[Sūdzība] Wyy wallhack

Status
Not open for further replies.

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Ieteiktu laikam paskatīties visiem full demo un aprakstīt koknrētās vietas, kas nepatīk un ari aprakstīt vietas kurās nez kāpēc chokoju, ja izmantoju wh.

Pēc field aprakstītā sanāk, ka es izmantoju WH pāris round katrā mapē, bet nezinu vai kāds ir full demo noskatījies un sapratisa cik daudz es būtu varējis izdarīt vairāk, ja tiešām izmantotu WH. Centīšos aprakstīt field sūdzības pirmo postu, pārējo dd2 demo varu izskatīt pēctam kāpēc, manuprāt, man viss šitas neliekas nopietni.

de_dust2

1.klips
(1.round) - Nepušoju jo man uzmet HE virsū, kas nozimē, ka tur kāds ir. Iemetot HE viņam es
kā VIP redzu, cik hp viņam atņem tāpēc arī ir info, ka tur ir enemy.
Gausha preaimu īsti nesaprotu, ko tu ar to esi domājis, jo lecot A site var redzēt, ka
gausha stāv shortā un skatās uz mani. Protams, pēc info, ka short ir enemy es arī viņus
nogalinu, tāpēc atgriežos skatīties LONG, kur kā jau minēju dēļ iepriekš mestās HE zināju,
ka in enemy.

(2.round) - Pushoju long jo es trāpu enemy atkal ar HE un viņam paliek pusHP, ganjau gribēju piebeigt.
Ejot uz MID izskatās, ka skatos uz džeku aiz kastes jo tev ir ieslēgts xray, reāli skatos vai tur nav enemy,
kas tūlīt leks iekšā short, kas manuprāt pārsvarā notiek, kad Ts izpusho tuneļus.(Kā diez ar wh nezināju,
ka džeks ir T spawn un pēc pirmā killa turpināju cīņu tuneļos, vai tad gudrāk nebūtu uzmanību pievērst T
spawnam?)

2.klips
No HE mešanas, mani neattur nekas, vienmēr, nezinu kāpēc, bet salieku, ka last weapon ir HE, nezinu, bet tā daru.
Un pēc mid check, visticamāk būtu viņu metis mid lai kā VIP, uzzinātu vai kāds nesēž aiz durvīm. Tajā pašā mapē,
jau vairākās vietās var redzēt, ka bez jēgas paņemu HE rokā, pat nemetot.(piemēram 19.,20.,21. round). Pavērojot 
arī citus round kautvai CTs pusē var novērot, ka bez iemesla uzlieku HE kā last weapon.

https://prnt.sc/uoiwbb - Ar pirmo btw.

de_inferno

1.klips
Boiler ieiet mans teammate, kurš tur tiek nošauts. Pēc brīdi arī boiler var dzirdēt stepus. Es gan īsti nesapratu
kāpēc tu uzliki slowmotion, ja tur reāli dzirdami stepi.

2.klips
Vienīgas, ko vērts būtu apspriest, varbūt, ir par bananu, bet paskatoties RADARĀ, kur vēl var būt enemy, ņemot vērā 
manu pozīciju? Par pārējo pat nesaprotu ko tu tur ieraudzīji nereālu.

3.klips
Ja man ir info, ka enemy ir low un man ir HE inventory? Nemest? Saglabāt priekš nākamā round? Un pārējās pozīcijas 
ir default vietas kur visi sēž, pat info par CTs pateicu nepareizi jo pēc stepiem likās, ka tur ir enemy, bet bija 
teammate, noslinkoju un nepaskatījos radaru.

