Tārpiņš uz awp?

Status
Not open for further replies.

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Vēlētos iegūt tiesības uz AwP serveri. 

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)-Esmu 18 gadus vecs. 

- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu bijis admins latviešu serverī exile elvē, ieguvis pieredzi esmu diezgan lielu, jo admins tur biju vairāk kā gadu līdz playerbase pazuda un nevienam vairs nebija inteterese spēlēt surf rpg. - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)- https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:545772832&server_group=2- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Manuprāt, visi awp admini var liecināt, ka esmu reportojis diezgan daudz čīterus pēc kā viņi ir dabūjuši banus. To var apliecināt DELTA, Ozoliic un vairāk adminu par šiem diviem neesmu redzējis awp serverī, izņemot vēl pirktos adminus kā Rosts. 

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Katru dienu, kad ienāku serverī es satiekos vismaz ar vienu čīteri, protams, es isziņoju tālāk adminiem vai lietoju komandu !calladmin, bet ne vienmēr uz tiem admini reaģē, protams, ka to nedara speciāli, awp serverī ir adminu trūkums, jo pašreizējiem adminiem varbūt nav laika, lai ienāktu viskaut kas var gadīties. Parasti serverī uzturos vismaz min. no 1h - max 5h. Spēlējot saskaros ar daudz spēlētājiem, kuri pārkāp noteikumus un, ja man būtu šīs admina tiesības uz Awp serveri, es varētu attiecīgi arī sodīt par noteikumu neivērošanu. Izturos ar cieņu pret spēlētājiem, ja kādam pajautātu par mani, neviens neko sliktu arī nepateiktu, jo izvairos, no toksiskiem cilvēkiem. Ceru, ka informācija noderēja un esmu gatavs uz jūsu kritiku! 

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. -  Forumā es ienāku katru dienu un iečekoji jaunumus. 

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Neitrāls. 

Nekādu pretenziju vai uzbudinājumu pret Tevi nejūtu, bet esmu neitrals, jo awp serverī neuzturos.

Esmu Tevi manījis PUB pāris reizes un esi licies sakarīgs čoms. Neko sliktu nevaru pateikt. Good luck.

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
REC 

Diezgan bieži redzu tevi awp serverī.

Diezgan maz runā awp serverī , bet sūdzību par tevi neemsu dzirdējis.

Lai pamēģina tad redzēs.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Yea, shis labs bumbiers redzams un aktivitāte arii ir laba . Vismaz kamer ir viss šis sviests pasaule un nav jaiet uz skolu vai darbu.  :)  

Došu rekomendāciju :)

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Rec. Liecies sakarīgs, aktīvs esi dc.

Domāju problēmas Tev adminet ar nebūs, GL  :)

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top