Sveiciens no Šarika.

MartinsB

New member
Feb 4, 2021
76
2
1. In-game segvārds

Mans segvārds ir Šariks, tas ir radies no vecas Latgaļu filmas. Tur bija tāds Jauks zēns un mani viņš ieinteresēja viņam līdzināties, tāpēc izdomāju, ka mani varētu saukt arī par Šariku.

2. Vecumu, nodarbošanos

Mani sauc Mārtiņš, man ir 13 gadi, dzīvoju Latgales sirdī- Rēzeknē. Esmu jauks un izpalīdzīgs zēns, kas nodarbojas ar daudz un dažādām interesēm. Tās ir: lauksaimniecība, lopkopība, traktortehnika, dārzkopība, brīvajā laikā pārsvarā ziemā nodarbojos ar sportu, Volejbols un Futbols, lieli sasniegumi ir visās jomās, pagajušā gadā bija novada pasākums, "Rudens lielākais Ķirbis", es tajā izaudzēju 239kg smagu ķirbi, tas mani motivēja darboties tālāk ar dārzkopību.                   Lielākais dzīves mērķis ir Liela lauksaimniecība ar daudz liellopiem. 

4. Kā Tu uzzināji par chill?

Vasarā, kad bija tāds kā draugu tusiņš, bija kādi 2 naktī, mums nebija ko darīt, tad atcerējāmies ka mums līdzi ir portatīvie datori. Mēs iegajām pie "Internet" sadaļas iekš MTA, kur ierakstījām "LV Roleplay" tur atrada daudz serverus, tajā brīdī skatījāmies uz spēlētāju skaitu, tur bija chilla 32 Cilvēki, izdomājam ieiet, pēc kādas 1 stundas ilgas spelēšanas visi vienā balsī pateicām, šis ir Good. Tā arī aizsākām spēlēt Chill.lv. nu jau ir apmēram gads un vairāk ka esmu erpojis iekš Chill, lieli sasniegumi ir un lielas pašam savas Frakcijas.

Esmu nolēmis, ka tagad  varētu pamēģināt Kandidēt uz GameMaster krēslu, jo nu, serverī esmu pazīstams un visi kas erpo kopā saka, "Tev vajag pamēģināt uz GM, noteikti sanāks", nu tad jāuzraksta.

Ar Cieņu, Mārtiņš aka Šariks!

ČAUU VISIEM !!! :)

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
GM un 13 gadi nedomāju, ka izklausās grandiozī, bet pilnīgi man nav nekādas sajēgas par MTA, tā kā veiksmi.

 
Top