Sp1cais acc PUB, Admina pieteikums AWP serverim

Status
Not open for further replies.

Sp1cais

New member
Nov 24, 2022
1
0
Sveiki, mani sauc Alberts, serverī mani var atpazīt kā ''sp1cais'', man ir 16 gadi esmu pats no Rīgas, spēleju agrāk futbolu 7 gadus, bet dēļ covida treņini tika atcelti, brīvajā laikā splēlēju volejbolu un futbolu, pēc skolas, kad ir brīvais laiks, pirmā lieta ko es izdaru ir ieslēdzu datoru un eju spēlet csgo awp chill serverī, lielāko daļu spēlejot csgo es pavadu awp serverī, šeit arī var redzēt manus status un stundas cik es esmu pavadījis laiku awp serverī https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:490905869/2/ . ''skystriker'' ir viens no adminiem kuru esmu redzējis awp serverī, kurš var apliecināt ka esmu diezgan sakarīgs ar labu skillu un cheaterus mācēšu atpazīt. Vēlētos saņemt adminu, jo serverī reti redzu adminus on, tāpēc izlēmu uzrakstīt par adminu un pieskatīt serveri kārtībā, kā arī esmu komunikabls un draudzīgs ar visiem iekš servera spēlētājiem. Nav nekad bijusi admina pieredze un noteikumus pārzinu labi. Esmu gatavs uzņemties admina atbildību un neuzskatu admina statusu priekš sevīm vai draugiem kā privilēģiju. Ceru ka dosiet vismaz iespēju būt adminam uz pārbaudes laiku, lai varētu jūs pārliecināt ka būšu labs admins jūsu awp serverī!
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tā kā tikku minēts kā admins kas ktk zina par viņu, ar izteikšu viedokli.
Smadzenes jaunietim ir, toxic serveros nav, arī pasmiet ar šo pipariņu var. Tas par plusiem.

Mīnusi, reportus baigi neesmu no tevis redzējis, varbūt kāds cits admins var piebilst par šo ktk, stundas pēc statiem neatbilst (pat ja esmu samērā drošs ka stātos ir kļūda), nav sasveicināšanās topica un pats pieteikums nav pēc parauga.

Teikšu tā, uztaisi pieteikumu vēlreiz, pēc parauga utt, pa ceļam ja vari, ar uztaisi sasveicināšanos. Izdari to, un REC no manis
 
Status
Not open for further replies.
Top