[Sūdzība] Wyy wallhack

Status
Not open for further replies.

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
LINKI UZ DEMO, JO PAZUDUŠI NO DEMO.CHILL.LV https://failiem.lv/u/cbpyh6e3

Sveiki tautieši! Manā uzmanībā ir nonācis mūsu pašu admins "Wyy" un man ir aizdomas, ka viņš izmanto palīgprogrammu, lai redzētu cilvēkus cauri sienām. Šajā detalizētajā topikā paskaidrošu kāpēc man tā liekas un iesaistīsim arī mazliet matemātikas. Lai šī diskusija un sūdzība norisinātos pietiekami neitrāli, es palūgšu pašam Wyy izteikties par šo situāciju tikai tad, kad lielākā daļa adminu būs paši izvērtējuši to, ko viņi redz un izteikuši viedokli šajā topikā. Tāpat arī nevēlos redzēt tādus tipa komentārus kā "vins vienkarsi ir labs", "lol tu esi noob un neko nesaproti". Nu ko? Gatavi?

Pirmo demo, ko skatījos bija no de_dust2 http://demo.chill.lv/22389

Lūdzams sākumā noskatīties klipu pašiem un pievērst uzmanību tam, kur atrodas pretinieki, ko viņi dara un kā uz to reaģē Wyy. 

Šajā klipā ir DIVI raundi!!! https://streamable.com/m7s2t1

Klips sākas ar killu uz FrostyGaming, kurā nekas aizdomīgs nav pamanāms, taču uz priekšu skatoties, Wyy ieņem pozīciju, kurā skaidri zina, ka Long Bankā neviena nav (Long Banka ir tā mājiņa longā ja kas). Tomēr šoreiz neizvēlas pushot līdz galam. Atkāpjas, bet uztraucas par to, ka kāds varētu tur būt iekšā, jo spēlētājs Frostyxz ārpusē tur durvju leņķi. Lai arī Wyy tikko tur bija, viņš pēc atkāpšanās izvēlas iemest iekšā granātu un dodas šaut cilvēkus, kas pusho short. Pēc killa uz David Joe, viņš paziņo, ka "longā bija", kaut gan visu šo laiku viņam nav bijusi informācija par šo spēlētāju. Paralēli tiek nošauts Gausha ar ļoti iespaidīgu preaim, bet pēcāk tiek pārsteigts ar spēlētāju Blax, kuru arī viņš nošauj, lai arī ir ieņēmis sev neizdevīgu pozīciju (tas galīgi nav no svara, tomēr vēlos to pieminēt tāpat). Pēc šī killa viņš atkārto, ka longā bija pēdējais, kaut arī šis spēlētājs aizvien nav savu pozīciju nodevis.

Nākamais raunds? 

Wyy REDZ, ka Longa Bankā ir bijis spēlētājs Blax, kurš uzreiz atkāpjas, tomēr šoreiz Wyy ļoti bezbailīgi izvēlas pushot Longa Banku un video klipa periodā veic skatienu pa kreisi, lai arī tikko ir to pozīciju iztīrijis izejot no Bankas. Tālāk viņš preaimo uz spēlētāju, kurš ir viņam nepareizajā kastes pusē un apjūk.

Paliek interesanti? Ejam tālāk.

https://streamable.com/klvypo

Paņēmu vienu klipu no šīs pašas spēles, bet T puses, kurā vienu raundu Wyy izvēlas pushot vidu. Šeit ir redzams, ka Wyy vēlas izmest granātu vidū, bet kaut kas viņu attur no tā izdarīšanas un tāpēc viņš izvelk ieroci un noreaģē uz cilvēku, kurš pusho lower tunnel.

Mazliet matemātikas. (Aprēķini ir ļoti rupji, bet pietiekami precīzi) 

Klips tika filmēts 60 kadros sekundē, kas nozīmē, ka viens kadrs prasa aptuveni 16.6ms

No punkta, kurā Wyy ierauga šo spēlētāju (pikselis rociņas) līdz punktam, kurā viņš izšauj ir 13 kadri. Tas iedod mums reakcijas laiku 215.8ms. 

