Susura admin pieteikums :3

Status
Not open for further replies.
Apr 27, 2022
40
9
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? pub :)
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 20
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! ) https://chill.lv/threads/sveikiņi-😇.3497/
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) man tādas nav
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:1:469301791 02:22 15 0 active 196608/?search=1 nav tie labākie, bet nu ko padarīt
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. @flappys @komisarchiksz @Mini @Tārpiņšs @icora @Groovys un vēl visticamāk ir
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Vēlos, lai mani vairāk neapceltu un esmu manījusi arī dažus aizdomīgus cilvēkus, kuriem varētu būt kādas palīgprogrammas pieslēgtas, vēlos izpalīdzēt mūsu jaukajiem un visforšākajiem adminiem, kas vienmēr atsaucās uz manām sūdzībām, pat ja viņi nav online vai nav iekš spēles. Vēlos padarīt mūsu komūnu patīkamu visiem ne tikai sev un lai nav nekādu rupju cilvēku, kas tiešām var izbojāt puba pieredzi citiem.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Es esmu diezgan aktīva, kad man ir brīvais laiks (darbiņš jāmīl)
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
+REC
1. Stundas ir
2. Friendly
3. Active whenever there is free time
4.Ir ziņojusi par cheateriem
Domāju, ka ar laiku iemācisies visas adminam paredzētās komandas
Good luck ;)
 

astro :)

New member
Jun 28, 2022
8
2
+REC Satiku puba tevi uz pāris minutēm, tajās pašās dabuju lodi piere, pirmais iespaids ir labs, kā jau flappys saka stundas ir, šauj labi, cerams spēs atpazīt hackerus no parastajiem, veiksmi! :)
 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) man tādas nav
viss safe par šo, nevar tachu buut visi ar pieredzi
tu ātri piešausies un tad viss būs bumbās

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Vēlos, lai mani vairāk neapceltu un esmu manījusi arī dažus aizdomīgus cilvēkus, kuriem varētu būt kādas palīgprogrammas pieslēgtas,
Šim piekrītu, man arī ir rakstījusi, ka kaut kādi fujaki ar čītiem ir serverī vai arī kaut kādi rupekļi.



Visā visumā - stati nav galvenie, galvenais, ka cilvēks vēlas palīdzēt adminēšanas jomā un es uzskatu, ka susurinjsh ir piemeerota šim amatam. Nav rupja, kas ir ļoti liels plusiņš. Serverī vienmēr ir pozitīva. Ar admin komandām tu vari nesatraukties, jo mēs, pārējie admini, tev mierīgi palīdzēsim!

Tātad dodu +REC :)
#SusurinjamACC
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Susuriņam var dot, bet vai spēs savaldīties? Ja, katrs 3ais bully. Bet nu ja bus adminka tad neviens nebullyos.

+REC
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Baigi daudz neesmu bijis pubā lai redzētu kā uzvedas, bet ja nepieduras pie sīkumiem. Prasītais admina iegūšanai ir sasniegts. Cilvēks pats par sevi jauks (ja vien komisārs pa daudz nepieduras). Ja nemaldos, awp arī esi redzēta bet tas te nav svarīgi.
+REC uz testa laiku, kamēr admin komandas iemācas :). Ieteikums, iedot lai flappijs apmāca :)
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
Susuriņam var dot, bet vai spēs savaldīties? Ja, katrs 3ais bully. Bet nu ja bus adminka tad neviens nebullyos.

+REC
Biju tāpat nodomājis kā beeps,lai tik nesanāk abusot permus,bet ganjau viss buus kārtība.Ir ļoti pozitīva ,diezgan aktīva un domāju varēs ievest kārtību pubā bez problēmām xD +rec
 
Status
Not open for further replies.
Top