4.klips
Pēc klipa jau var redzēt, ka taisos skatīties aiz sand bagiem. Un tur aiz sienas diezgan bieži kāds sēž ar Zeus vai 
shotgun. Pirms tam, neviens nevar iznākt jo molly nosedz visu tā lai tur neviens nevarētu iznākt. Pēc tam arī tiek
pārbaudīti sandbagi un tomēr arī tevi minētais SMOKE tiek iemests lai nosegtu CT. Un coffins jau nu nepavisam nav standarta
pozīcija ne tā?

de_overpass 
Ņemsim vērā, ka klips ir bez skaņas. Round secība nav ingame secība, bet nofilmēto klipu secība.
1.round - pilnīgi nesaprotu, kas tur nereāls.
2.round - nerēali jā.
3.round - jā, tik ļoti zinu, ka nosēdēju gandrīz minūti playgroud gaidot nevienu. Jo ja tiek uzmests tāds molly, tad vai ir maza
varbūtība, ka tur tūlīt kāds pushos ir pielīdzināma 0 vai ne?
4.round - chekoju long.. un?
5.round - visu redzēju connector izņemot to, ka enemy mani pusho vai ne?
6.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
7.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
8.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
9.round - Nav komentāru, gaidu tavus.

STATISTIKA.
Jūtos ļoti pagodināts, ka tevi, LAN, faceit un vēl citu apbrīnojamu CSGO sasniegumumiem bagāto cilvēku satrauc,
parasts PUB spēlētājs. Un tu neticēsi, FACEIT nav tas pats, kas PUB. Es nekad mūžā pēc nospēlēta mēnesi only pub 
nespētu izspēlēt kaut vienu sava (8.lvl) cienīgu maču. 

Nākamā lieta.. Manliekas, ka tu esi visa šī garā, jaukā apraksta laikā piemirsis, ka šeit ir VIP pakalpojums, kas
septembra menesī ir par brīvu. Kad spēlēju bez VIP, man KDR bija virs 2, bet katrā ziņā nebija iespejams tikt līdz 
2.32.

Runājot par HS, nu tu mani tagad gribi sodīt par to, ka pietiekami daudz nešauju galvā? Es nekad neesmu lepojies ar HS procentu, 
iespējams, tā dēļ arī ļoti nepieduros MM un FACEIT utt, jo labi zināms, ka tur nav daudz laika lai sprayotu enemy, jo 
tajā momentā pretī dabūsi HS. Bet, neaizmirsti, ka pārsvarā PUB spēlētāji nav augsta līmeņa un šeit var tikt cauri tikai
noberot enemy. 

Ko es vēlos ar šo visu pateikt? Ieteiktu visiem, kas grib izskatīt DEMO, neskatīties klipus, no konteksta izvlikts
kadrs nespēj dot pietiekamu sajēgu, kas notiek konkretajā kartē. 
Redzi, runājot par citiem adminiem un spēlētājiem.. Manliekas, ka viņi jau tev ir pateikuši ko domā pasakot "hjz".
Prieks, protams, ka esi iesaistījis dažāda ranga cilvēkus, bet redz arī viņš tev nav apliecinājis, ka ir pārliecināts,
ka es čītoju. Un uzprasi viņam, lūdzu, vai gadījumā tomēr MM, FACEIT, ESEA utt, tomēr neatšķiras no pub?


 


Par pirmo klipu DD2 - 

Tu saki, ka 1 raundā nepusho, jo zini, ka tur ir enemy, bet otrajā raundā Tu PUSHO, jo zini, ka tur ir enemy?
Also, kapēc lai fujaks nerotētu no longa uz midu uz shortu, Tu pat vinu neredzeji longā, tikai zinaaji ka atņēmās hp un Tu kā ekstrasens visu laiku saki ka vins ir longaa :D
2. Raundā bikit pa ilgu skaties uz to fujaku aiz kastes, kas ari bija Inferno, kad biji T side un šāvi mida fujaku, un Tu tēme caur sienu nevis kur fujaks var peekot.

