Sexroze admin abuse

Status
Not open for further replies.

rud

New member
Jun 16, 2021
5
0
-Sexroze

- Serverā spēlēja 2 cilvēki ar private steam profiliem, es caur faceitfinder, atradu, ka tie ir Roze un Key, sasveicinājos, bet dabūju banu. -admin sexroze plz. Nav pirmā reize, kad viņš ABUSO admin komandas.

- Nav demka, bet viss sis notika aptuveni 17:55 ( Latvijas laiks) de_mirage.

 
Last edited by a moderator:

rud

New member
Jun 16, 2021
5
0
Nesaprotu, chill.lv ir nopietns projekts vai 4fun? Kapec seit tadiem cilvekiem ir admini, khip adminus dod visiem, kas grib?

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Rudis big mad?

10x reizes nevajag voice chata man teikt "Čau" un pēc tam visam serverim rakstīt "sasveicinaties ar rozi un key"

Bans Tev jau beidzies, tākā beidz izlikties, ka dēļ tā esi apvainojies, bet gan centies ieriebt :D  .

Veiksmi! 

@t0nt0 nesit man elektrības korķus ārā pls  :(  

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Rudis big mad?

10x reizes nevajag voice chata man teikt "Čau" un pēc tam visam serverim rakstīt "sasveicinaties ar rozi un key"

Bans Tev jau beidzies, tākā beidz izlikties, ka dēļ tā esi apvainojies, bet gan centies ieriebt :D  .

Veiksmi! 

@t0nt0 nesit man elektrības korķus ārā pls  :(  
No sākuma vaitad nav gag un tad ban? Asking for a friend!

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
@Seroxe nu bļin ir komanda , kā mute un gag kāpēc jāliek ir bans ? tagad , katrs kas sasveicināsies liksim ban ? 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
@Seroxe nu bļin ir komanda , kā mute un gag kāpēc jāliek ir bans ? tagad , katrs kas sasveicināsies liksim ban ? 


No sākuma vaitad nav gag un tad ban? Asking for a friend!
@LittleMonkey iedod man to soda punktu lūdzu. Paldies!

Bija jadod gag/mute, tur mana vaina un nemēģināšu nemaz attaisnoties, toties šī tiešā persona pats apzinās ko viņš darīja un tagad spēlē "victim card"

Ņemšu to sodu, kas nāk ar šito. Varat taisīt ciet, lai neturpinās diskusija.

 
Status
Not open for further replies.
Top