SkyStrikeSS banojat šo adminu.

Status
Not open for further replies.

not_rose

New member
Aug 31, 2022
4
0
Tikko šis ''jaukais'' admins nobanoja mani no CS:GO retake servera par to, ka nemainīju savu nick (rose), kuru es jau izmantoju 4 gadus spēplējot CS:GO. Lūdzu risiniet šo problēmu, jo viņš abuso adminu un, manuprāt, tādus adminus galīgi nevajag.
+ citi admini, ieskaitot pašu adminu rose, pilnībā nesūdzas par to, ka man ir tāds nicks
 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
uztaisi topiku pēc šāda principa + vēl pareizajā sadaļā
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Niks nedrīkst līdzināties citu spēlētāju segvārdiem un tas nedrīkst sastāvēt no lamu vārdiem. Jūsu Nikam jāsastāv vismaz no 3 simboliem!:

  • Nick maiņa

  • Kick

  • Bans līdz divām stundām
P.S Ja jūsu niks rakstīts ar speciālām rakstzīmēm vai speciālos šriftos Chill Administrācija neatbild par sekām ja tiksiet netīšām dēļ tā nobanots vai kāda citāda veida ietekmes dēļ tā ka jums ir šādi šrifti.

Bans uz vienu dienu par to, kad liku nomainīt nick, tev vajadzēja smuki izlekties ar saviem vārdiem.

TC
 

not_rose

New member
Aug 31, 2022
4
0
Es neko tik traku nebiju pateicis un es šaubos, ka tapēc man tagad ir jādod 1 dienas ban. Gaidu unban, paldies! + būtu iedevis man tad 2 stundu banu nevis 1 dienas banu ;)
 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Imo par šo nevajadzētu sodīt, jo nu niks nav nekāds retums, šajā gadijumā mums abiem tāds iekritis vienkārši :) .
Vajadzēja Tev toties pēc parauga uzrakstīt un bez stulbiem "Šo admin vajag banot" neskatoties vai patiess bans, vai nē.
GL dabūt unban.
 

not_rose

New member
Aug 31, 2022
4
0
Nu, bet esmu no ļoti daudziem dzirdējis sūdzības par šo adminu. Protams varbūt man nevajadzēja uzreiz tā rakstīt, bet nu vismaz, lai iedod unban vai samazina man banu, jo nekas tik traks nav noticis, lai man iedotu uz dienu banu.
 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Nu, bet esmu no ļoti daudziem dzirdējis sūdzības par šo adminu.
tas ir tiesa, daudzi par viņu sūdzās, tāpēc ja ir kādi pierādījumi, tad privāti kādam augstākstāvošajam adminam.

bet nu no mana skata punkta, man nav bijušas problēmas par to, ka šim cilvēkam ir vienāds nick ar mūsu adminu. Ja adminam būtu problēmas, viņš būtu darījis kaut ko lietas labā, bet nekas netika darīs, tātad tas nozīmē, ka viss bija safe. Nesaprotu kāpēc SkyStrike vajadzēja srazu banot. Lai vāktu pie sava nickname banus, lai uz kopējā fona izskatās, ka viņš kko dara? Nu huizin, bet mans uzskats ir tāds par šo gadījumu - ja admins ar tādu pašu niku neko nav ne aizrādījis, ne sodījis, tad citiem adminiem nav tiesības sodīt cilvēku par to, ka viņam ir vienāds nickname ar adminu.

+ es vēl nesaprotu, 2h ir ķipa par niku(saakumaa vajadzeetu buut nika maiņai un kickam), bet kaapeec tad ir uz 1d bans? ķipa +22h par abuse? nu afigeķ, Skystrike... es nemaz nebrīnītos, ja pats admins uzkurināja uz kaut ko tādu.

smird pēc warning pointa adminam.

visu cieņu,
Komisarchiks
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Spriežot pēc informācijas, kura ir manā rīcība:
1- @xd $ky$trike Tev vajadzēja visu darīt pēc noteikumiem, principā pēc brīdinājuma varēji vnk paņemt un nomainīt niku, nevis izmantot savu statusu utt
2- Ja skatamies pēc noteikumiem tad serverī nevar spēlēt vēl kāds cilvēks ar tādu pašu nickname, noteikumi ir noteikumi.
3- @not_rose nevajag uzreiz rakstīt čatā to ko Tu raksti, tas nav smuki un nav jābūt mežonim, jāciena serverī visi cilvēki, ja admins kaut ko pasaka, tad nu, vai nu ņem aiz auss, vai saņem sodu..
4- tas bans ir par ilgu, domāju, ka ar 1h būtu bijis pietiekami, ņemot vērā verbālo komunikāciju un lūguma neizpildīšanu..

Bans samazināts uz vienu stundu.
Un, lai augstākstāvošie administrātori, domā ko darīt ar @xd $ky$trike..
 

not_rose

New member
Aug 31, 2022
4
0
Paldies jums liels! Saprotu, ka nevajadzēja man tā aizelsties un bliezt kaut ko virsū, bet nu, manuprāt, tas viss bija par traku. Un lūdzu augstākstāvošie admini tiešām kaut ko domājiet ko darīt ar @xd $ky$trike , jo normāli admini tā neizrīkojas.
 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Adminam piešķirts Brīdinājuma Punkts par nepareizu rīcību.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top