Par 4. klipu INFERNO -

Tas, ka Tu skrien pirmais jau ir shady, vienmer Tu visus beito, ja ir gaļa kkur, bet šeit Tu skrien pirmais, Tu neliec savu crosshair uz sandbagiem, kur fujaks var peekot aiz viņiem, bet insta šauj aiz sienas, moš bija infa par to moš nebija hz. Tālak Tu nečeko ct un prefo coffinus, jā piekrītu, ka tā ir standarta pozicija, bet kapēc gan ne shoulderot un tad prefot? Jo iepriekšējā klipā Tu ne prefoji, ne shoulderoji so vecit hz, vai nu Tu esi pilnigs random vai tu nejēdz pat pusi no šīs videospēles. Jo parasti cilvēka playstyle ir vienāds, cheko tās pozicijas, kuras vienmēr cheko, iedomādamies, ka Tu pats spelē pret sevi un cheko tos spotus, kur Tu pats varētu sēdēt. idk... Also shady ir tas, ka tu izcheko apelsinus vienaa klipa, bet otrā nē, kas ir tas ko iepriekš teicu

Es neko negribu teikt, vai Tev ir vai nav wh. Vienkārši apkopojot visas tās lietas ir ļoti strange
 

 

gunar

New member
Apr 11, 2020
22
3
demo
200.gif


 
Last edited by a moderator:

renchons

New member
Nov 10, 2019
20
5
Labi laikam japiebilst velreiz. 

Man no paša sākuma likās ka ja wyy hako tad tas būtu radar haks nevis wh, izskatijās ka viņs zin kur cilvēki ir bet ne 100%. Tomēr, apskatoties pēdējos dažus ierakstus augšā, manas domas ir mainītas. Lielākais iemesls manuprāt ir tas, ka ļoti ļoti reti, bet viņu var pārsteigt no muguras 

Aizmirsu piebilst  pirmajā ierakstā ka es neesmu 100% parliecināts par hakiem, CS:GO mačā var notikt tik daudz lietas kas izskatās pēc hakiem tomēr nav. parasti tas notiek 1reiz / 2reiz mačā, bet protams ir 5 inferno un overpass klipi, vakardien biju puba ar fieldu, un viņš piebilda to ka '' Viņam crosshairs ir visur, un nekur. Kā būtu pareizi turēt crosshairu ir vienmēr pie stūra, taču wyy tā nedara '' un protams arī dzirdēju ka  vakardien pēc šīs sūdzības wyy iegāja pubā un uzmeta 1-12 


Pašlaik esmu 80-20 par to ka viņš hako, liela daļa ir dēļ tā HS%, tas jau pats ir dīvaini, taču viņa izskaidrojos šim ir ''Puba spēlētaji ir slikti, tāpēc es vienk tēmēju pa ķermeni un nogalinu visus '' 

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Also, kapēc lai fujaks nerotētu no longa uz midu uz shortu, Tu pat vinu neredzeji longā, tikai zinaaji ka atņēmās hp un Tu kā ekstrasens visu laiku saki ka vins ir longaa
Klipā var dzirdēt, ka saku, ka longā BIJA pēdējais.. Tāpēc arī vairāk uzmanības pievēršu longam jo tur BIJA pēdējais. Paskatoties klipu uzmanīgāk un ieslēdzot austiņas var dzirdētu, ka nesaku ka TUR IR pēdējais.

Tu neliec savu crosshair uz sandbagiem, kur fujaks var peekot aiz viņiem
Vienā postā tu saki, ka man silver crosairplacements un nākamajā postā tu jau gribi lai viņš ir perfekts uz sandbag stūrīti? Taču izdomā kārtīgi, iepriekš tik slikts taču bija, ņem savus komentārus vērā.

Tu esi pilnigs random vai tu nejēdz pat pusi no šīs videospēles. Jo parasti cilvēka playstyle ir vienāds
Un dēļ tā, ka spēlēju random katru round(kautgan demo var redzēt, ka diezgan bieži atkārtojos), tu domā, ka man ir wh? Pats labi zini, ka šajā spēlē atkārtoties nav ieteicams, taču machmakingos un faceit arī nesēdi vienā un tajā pašā vietā.

