Sveiki , Rolex !

roleks

Active member
May 12, 2020
130
16
1. In-game segvārdu (MTA) - Sveiki , sāksim ar to kad mans vārds ir Mārtiņš , nāku no MTA:SA spēļu bāzes , kur esmu jau ieritinājies ilgu laiku. Esmu pazīstams ar segvārdu : rolex , šis UCP man nav mainīts un ir paliekošs līdz pat beigām  , dzīvoju Liepājā , pats dzimis esmu Jēkabpilī un savu dzīves daļu audzis .

Esmu vairāk vai mazāk serveru tehniķis , kur pilnveidoju projektus, pašlaik esmu šeit apvienojies ar šī konkrētā projekta vadītāju @Mini , lai pilnveidotu šajā projektā MTA:Roleplay serveri , kur jums interesentiem būtu kur attēlot virtuālo dzīves pieredzi un izjūtas . Šis projekts balstīsies tikai un vienīgi reālām dzīves situācijām . un lai papildinātu šī projekta kuplumu ar biedriem !

2. Vecumu, nodarbošanos Pilni 20 gadi jau kā pienākuši un ir arī paralēli citas intereses , kā piemēram Apdares Speciālista joma , ar ko nodarbojos un pelnu iztiku . Nu jau aiz kalniem būs pavadīti 4.kursi , kas būs noieti tiklīdz beigsies COVID-19 karantīnas laiks , protams arī interesē tehnika saistībā ar transportlīdzekļiem , pašam ir nepabeigts projekts BMW E34 520i ar ko ņemos brīvajā laikā , nesteidzoties.. MTA:SA bāzes virtuālā spēle ir neliels hobijs , kas mani saista jau vairākus gadus , pats veidošu šeit serveri , kas būs man pirmais serveris ko veidošu kopā ar savu komandu . ( Ja vien neņem vērā tos serverus , kuros esmu bijis tehniķis , tas ir pieredzes jautājums. )

3. Bilde (nav obligāti ) - https://prnt.sc/sfh2am

4. Kā Tu uzzināji par chill?  Caur bračku. @Froncha

Šīs būtu tās, nosacīti, svarīgākās lietas, kuras būtu jāizklāsta veidojot topiku, lai pārējiem foruma lietotājiem būtu kāds priekšstats par otra ekrāna pusē esošo.

 

Kaja*

Member
Oct 12, 2019
35
5
Sveicināts Chill komūnā ?. Kad būs open MTA serveris ? :D

 
Last edited by a moderator:
Top