Vidējais reakcijas laiks cilvēkam ir 215, bet tas ir vidējais TESTĀ, kurā cilvēks zina, ka viņš izaicina savus spēkus un viņš koncentrējas uz to, ka jāspiež tad, kad izlec zaļa poga. https://humanbenchmark.com/tests/reactiontime/ 

Teorētiski, mums būtu jāiesaista vairāk mainīgo šajā situācijā, kā piemēram - kurā ms viņš apstājas un kurā ms viņš sāk kustināt peli pretinieka virzienā, toties šajā gadījumā tas ir neiespējami, jo Wyy nemaina savu kustību un pārsteiguma moments ir neeksistējošs.

Ejam tālāk. Kā būtu ar mazliet inferno? http://demo.chill.lv/22385

https://streamable.com/t7ij9b

Pirmo klipu iesākam ar diezgan interesantu cīņu vidū pirms kuras viņš nemaz nenopozicionē savu tēmekli vidus zonā, bet gan virzienā uz terroristu rampu izšauj vienu lodi un uzreiz tiek spiests cīnīties second mid zonā. Pēc šīs cīņas Wyy pēkšņi nobīstas no boiler pozīcijas, lai arī pretinieks vēl nav līdz galam iznācis. Diezgan neveiksmīgi. Mūsu visu iecienītais piens ir apstājies tieši pāris pikseļus pirms viņu var pamanīt Wyy, bet viņš jau ir gatavs tēmēt šajā virzienā. Saprotu, ka iespējams viņus varēja dzirdēt, bet piena apstāšanās padara šo klipu mazliet komisku.

https://streamable.com/zsaiyp

Šajā klipā nevēlos ļoti detalizēti kaut ko komentēt, bet killi ir pietiekami interesanti. Tomēr vēlos pieminēt to, ka pirms Wyy šauj RolandamZ, viņš kustoties tēmē uz viņu jau un paredz, ka viņš nebūs pie kāda no abiem stūriem, bet gan pa vidu. Pēcāk viņš pasaka, ka gribot pačekot banānu, kurā perfekti apstājas pie slowojošas Desas *wink* un ieliek viņam galvā. Atgriežas atpakaļ tuvāk A saitam vidū un paziņo, ka vēlas doties B, lai arī pretiniekiem jau sen bija laiks norotēt, bet viņi to neizdarīja. 

https://streamable.com/51eabo

Interesants prefire uz w1zz, bet tomēr viņu nošauj killerfrost. Tālāk tiek raidīta precīza granāta uz cilvēka par kuru ir informācija tikai, ka viņš ir low. Tālāk seko ļoti pašpārliecināts push un tiek jau preaimots pirmās kastes (augšas) leņķis. Ricīts izklausās ļoti neapmierināts :(  Nezinu vai sakritība, bet šajā klipā laika skalā 1:01 ir redzams, ka netīšām Wyy notēmē caur sienu uz pretinieku.

https://streamable.com/iwhg37

Šis ir mans personīgi mīļākais klips, tāpēc palaidu viņu 50% lēnāk. Atkal nav informācijas par cilvēku, kurš sēž aiz sieniņas banānā un Wyy, ignorējot faktu, ka kāds varētu tūlīt peekot stūri, vai būt aiz smilšumaisiem, ļoti pašpārliecināti raida tēmekli virzienā aiz sienas. Spēlētājs Pablo Escobar nevienā momentā nenodeva savu pozīciju un no Wyy mestā molotova netika ievainots. Tālāk seko absolūta vienaldzība uz CT pozīciju, kurā pat neiemet smoke granātu, kas viņam ir. Jo nafig vajag? Tur taču neviena nav! :D  Nabaga Ricīts atkal tiek apbižots ar iespaidīgu prefire coffins pozīcijā.