Es neko negribu teikt, vai Tev ir vai nav wh. Vienkārši apkopojot visas tās lietas ir ļoti strange
Pieļauju, ka arī no taviem demo varētu izvilkt 2 klipus pa divām mapēm, kā tas ir izdarīts šajā gadījumā.

dzirdēju ka  vakardien pēc šīs sūdzības wyy iegāja pubā un uzmeta 1-12
Es nemaz neprasīšu kurš šo fake infu mētā apkārt. Renchon, laikam šis tieši priekš tevis būs, patin uz augšu paskaties vakardienas mapes, full demo pieejami, pats ieraksīju, jo kautkas nav ok ar demo sadaļu šobrīd.

liela daļa ir dēļ tā HS%, tas jau pats ir dīvaini, taču viņa izskaidrojos šim ir ''Puba spēlētaji ir slikti, tāpēc es vienk tēmēju pa ķermeni un nogalinu visus ''
Kāds ir sakars WH ar HS%? Protams, renchon, ja tu ar savu 4/19 scoru man skrien pretī man nemaz nav vajadzība tev galvā šaut. 

 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Klipā var dzirdēt, ka saku, ka longā BIJA pēdējais.. Tāpēc arī vairāk uzmanības pievēršu longam jo tur BIJA pēdējais. Paskatoties klipu uzmanīgāk un ieslēdzot austiņas var dzirdētu, ka nesaku ka TUR IR pēdējais.
Var dzirdēt, ka tu saki, ka bija un arī tavs teammate pēc ķipa pēdējā fraga shortā saka, ka ir velviens shortā un tu pat nepačeko velreiz shortu, bet griezies insta uz longu. Jā, saprotu, ka tu uzticies sev, bet i mean, ja man pasaka infu, ka ir velviens, es vismaz uz pussekundi pačekotu līdz manejais ir uzkāpis shorta

Vienā postā tu saki, ka man silver crosairplacements un nākamajā postā tu jau gribi lai viņš ir perfekts uz sandbag stūrīti? Taču izdomā kārtīgi, iepriekš tik slikts taču bija, ņem savus komentārus vērā.
Jā, tavs crosshairplcement ir briesmīgs, bet tas nenozimē, ka tu vnk noskipo obv pozīciju?

Un dēļ tā, ka spēlēju random katru round(kautgan demo var redzēt, ka diezgan bieži atkārtojos), tu domā, ka man ir wh? Pats labi zini, ka šajā spēlē atkārtoties nav ieteicams, taču machmakingos un faceit arī nesēdi vienā un tajā pašā vietā.
Es tajā komentā vairāk runāju par T side pusi, kur parasti, vismaz es, chekoju vienmer visus spotus, nevis skrienu tiem garām. Ct side tas ir obv, ka jamaina spoti un pozicijas

Pieļauju, ka arī no taviem demo varētu izvilkt 2 klipus pa divām mapēm, kā tas ir izdarīts šajā gadījumā.
Es pieļauju arī to, ka, ja es vai tu ienāktu ar jaunu steam, insta nobanotu par wh, tapēc es nesaku, ka tev ir vai tev nav. Es neesmu skatijies citus tavus demo, es izsaku viedokli savu par šiem momentiem, par kuriem man rodas divains priekšstasts.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Centos pēc iespējas neitrālāks būt. Tās ir manas domas un ,ja ne tā kaut ko pasaku , atvaino.

Īsi kāpēc nedomāju Wyy hako jeb izmanto kādu palīgprogrammu

  • 500h nospēlējis Pub / CSGO - Zinu te varbūt var argumentēt ''bet viņš varbūt visas 500h nespēlēja ar wh''. Pat ,ja tā būtu , nedomāju viņš riskētu savu pašcieņu , kontu , ieguldīto laiku ,lai te savu ego paboostotu cik labi spēlē par kādu.
  • Laba sūdzība , labi noformatizēta, man nepatīk toties ,ka nekāda skaņa nav, ka ir paņemti no 3 mapēm , 10 aizdomīgākie momenti , kurus puse no viņiem varēja viegli izskaidrot ( kas arī tika izdarīts )
  • Šīs mazliet no investēšanas cik esmu šajā jomā ieinteresējies . Viņa akounts ir vērts apmēram no 300-950eur (Cenas var atšķirites atkarībā no kura site tu skaties) . Tas ir neskaitot CS ,kur viņam ir Vanguard Gold Operation pass ,kas pievieno viņa kontam vēl papildus 15-30 eur vērtību ,arī citi daudzi badge pievieno naudas vērtību Service Year coins , Bloodhound Operation coin , Wildfire Operation coin u.c (ņēmu Vanguard šajā brīdī kā piemēru ,jo tas pievieno to vērtību visvairāk šajā gadijumā), īsti pārliecināts neesmu vai mājaslapa https://steamcalculator.com/id/wyy90 ņēma vērā inventory vērtību ,bet viņa inventory's vērts ir ap 140 eur. + steam vecums un citas vēl sīkas fīčas kā lvl , spēles.  Manās domās konts ir vērts VISMAZ 700eur (ņemot visus nosauktos faktorus vērā) līdz 1000eur

