sūdzība [retakes] w4ze

Status
Not open for further replies.

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
- Admina niks W4ZE
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Dabuju gagu un mute uz diennakti, kas manuprāt ir par daudz, tikai tāpēc ka offendoju viņa autistiskos draugus. Spēlēju retakes, biju nedaudz nokaitināts, kas ir normāli imo, un tad kaut kāds retārds sāk moanot/kliegt mikrofona, es viņam pateicu "aizpisies kucēn", or kko tādu, par ko man iedeva mute uz diennakti, yes, es biju pelnījis mute, nav runa par to, bet diennakti, jo tas ir viņa čoms? imo, ja tur būtu jebkurš cits cilvēks, tur nebūtu diennakts, pēc kā es calloutoju W4ZE, bez uzdirsiena or anything, calloutoju par to, ka viņš par traku aizstāv savus čomiņus, par ko saņēmu gagu uz diennakti, kinda crazy right ? xd, bet nu jā.
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju: Kā redzams screena ( http://prntscr.com/1ykljw0 ) retake demos neeksistē.  Nav screenshoti or anything, nedomāju neko rakstīt, vienkārši izleavoju, jo biju tilted pēc tik shit rīcības no admina, bet tagad ir pagājušas vairākas stundas, pieņemu, ka esmu atpelnijis savu sodu.
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Retake demo vari sameklet zem sadaļas AWP. 

@Hunteris link uz demo, lai var ari palasīt čatu

 
Last edited by a moderator:

W4ZE

New member
Dec 4, 2020
4
1
"W4ZE Tu esi daunis" teikums nav pazīstams? 

Pārmaiņas pēc varēsi neizmantot savus šķībos pirkstus vienu dienu un dāvāsi visiem retake spēlētājiem to baudu spēlēt serverī, nelasot Tevis rakstīto mēslu 

 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
"W4ZE Tu esi daunis" teikums nav pazīstams? 

Pārmaiņas pēc varēsi neizmantot savus šķībos pirkstus vienu dienu un dāvāsi visiem retake spēlētājiem to baudu spēlēt serverī, nelasot Tevis rakstīto mēslu 
Wow, šitam tagad foruma banu , lai šitā diršana no admina puses nav jālasa . Mudaks xd. 

Man ganjau uz nedēļu tagad iedos banu, mozh mēnesi šoreiz var , bet viņam ar iedodam heh.

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
1 question @W4ZE rq , tu mani nomutoji un nogagoji jo es tevi par dauni nosaucu? or tas bija pēc tam adminu čatā, kad tu mani pa lielam silencoji uz dienu, jo uzdirsu tavam childish draugam, kas man ausī kā dalbajobs?

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Nu ņemot vērā to, ka nemāki pat adekvāti uzrakstīt sūdzību, bez aizvainojošiem vārdiem, tavu sūdzību noraidu un ignorēju

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top