Sorry , community.

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Nu vecīt , mūsu attiecību sākums bija zem katras kritikas, jau sasveicināšanas topikā mani maksimāli noliki - esmu fake u.t.t , bet tagad pēdējās dienās viss ir vienkārši brīnišķīgi . :)  Cerams , ka viss ies tikai uz labo pusi . Tā kā viss tiek Piedots ;)   ❤️ 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu vecīt , mūsu attiecību sākums bija zem katras kritikas, jau sasveicināšanas topikā mani maksimāli noliki - esmu fake u.t.t , bet tagad pēdējās dienās viss ir vienkārši brīnišķīgi . :)  Cerams , ka viss ies tikai uz labo pusi . Tā kā viss tiek Piedots ;)   ❤️ 


Neatceros , kur bija mūsu domstarpības , bet nu cerams viss chill. ;)

Pats arī nesūdīgs pacans esi , pēc idejas.Skills arī nesūdīgs , ta ka nekautrējies , jointo klāt :)

 
Last edited by a moderator:

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Deamm šis ir viens no retajiem topikiem kuru nevar palaist garām ??, lamājies? - da nee es neesmu īpaši redzējis?, Blato?- pfff nu varbūt reizēm ? ,bet safe normāls pipars un es bļāviens neticu ,ka tev stiepjas uz 40 ?

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Deamm šis ir viens no retajiem topikiem kuru nevar palaist garām ??, lamājies? - da nee es neesmu īpaši redzējis?, Blato?- pfff nu varbūt reizēm ? ,bet safe normāls pipars un es bļāviens neticu ,ka tev stiepjas uz 40 ?


Paldies kolēģ , pa komplimentiem.

P.S Ļauj man , manus 30 no sākuma pārdzīvot. ? Tā jau sirsniņa sāp :D  

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
TE NE KAS NEBIJA

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
@KazaK 45 dienu challange accepted? :D
What do you mean? 

Es jau darbā pierādīju , ka varu ez bez promīlēm strādāt labāk , kā citi.

Trubiņā , bija 0,00. 

Kāds čeleņ'dš , pff...čist goņī :D  

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
un? tpt viņam taisnība, tev 20 x iespēju mini dod, tu tpt nemainies, kāds muļķis biji, tāds esi. :D  
Nop puik , man vnk savs viedoklis daudzveidīgs.Demokrātijai visam jābūt.Tev ar , bet ar laiku.

P>S @Mini maločaga.

 
Last edited by a moderator:
Top