    Ko es ar šo punktu mēģinu pateikt ir  - šaubos vai Wyy riskētu savu kontu nevis iet spēlēt no kaut kāda Alt (kā citi labi to no mums jau dara) ņemot vērā ,ka tas nav nemaz šajā serverī liegts un ir ĻOTI viegli darīt. 
 Šīs nav attiecināts ne uz field9 , ne uz Zani, bet pamanīju ar ,ka tieši kurš te ir uzēdies uz Wyy , tā vietā ,lai pats savu viedokli izteiktu, kārtīgi izskatīt visu , iedirš šinī topikā pasakot ''cheati ir''  un tinās tālāk :D  . Parāda reizēm cik kārtīgi admini te kā kurš mēdz būt.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Šodienas DEMO, sākumā neiedomājos.

DD2 - https://failiem.lv/u/39jhw4zf

INFERNO - https://failiem.lv/u/w95wwm9n

OVERPASS - https://failiem.lv/u/xwfhyjgc


Nu re , cita lieta.

Tos fielddino video vispār metu musarā , jo tie nav pierādījumi , vnk izgriezti , tizli klipiņi - ne tur kko saprast var , bez skaņas un vnk - neuzskatu tos "klipiņus" pa pierādījumiem.

Noskatīšos tās demkas , ko Wyy iemeta , pateikšu kā ir.

EDIT :

DD2 - 

4:10 - Ja jau viņam tādi "kubi" , ko ta viņš tur mīcās tunelī ar to flash uz vietas 15 sec? Sen jau būtu aizskrējis visus no muguras nošāvis...Šeit uzreiz var pateikt , ka nav wh.

5:15 - arī šeit tas pats , cilvēks ar wh to čuvaku nekad nepalaizstu garām.

6:25 - ja viņam wh ir , tad viņš viņam nepareizi rāda...

10-13min - ņem vienu un to pašu pozīciju , nekas aizdomīgs par tiem fragiem.

17min - arī timingu nokavē , ko čuvaks ar wh nekad nenokavētu un vispār savādāk rīkotos.

18min - Wyy pats saka , kādas 4x , ka longā ir viens , ar šortu tika galā , protams , ka ies longu čekot.To , ka pricels blakus viņam gadījās , tikai paveicās , viņš pat gatavs nebija tur šaut , jo pricelu jau uz citu vietu vilka.

19min - es arī pušotu.Tur neviena nav , uzreiz var saprast.Ne granātas , ne stepi.Viss loģiski.

23:20 - arī gribētu zināt.Kurš čuvaks ar wh (pat , ja slēpj ) , stāvētu mestu smoke CT , čekotu B window un sekretku , kko tur mīcītos/gaidītu , ja B ir tīrs?

25min - arī jebkurš cilvēks ar wh , nošautu to čuvaku pie car , kurš izlīda pēc tā čuvaka , kurš stāv uz dancefloor.

Paldies par demo , dd2 tīrs.

Wh piesiet - nekur nesanāk.

Inferno -

1min - def PUB puš.Inferno 2nd mid vienmēr pilns ar "bomžiem".

5:30 - "Ja tu būsi pirmais , tevi field nosūdzēs" :D   :D :D   (Bišk opfftopic , bet sasmējos :D   )

6:35 - vēlreiz jums pārliecībai , ka cilvēks nečīto.Tādu fail pieļaut ar wh spēlējot = neiespējami.