Šai mapei tas ir arī viss, bet vēlos iekļaut vēlvienu klipu ar Wyy gameplay mapē Overpass. Pavērojat viņa tendences. Viņš nekad nekļūdas. Kad ir pretinieki kaut kur, viņš holdo. Kad pretinieku nav, viņš pusho (izņemot vienu raundu longā). Tas viss bez informācijas. https://streamable.com/dlu47e

Kāds ir mans points? Redziet, Wyy ir statistikās visiespaidīgākais spēlētājs šajā serverī. Es personīgi neesmu redzējis mapi divu nedēļu intervālā, kurā viņš regulāri kļūdītos un neskraidītu apkārt ar 3.5 k/d ratio. Paņemsim par piemēru, manuprāt, spilgtākos spēlētājus, kuri spēlē šajā serverī un salīdzināsim statistikas.

Palūkosimies sākumā uz Wyy statistikām. 

2.32 k/d ar 6504 killiem un 118h kopējo playtime serverī. Tie ir aptuveni 55 killi stundā. Standarta pub mačs ilgst aptuveni 40 minūtes, tāpēc tas mūs noved pie vidēji 36.6 killiem vienā spēlē. VISĀS SPĒLĒS.

Toties augstākā regulārā spēlētāja faceit elo (2700) pieder ComputerGeek*, kurš patreiz serverī ir aizvadījis 21h ar 51 killu stundā. Tas būtu 34 killi stundā. Tīri nekādas atšķirības ar mūsu minēto Wyy.

Toties kādas ir nozīmīgākās atšķirības? HS%.

Wyy headshot procents ir bēdīgs - 37.3%. Kāpēc bēdīgs? Jo no visiem 6504 killiem tikai 179 ir ar AWP.

ComputerGeek headshot procents ir 53.4% un no visiem 1074 killiem ko viņš ir dabūjis, 219 ir ar AWP. Tā ir daudz lielāka attiecība un daudz lielāks headshot procents, ja mēs neieskaitītu AWP.

Ko es vēlos ar šo visu pateikt? Wyy nav labs aimeris. Wyy vienkārši katru reizi sevi pozicionē perfektās pozīcijās un ņem cīņas, kurās viņš zina, ka uzvarēs, vai izies cauri kādam pretinieku aizsardzības punktam, lai nošautu visus no muguras. Tā notiek pārāk bieži un spriežot pēc iepriekšējiem klipiem varam secināt to, ka viņš vienkārši zina, kad šos manevrus drīkst veikt, jo šis spēlētājs manuprāt pavisam noteikti redz cauri sienām.

Atļaušos pieminēt arī to, ka ļoti daudz spēlētāji un citi admini, kuriem esmu prasījis, vai viņiem liekas, ka Wyy cheato, ir atbildējuši ar "jā, bet hjz......"

Mazliet pakonsultējos arī ar vienu no spožākajiem pašmāju aimeriem "EiZA" un šis spēlētājs pēc klipu noskatīšanās arī uzskata, ka kaut kas tur nav kārtībā.

Paldies par uzmanību un cerēsim uz vienbalsīgu lēmumu! :)

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Ļoti labi uztaisīta sūdzība, es nekad nebiju pievērsis uzmanību tam kā viņš spēlē, jo vienmēr esot licies ka viņš vienkārši ir labs aimers un vienkārši labi saprot taimingus. Bet noskatoties šos momentus ir neliela nojausma ka kaut kas arī varētu būt, jo nu pārāk viss ideāli viņam viss sagāja. No vienas puses tādus momentus matcha laikā var atrast kādus 2-3(tā kā parastajam spēlētājam), bet no otras puses tādu reakcijas ātrumu ir ļoti reti kur sastopama, tāpēc man liekas ka ja arī ir kaut kas (neesmu 100% pārliecināts) tad tas būs chams un nekas vairāk.

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Huh, diezgan labi pierādījumi un nopietna sūdzība. Wyy jāmauc uz esports :D , pat labāks nekā brookys būs pub serveros. Pagaidām visos gadījumos fields ir noķēris visus čīterus, redzēsim kā šis tiks cauri. Pats pačekoju un ir diezgan dīvains viņa gameplays. Nezinu, ko citi admini teiks, bet es turos uz 50/50.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Centos izskatīt neitrāli, bet varbūt ir kāda veida favorītisms, tapēc ja kāds vēlās pierādīt ka esmu debīls, tad lūdzu privāti. Šito topiku nepiedirsīsim.

