Sudziba c0linfurzE VIP abuse

Status
Not open for further replies.

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Tavs niks:krishG
Pārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē):c0linfurzE / STEAM_1:0:513050611 1:25:05 16 0 active 196608 (pielauju ka steam id nemainas , mainoties kartei)
Paskaidrojums par situāciju: Man teammates vinu novaca paris reizes un bez specoshanas izkickoja par cheating, kaut gan mans teammates bija riktigs nabags kuram paveicas un haku manuprat nebija.
Pierādījumi: https://stats.chill.lv/autodemo/dem/36948/ 18 vai 19 raunds
 

c0linfurzE

New member
Nov 20, 2021
29
2
Varu pamatot, nav abusive. Tas čalis vienkarši visu mape skrien us sauj mums galva. Maybe, man prosta izskatijas ka ir, es varu kļudities. Ja, viņš ir tirs tad liels sorry. 😞
Prosta viņš bija mazliet aizdomīgs manuprāt...
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Fujakam stati 9:8 izspelejot 19 raundus, vins c0linu 2 raundus pec kartas novaca un INSTA kicks pec otra killa, ja vinam likas ka tur ir haki tad tapat tas VIP kick privilegijas nav pelnijis . Tas fujaks izshauj 3 magus uz vinu un viena lode iekrit galva no visam xdddddddddddd
 

c0linfurzE

New member
Nov 20, 2021
29
2
Nu jā, es to vienkārši neredzēju ne no savas sejas. Es varētu mierīgi paskatities uz viņu caur spec, bet atzīstu, ka biju stulbs, ka nepieskatīju viņu specos. Es viņam atvainojos, nu bet kāpēc tu raksti par viņam sūdzību, man nav skaidrs, tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka tev par mani jāsūdzas, lai man dotu aizliegumu. Liels paldies tev, lai tev dzivei veiksme !!
 
Last edited:

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Nu jā, es to vienkārši neredzēju ne no savas sejas. Es varētu mierīgi paskatities uz viņu caur spec, bet atzīstu, ka biju stulbs, ka nepieskatīju viņu specos. Es viņam atvainojos, nu bet kāpēc tu raksti par viņam sūdzību, man nav skaidrs, tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka tev par mani jāsūdzas, lai man dotu aizliegumu. Liels paldies tev, lai tev dzivei veiksme !!
Tu serverī uzvedies kā pimpis visiem diršot un switchojot komandas , nerunājot par beitošanu(par to poh katram tie killi jāvāc kā māk) . Šeit tu tēlo kaut kādu fujaku kurš ir apvainots un atvainojos 35 reizes.
Ja es ieejot naktī uzkapat un 2x pieķeru tevi stundas laikā pārkāpjot noteikumus , tad es pat nevaru iedomāties cik reizes tu to esi darījis pirms tam .
Stipri šaubos vai tas fujaks pats ienāks šeit un uzrakstīs pats sūdzību un ja man cilvēks besī serverī , tad jā, es taisīšu par tevi sūdzību
 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Vakar arī bija tāds pats gadījums. Serverī ir 2 adminu,bet viņš uz savu galvu izdomā izkikot afk spēlētāju... čatā nederēs pateikt,ka kāds ir afk. Tāpēc pastāvs !calladmins vai admin čatā var paziņot,ka cilvēks ir afk.
 
Status
Not open for further replies.
Top