11:30 - def spots , normāli cilvēki spēlējot pie CT un pušojot 2nd midu , vienmēr paskatīsies zem balkona.Nu tas tā , ja jums te likās kkas aizdomīgs.

20min - tur man liekas jebkurš paskatīsies , ja skries no banāna seivot.

Pa lielam , skumjšs demo.Nekas interesants.

Tīrs.

P.S Karoč . Overpass nemaz neskatīšos.Nevar tā būt , ka cilvēks izspēlējot 2 mapes neizraisa nekādas šaubas , ka spēlē tīri.

Palieku pie sava - Tīrs.

P.SS Ieteiktu pārējiem , kuri uzskata , ka Wyy čīto - novilkt demkas , pielikt klāt manis pierakstītos timestampus , ieslēgt skaņu un loģiku.Protams pēc tam izskaidrot , kur es nepareizi kko esmu ieraudzījis/neieraudzījis.

 
Last edited by a moderator:

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
 Es tik var lasīt un smaidīt, par visu šo. Te tiešām var redzēt cik aktīvi ban teams strādā,kurš te naidu tur pret wyy, kurš tik ,kaut ko gudri uzdirst grib ,kaut vai pats neko nesaprot no šīs spēles ( vairāk attiecinu šo uz renchon). Pats noskatījos demo un uzskatu, ka ir legit. Esmu skatījies kā viņš spēlē un arī maucis faceit ar viņu. Nav bijis tā, ka pubā viņš ir gods un faceitā nekas. Tik labu preformance, ko viņš dod pubā, dod arī faceitā.

Pa headshot rate viņam ir 37,6 procenti, bet jūs ņem vērā  ,ka  m4a1-s ieroci kuru viņš arī bieži izmanto būtdam ir 1715 kill ar viņu no 6781 killiem un par cik tas nav 1 headshot ierocis nenozīmē, ka nav labs aims.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
labvakar . Es ļoti atvainojos par savu pļurkstēšanu Te kur tam vieta nav . Es demo neskatījos , bet prosta palasīju un pasekoju vissam līdzi .

Diemžel iznākums ir bēdīgs , skatos šeit viens uzraksta sūzību un daļā skrien pakaļ un saka jā (WH UC HAKI) .

Skatoties uz Fild, Mauglis , renchons (Šitam vispār aizliegtu kaut, ko teikt visi , kas labāki par viņu čīto) , LittleMonky .

Tātad sanāk 1. BT 1. dīsen players Filds 1.Administrātors . 1. bots piedod , bet tā ir. 

Tālāk pēc tā ko lasīju liekas , ka 
                                                 1. MaugII demo vispār neskatījās un necentās to darīt prosta no filda sūdzības izsecināja , jā ir palīgprogramma , jo teiksim no  pierādījumiem biež nevar pateikt lemumu ir jāiet cauri vissam un jāskatas demo nevis jāpļurkst , es ļoti atvainojos par šito , bet nu ja neskaties demo nepļurksti esu gājis tam cauri forumos labi tie bija 5-6 gadi atpakaļ Bet tanī forumā vismaz , kārtība bija un katrs augstāk stāvošāks, par Adminu skatījās dēmo  , ja netika galā BT . 
                                                   2. Filds teiksim tā , cik pēc sūdzības un momentiem , ka esi izvilcis visu no demo pa momentiem pusi bez skaņas , kā es varu noteikt pēc tā , ka Wyy redzi čīto ja skaņu nedzirdu ja taisi klip lūdzu dari to ar skaņu , kas ir demo iekšā nevis mūzika , tā puss serveri var nobanot . Plus pasekojot līdzi , kas augstāk ir rakstīts puse ir uzēdusies uz Wyy un citi raud jo ir sliktāki par viņu . ;( Es ar esu sliktāks par viņu , teikšu godīgi , kad sāku spēlēt Chill un tieši pret wyy man likās , ka viņš čīto , bet kopā paspēlējot un pabazarējot es saprotu , ka tur ir skills. Atļaušos izcelt pāris lietas no manas un wyy sarakstes .