DD2

Pirmais klips-
    Pirmais Raunds-
    
        Wyy zināja, ka kāds ir longa vipa privilēģiju dēļ, jo metot granātu parādās mīnus. Vienīgais par ko šeit varētu piesieties ir par iemeslu kapēc viņš vispār meta, bet apskatoties raundu vairākas reizes var redzēt iemeslu kapēc varētu būt šaubas- Tas laiks kopš Wyy pats dabūja ar granātu līdz brīdim kad viņš sāka rotēt bija pietiekami mazs, lai vismaz iečekotu ar granātu boxu. Un piedevām tas ka viņš stepoja deva pretiniekiem info, ka tagad var pushot.

    Otrais Raunds-

        Atkal ar granātu mīnus, un var dzirdēt, ka pretinieks no boxa skrien prom. Varbūt esmu pārpratis, bet ja ar tekstu "tomēr šoreiz Wyy ļoti bezbailīgi izvēlas pushot Longa Banku" esi domājis - ja neviens pretinieks neholdo, tad Wyy pusho - tad var iečekot vēl nākamo raundu, kur neviens no pretiniekiem netur longu, bet Wyy nepusho. Par crosshair placement caur kasti - aizdomīgāk likās nevis kapēc viņš to crosshair tur novietoja, bet gan kapēc tik ilgi tur turēja.

Pārskatot visu demo-
    
    Pirmais raunds T pusē- Skrienot longā pēc bumbas zināja, ka longā kāds ir, un bumba turpat stāvēja, bet baigi apzināti skatijās boxu. Pēc idejas pretinieks arī varēja būt aiz zilā konteinera, jo viņam bija bumba un nekur nebija japusho.
    
    Rezultāts 14-4(198014 tick)- Kills uz guasha- Kad izpeekoji window redzēji 2 un viens no viņiem gāja uz mid durvju pusi, bet peekojot guashu uzreiz peekoji aiz kastes nevis stūri, kas ved uz mid durvīm. Un kā zināji, ka kāds ir tunelī?

INFERNO

Otrais klips-
    
    Vienīgā vieta kur var piesieties ir pie Desas peeka banānā. Bija diezgan pārliecināts, ka būs labajā pusē. Es būtu vismaz iečekojis vēl to vietu kreisajā pusē bija koks(hz kā to vietu sauc), bet šeit man liekas vienkārši atšķirās playstyle. Iemesls kapēc rotācija uz B nelikās aizdomīga- Bija viens T kurš jau bija iepushojis A saitā, tapēc visticamāk CT vēljoprojām likās, ka viņi turpinās pushot A. Zinot to, ka viens jau bija iepushojis banānu, bija ļoti liela iespēja, ka pārējie no B saita arī rotē uz A tikai caur CT spawnu. Es kā T šajā gadijumā būtu gatavs, ka labākajā gadijumā tikai 1 ir palicis B saita.

Trešais klips-

    Ja noskatās visu demo, tad var redzēt, ka pirmās kastes augšu viņš pārbauda ja iet pirmais saitā. Vienreiz arī nomira, jo nenochekoja. Vienīgi par šavienu cauri kokam uz w1zz var piesieties, bet tur arī spēlētāju redzēja, un vienkārši izšāva uz cerību trāpīt.

Ceturtais klips-
    
    Atkal vienīgais par ko var piesieties ir par to sandbag chekosanu. CT noprefoja un pēctam iečekoja coffinus pēc kā arī sekoja CT smoke.
 