Wyy 

nu es tik saku
ka ir GE un 600 wins
un tajas 600 wins kjip kka varu uzspelet
bet pret silveriem puba psc kjip struggle jabut


Mans

600 win + 10k reporti ja pat par aizdomām , ja būtu tev sen jau būtu Vac     

Ja patiešām Wyy čītotu pohuj pat ja slēptu UTT viņam dēļ reportiem vien ingame būtū sen jau VAC pasakat, ka tā nav ? 

kur mēs palikām .        

                                       3. Rencho , kāda velna pēc tu vispār pļū**** tur kur , Tev nav jāpļū** , kā jau teicu vissi , kas labāki par Tevi ir čīteri šeit man nav ko teikt vairs. 

                                       4. LittleMonky - Administrātors Tu esi virs vissiem zem Mini un Tonto. Tu dēmo esi atvēris vispāŗ vai arī iepļūtīji tik tāpēc , ka redzi Filds uzrakstīja ahujeno aprakstu un movikus bez skaņas ?

Sveiks @FIELDOZAUR =DD, ļoti skaista sūdzība, viss ir ļoti dziļi paskaidrots, kas palīdz mums! ??
 

Par pašu Wyy, arī nekomentēšu, jo viss tikai augstāk paskaidrots. Piekrītu, ka Wyy izmanto palīgprogrammas, jeb Wallhack.

Atļāvos nokopēt un ierakstīt Tavu tekstu . Tev jārāda ir piemērs , ja Bt never vaļā demo un neskatas , tad dari tu to ieliec sūdzība demo atrašanās vietu , pašu demo nevis raksti , ko tik ļevu kauns . Un ja tāpat netiek galā ver demo vaļā un skaties hoķ slovā lai saprastu , kas un kā . Nevis redzi mums adminiem tas palīdzēs.!.!.!.!.!

Par Kazaku runāju sliktu , ka nederīgs BT , bet beigās es sapratu , jā vismaz viņš saprot , ko dara un saka , ka bez demo neko neskatīsies ALELUJA paldies tu izmainīji domas par Sevi Es publiski atvainojos par To , ka domaju sliktu par Tev , kā BT saprotu kļūdīties vissi mēs varam , kā nekā esam cilvēki . 

kopumā šeit ir savākušies tie , kas ir sliktāki par Wyy un Tie kam besī viņš , ka ir labāks par jums tāpēc daļā prosta neskatot demo ir atbildējusi ja ir Palīgprogramas , tātad sanāk tā redzi mums viņš nepatīk davaj izdaram , tā lai dabū BAN viss nu tas tā nestrādā samierinaties , tā ir spēle un būs spēlē Ja viņš ir labāks par Tevi nu neraudi , bet centies un kļūsti labāks par viņu . Man arī bija tas visas domas redzi čīto utt Bet tas ir tikai tāpēc , ka esu sliktāks par kādu ar to ir jāsamierinās it īpaši pubā, kad kāds ir labāks par Tevi. 

Paldies Seroxam , Kazakam Key Vismaz , kāds no jums cenšās , kaut ko izdarīt pareizi sobrīd un nenostājās tanī pusē , kur redzi visi ienīst wyy . 

Man nekrata , ka tagad esu slikts utt es prosta uzrakstīju to ko domāju. Nepatīk nelasi staigā tālāk . 

teikšu cešna tad žubi nex vajag FILD liek sūdzībās. Es ar viņu , kad sāku spēlēt sūkāja mazo , kājas pirkstu , tagad viņš ir labāk nekā aceros viss jābano.

Daudz kļūdu , bet ceru jūs sapratāt manu domu. Šinī brīdi ar WYY ienīdējiem derētu Mini un augstākajiem parunāt , kas ir par lietu. 

Man sāp jau acis GN 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
@Noyds es to tavu tukšo muldēšanu @dc pat neuztvēru nopietni , jo zinu , ka biji to "puišeļmeiteņu" iespaidā.

Prieks par tavu postu.Stavim like.

 
Status
Not open for further replies.
Top