 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
godīgi, man jau iepriekš bija aizdomas, par fujaku, jo katrā matchā nomet 30-50 fragus, nu tas nav iespējams. Katram ir brīži, kad nevar nošaut. Negribu būt iedomīgs, bet es zinu, ka esmu labāks par wyy, man ir gana daudz lielāka pieredze nekā viņam, un pubs man ir kā deathmatch or paskraidīt for fun, bet pat man ir bijuši brīži, ka ieeju pubā un skraidu ar 0.4kd, jo man nekas nesanāk, bet šim fujakam, i guess, ir talants uz šo videospēli meanwhile aim, crosshairplacement, movement ir kā silverim.

Apskatoties klipus un izlasot Stivena komentārus par pirmo klipu -

Saprotu, kapēc viņš nepusho banku, jo ir VIP un rāda dmg, bet no otras puses nesaprotu, kapēc viņš tik ļoti uzsver, ka spelētājs bija longā? Like viņam nav kāju, viņš nevar skriet prom no longa? Also, kad no rampas ielec site un redz čuvaku shortā sāk pārlādēt ieroci.. wtf???

Nakamajā raundā pēc teorijas atkal parādās vip dmg, bet dzird, ka aizskrien un IZČEKO BANKU, BET NEIZČEKO AIZ DURVĪM KAS IR OBVIOUS SPOTS?? Un tālak jau, ka uz X box mērķē vienkārši rofl, komentāru nav

Otrais klips -

hz, apreķini labi, bet pats labi zinu, ka ieraugot čuvaku, bieži vien randomā izšauju cauri sienai vai tapat nospiežu mouse1. Bet par to granātu 50/50

Trešais klips -

Aims ir vienkārši miskaste uz second midu, dzirdēja, ka čuvaki tur skrien. Un boileri arī dzirdēja, so neko shady neredzu

Ceturtais klips - 

Divaini liekas, ka uz mida čuvaku viņš tēmē uz sienu, nevis tur kur viņš var izpeekot :D  banana kills pavisam normāls, tālak longa killi arī norm, banana check tik random vietā apstājas, ka iedod enemyam priekšroku since peeko ar kreiso plecu, butu swingojis un viss.. Nezinu, kā CT nedzirdēja viņu, bet, ja pretī butu labāks spelētājs, tad izrakstītu galvu. Tālāk pateica, lai iet uz B, jo chuvaku nošāva exactly A site, tapēc labak rotēt, neko shady par to neredzu.

Piektais un sestais klips -

Sestajā klipā nesmoko ct un prefo coffinus, un kā viņš viņu nošāva, ja pat pricelu uz leju nelaida es hz, un neizčeko apelsinu augšu

Piektajā klipā nosmoko ct, neprefo coffinus, un izdomā izchekot apelsinu augšu. Also kills aiz sienas bananā, crosshairplacement automatiski iet uz turieni, nechekojot aiz sandbagiem, tur arī varēja fujaks vnk peekot un viņu nošaut, bet tā vietā, lai tur uzmērķētu pricels automatiski iet aiz sienas fujaka

Septīto klipu gaļaks skatīties, bet resume ir tāds, ka silveris met 40 fragus daily. Vienā raundā ir major uzvarētājs, bet jau nākamajā ir average krieviņš ar silver 3

Iesaku adminiem paskatīties tās demkas, kur viņš ir solo serverī bez adminiem un citiem zināmiem fujakiem šajā komunā

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Tu vnk esi pārāk daudz jau "ielīdis" tajā wh , ka vairs nesaproti , kas ir , kas.

Iedod man normālas demkas , bez xray , bez kkādas random mūzikas fonā n shit like that.

Btw , wh nesaskatu.

 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Tu vnk esi pārāk daudz jau "ielīdis" tajā wh , ka vairs nesaproti , kas ir , kas.

Iedod man normālas demkas , bez xray , bez kkādas random mūzikas fonā n shit like that.

Btw , wh nesaskatu.
ja nesaproti videospēli, varbūt nekomentēt

Normālas demkas vari pats novilkt un apskatīties n shit like that

 

renchons

New member
Nov 10, 2019
20
5
Sūdzība labi ierakstīta un man grūti tev nepiekrist. Būtu tomēr labāk ja tu clipus ar skaļāku voice chat ieliktu lai labāk saprastu, bet turpināšu ar savām domām.

Cik skatos  wyy lielāko daļu laikā izcheko stūrus kur pretinieku sež tomēr ir daudzi stūri kurus viņš ignorē tādēl uzskatu ka ir iespējams WH. Mēs visi zinām ka daudziem ieskaitot man patīk sēdēt stūri un žurkot kamēr spelējam pubu, un tādēļ tas ka viņš naizheko visus stūrus tikai tad kad tur kāds sež ir drusku dīvaini. 

Piebildīšu   ka dd2 klipā ar to spēlētaju longa, jā vins iemeta granātu tādēl zināja ka kāds tur, tomēr viņam voice chat kāds pateica '' pēdējais short '' taču viņš turpināja skatīties longu. arī klip ar overpass kur viņš konī sēdēja un izbeitoja visus teammatus tikai skatoties un augsu ir drusku dīvains. 


nedomāju ka tas klips kur viņš prefo coffinus ir dīvains, es pats tā daru katru raundu un ir bijuši gadījumi kad nošauju pretinieku. 


Tava matemātika ļoti laba un nevaru nepiekrist ka ir dīvaini cik viņam mazs hs% skatoties uz computergeek 

ps. Vietnamese jesus taisnība kazak,  jau iepriekšējos reportos ir cilvēku kuri nav apmierināti ar tavu uzvešanos/ demo skatīšanos. nevēlos komentēt par tevi kā ban team memberu, bet šis komnetārs bija neprasīts. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
@vietnamese jesus , ja atnāci te kko "piebalsot" , tad spied "iziet".

@renchons Tu neesi kkāds profesionāls csgo analītiķis?

P.S Iztiksim bez spama.Btw , man nekas nav jāmeklē.Gaidu demo linkus.

 

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
3E4BF189C311CB98667425F6FAC53FC651EA72FA


 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
@vietnamese jesus , ja atnāci te kko "piebalsot" , tad spied "iziet".

@renchons Tu neesi kkāds profesionāls csgo analītiķis?

P.S Iztiksim bez spama.Btw , man nekas nav jāmeklē.Gaidu demo linkus.
paga paga, Tu esi admins, Tev vajag labākus demo, Tu ej skaties, jo tas ir Tavs darbs. Udachi

also, Tu gaidi demo linkus, bet viņi ir postā, anluko admins

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
@vietnamese jesus , ja atnāci te kko "piebalsot" , tad spied "iziet".

@renchons Tu neesi kkāds profesionāls csgo analītiķis?

P.S Iztiksim bez spama.Btw , man nekas nav jāmeklē.Gaidu demo linkus.
Ak Tu dievs, kaut ko šitādu no BanTeama pirmo reizi redzu. Labāk skaties, ko Tev iedod, nevis meklē kaut kādus attaisnojumus, lai nebūtu jāskatās demo. ? 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Labvakar, noskatijos visus pierādijumus un man šķiet, ka neko nepiebildīšu jaunu, jo džeki augstāk visu skaisti izskaidroja visu :)  Tikai nezinu, kā Wyy spēs izskaidrot tur dažus momentus, lai viņam veicās.

Katrā gadijumā es palieku pie sava lēmuma - Wyy izmanto palīgprogrammas ( wh ), man putniņi pačukstēja, ka Wyy šovakar vairs nemācēja šaut, kā iepriekš :D  i wonder why.

GL

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Sveiks @FIELDOZAUR =DD, ļoti skaista sūdzība, viss ir ļoti dziļi paskaidrots, kas palīdz mums! ??
 

Par pašu Wyy, arī nekomentēšu, jo viss tikai augstāk paskaidrots. Piekrītu, ka Wyy izmanto palīgprogrammas, jeb Wallhack.

 
Last edited by a moderator:

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Ieteiktu laikam paskatīties visiem full demo un aprakstīt koknrētās vietas, kas nepatīk un ari aprakstīt vietas kurās nez kāpēc chokoju, ja izmantoju wh.

Pēc field aprakstītā sanāk, ka es izmantoju WH pāris round katrā mapē, bet nezinu vai kāds ir full demo noskatījies un sapratisa cik daudz es būtu varējis izdarīt vairāk, ja tiešām izmantotu WH. Centīšos aprakstīt field sūdzības pirmo postu, pārējo dd2 demo varu izskatīt pēctam kāpēc, manuprāt, man viss šitas neliekas nopietni.

de_dust2

1.klips
(1.round) - Nepušoju jo man uzmet HE virsū, kas nozimē, ka tur kāds ir. Iemetot HE viņam es
kā VIP redzu, cik hp viņam atņem tāpēc arī ir info, ka tur ir enemy.
Gausha preaimu īsti nesaprotu, ko tu ar to esi domājis, jo lecot A site var redzēt, ka
gausha stāv shortā un skatās uz mani. Protams, pēc info, ka short ir enemy es arī viņus
nogalinu, tāpēc atgriežos skatīties LONG, kur kā jau minēju dēļ iepriekš mestās HE zināju,
ka in enemy.

(2.round) - Pushoju long jo es trāpu enemy atkal ar HE un viņam paliek pusHP, ganjau gribēju piebeigt.
Ejot uz MID izskatās, ka skatos uz džeku aiz kastes jo tev ir ieslēgts xray, reāli skatos vai tur nav enemy,
kas tūlīt leks iekšā short, kas manuprāt pārsvarā notiek, kad Ts izpusho tuneļus.(Kā diez ar wh nezināju,
ka džeks ir T spawn un pēc pirmā killa turpināju cīņu tuneļos, vai tad gudrāk nebūtu uzmanību pievērst T
spawnam?)

2.klips
No HE mešanas, mani neattur nekas, vienmēr, nezinu kāpēc, bet salieku, ka last weapon ir HE, nezinu, bet tā daru.
Un pēc mid check, visticamāk būtu viņu metis mid lai kā VIP, uzzinātu vai kāds nesēž aiz durvīm. Tajā pašā mapē,
jau vairākās vietās var redzēt, ka bez jēgas paņemu HE rokā, pat nemetot.(piemēram 19.,20.,21. round). Pavērojot 
arī citus round kautvai CTs pusē var novērot, ka bez iemesla uzlieku HE kā last weapon.

https://prnt.sc/uoiwbb - Ar pirmo btw.

de_inferno

1.klips
Boiler ieiet mans teammate, kurš tur tiek nošauts. Pēc brīdi arī boiler var dzirdēt stepus. Es gan īsti nesapratu
kāpēc tu uzliki slowmotion, ja tur reāli dzirdami stepi.

2.klips
Vienīgas, ko vērts būtu apspriest, varbūt, ir par bananu, bet paskatoties RADARĀ, kur vēl var būt enemy, ņemot vērā 
manu pozīciju? Par pārējo pat nesaprotu ko tu tur ieraudzīji nereālu.

3.klips
Ja man ir info, ka enemy ir low un man ir HE inventory? Nemest? Saglabāt priekš nākamā round? Un pārējās pozīcijas 
ir default vietas kur visi sēž, pat info par CTs pateicu nepareizi jo pēc stepiem likās, ka tur ir enemy, bet bija 
teammate, noslinkoju un nepaskatījos radaru.

4.klips
Pēc klipa jau var redzēt, ka taisos skatīties aiz sand bagiem. Un tur aiz sienas diezgan bieži kāds sēž ar Zeus vai 
shotgun. Pirms tam, neviens nevar iznākt jo molly nosedz visu tā lai tur neviens nevarētu iznākt. Pēc tam arī tiek
pārbaudīti sandbagi un tomēr arī tevi minētais SMOKE tiek iemests lai nosegtu CT. Un coffins jau nu nepavisam nav standarta
pozīcija ne tā?

de_overpass 
Ņemsim vērā, ka klips ir bez skaņas. Round secība nav ingame secība, bet nofilmēto klipu secība.
1.round - pilnīgi nesaprotu, kas tur nereāls.
2.round - nerēali jā.
3.round - jā, tik ļoti zinu, ka nosēdēju gandrīz minūti playgroud gaidot nevienu. Jo ja tiek uzmests tāds molly, tad vai ir maza
varbūtība, ka tur tūlīt kāds pushos ir pielīdzināma 0 vai ne?
4.round - chekoju long.. un?
5.round - visu redzēju connector izņemot to, ka enemy mani pusho vai ne?
6.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
7.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
8.round - Nav komentāru, gaidu tavus.
9.round - Nav komentāru, gaidu tavus.

STATISTIKA.
Jūtos ļoti pagodināts, ka tevi, LAN, faceit un vēl citu apbrīnojamu CSGO sasniegumumiem bagāto cilvēku satrauc,
parasts PUB spēlētājs. Un tu neticēsi, FACEIT nav tas pats, kas PUB. Es nekad mūžā pēc nospēlēta mēnesi only pub 
nespētu izspēlēt kaut vienu sava (8.lvl) cienīgu maču. 

Nākamā lieta.. Manliekas, ka tu esi visa šī garā, jaukā apraksta laikā piemirsis, ka šeit ir VIP pakalpojums, kas
septembra menesī ir par brīvu. Kad spēlēju bez VIP, man KDR bija virs 2, bet katrā ziņā nebija iespejams tikt līdz 
2.32.

Runājot par HS, nu tu mani tagad gribi sodīt par to, ka pietiekami daudz nešauju galvā? Es nekad neesmu lepojies ar HS procentu, 
iespējams, tā dēļ arī ļoti nepieduros MM un FACEIT utt, jo labi zināms, ka tur nav daudz laika lai sprayotu enemy, jo 
tajā momentā pretī dabūsi HS. Bet, neaizmirsti, ka pārsvarā PUB spēlētāji nav augsta līmeņa un šeit var tikt cauri tikai
noberot enemy. 

Ko es vēlos ar šo visu pateikt? Ieteiktu visiem, kas grib izskatīt DEMO, neskatīties klipus, no konteksta izvlikts
kadrs nespēj dot pietiekamu sajēgu, kas notiek konkretajā kartē. 
Redzi, runājot par citiem adminiem un spēlētājiem.. Manliekas, ka viņi jau tev ir pateikuši ko domā pasakot "hjz".
Prieks, protams, ka esi iesaistījis dažāda ranga cilvēkus, bet redz arī viņš tev nav apliecinājis, ka ir pārliecināts,
ka es čītoju. Un uzprasi viņam, lūdzu, vai gadījumā tomēr MM, FACEIT, ESEA utt, tomēr neatšķiras no pub?


 

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Noskatījos inferno un dd2 un nezinu kāpēc man lieki bija japazaudē 1h no dzīves....

Ja viņš tiešām lietotu wh kd būtu bijis vel lielāks

iekš inferno daudz reizes Wyy meta he mida lai pārbaudītu vai tur kāds ir ar vip bonusu ka var redzēt noņemtos hp bet tur neviena nebija kam trāpīt.

tiešām nesaprotu kur jūs tur saskatiet wh...

Cik gadus jau ir zināms un spēlēts pret viņu nekad nav izraisījis aizdomas ka kaut ko lietotu.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Tu māki labi sevi argumentēt un man prieks par to, kā arī māki lietot statistiku. Bet man reāli besī , ka šitos batonus rij pārējie, kam pašiem nav galva uz pleciem. Visur redzams prosta puba defaults, ja jūs pro lieku reizi nešaujat ātrāk, lai neatklātos, tad pubā tā ir normāla lieta. Vienmēr ir iespēja, ka kāds mēģinās skriet to tuneli. Un pārējais, nu tur nav nekā, labs ņuhs at best. Man nepatika tas klips kā banānu izpīkoja ejot no mida, bet ar to ir par šauru priekš šitādiem apgalvojumiem. Un man galīgi neizskatījās ka izvēlās izdevīgākas cīņas, nu vispār.

Nu čaļi reāli wtf, mazāk ī sportu skataties 

 
Status
Not open for further replies.
Top