Sūdzība [Retake] Seroxe

Status
Not open for further replies.

Eclipse

New member
May 5, 2021
5
0
- Admina niks Seroxe
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Mierīgi spēlēju serveri, tikko sācies jauns raunds, pušoju šortu, (ESMU CT) redzu, ka tur stāv enemy smoke "uz cāru", nevēlos pīkot ārā un nomirt, kā gaļa, tādēļ paņemu rokas molotovu un gatavojos viņu mest uz plantu, ja tur stāv pretinieks, lai to no turienes izdzītu, turu mouse1 pogu, piededzinājis jau molotovu, paņemu ieskrējienu, palecies, izmetu savu granātu, atkāpjos uz aizmuguri, lai atpakaļ izvilktu savu rifleu, un lai mani nenošauj, ja kāds tomēr bija tuvumā un tagad izdomā pušot, taču tur stāv, mani bloķē kautkāds spēlētājs ar niku Sasha, es jau tagad pilnībā izvilcis savu rifleu, iešauju viņam divas lodes pierē par to, lai viņš mani nebloķē (mēs vēl jo projām atrodamies  paslēpušies mūs nevar nošaut, un smoke vēl ir aktīvs, tādēļ tas nekādīgi nevarēja patraucēt viņa dzīvībai, ieskaitot to, ka viņš pat vēl līdz galam atvēries nebija, kad jau "galvā trāpīšanas effekts" jau bija beidzies) , pēc tā, momentāli, man atnāk 1 stundas bans par "baiting".
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju: Nolādēju no jūsu cs:go demo arhīva, pieliku zemāk.
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību: chill.lv/bans/?bandata=6835 ; bana apmērais laiks iekš demo - 10:05


View attachment auto-RETAKE-050521-132412-de_dust2.zip

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Godīgi teikšu, man acis sasāpējās lasot šo visu. Rakstot sūdzību vismaz centies sakarīgi noformulēt.

Sēdēju Teamspeak serverī runājot ar citiem tobrīd iekšā atradušajiem spēlētājiem. 3 no viņiem teica Tu nedari savu misiju un baito visus.

Demkā redzams Tu spēlē uz statiem nevis uz misiju. Okei 1 reiz? Pievēršu acis. 2 reiz? Noslayojšu. 3. reizē viņi paši teica cik smieklīgi no malas izskatās, ka tu shorta čufānam vienkārši ej aizmuguras un gaidi, lai viņš izskrien.

Vai noteikumos atrunāts, ka nedrīkst baitot? - Nē.

Bet baiting's skaitās zem griefošanas, ja to neizmanto lai uzvarētu round.

Bans tikai uz stundu. Drīz beigsies, ceru izgaidīsi.

 

Eclipse

New member
May 5, 2021
5
0
Nezinu, kurā vietā es baitoju. Lai kāds no tiem trijiem ieraksta te demo laiku, vai lai nodod tev, es gribu paskatīties. Es nezinu, kurā vietā tu ieraudzīji, ka es spēlēju uz statu, es nespēlēju ne MMus, ne FaceItus, neko. Es ienāku vienā, vienīgajā retakeā, ļoti izretāk, jūsu pubā un vienkārši nositu laiku, kāda man interesē vēl būtu spēlēt uz savu statistiku?! Un par kādu iešanu aiz muguras iet runa?! Par to pašu momentu, kurā es dabuju banu? Es pirmais atvēros šortā, to ļoti labi varēja redzēt iekš demo, un pat būtu uzreiz zem mollyja izskrējis, ja tu tur tas smoke nebūtu, tas, ka es apstājos un redzēju, kā viņš nomirst. Es banāli biju "sadusmots" uz viņu un tas, ka viņš nomira tajā pašā sekundē, kad es apstājos uz pus sekundi, saniknots.. ne vairāk, kā tikai sakritība. Tu vari mierīgi noskatīties visu demo, un ieraudzīsi, ka nereizi necentos spēlēt uz nekādu statistiku + vēlreiz, kā "spēlēšana uz statistiku" izpaužas, ja es momentāli turpināju vērt vaļā šortu pēc tā, kā redzēju, kā tas Sasha nomira! Ceru, ka tagad tev acis nesasāpēsies. Būšu pateicīgs, ja beigās iedosi kādu time code'u un gaidīšu ar nepacietību tavu atbildi.
 

Eclipse

New member
May 5, 2021
5
0
Kāda bija jēga šitam komentāram? Stunda jau sen ir pagājusi + es to speciāli nerakstīju uz banu apelāciju , tiešī tā iemesla dēļ , kas ir nedaudz padomājot , saprotams,  bet gan gribēju redzēt , kādā sakarā es atsēdēju stundu , kad no savas puses es nekur neredzu pārkāpumus. :/
 

Eclipse

New member
May 5, 2021
5
0
Es neredzēju nevienu sūdzību, nevienu brīdinājumu no jebkura spēlētāja serverī, ar nepatiku, un ar argumentētu iemeslu, kādēļ es "baitoju", tad kā man ir jāzin, ka es vispār baitoju, ja uzskatīt, ka admins daudz ko redz.. + atkārtoti saku, ka NEESMU es neko baitojis, nevienu laiku man tā arī nepateica, un vēl pie tam pat serverī nebija nekādas slayošanas, vienkārši norāvu banu uzreiz..??!?!
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1.To tu nekad neredzēsi ja viņš to uzraksta privāti.

2.Stunda ir beigusies. 

TC pls

 

Eclipse

New member
May 5, 2021
5
0
Es sapratu, ka viņi runāja privāti, es runāju par to, ka viņi iekš servera neko nav pateikuši :D
Labi, es tā skatos, neviens ar mani negrib komunicēt, tikai .. - whatever, vēl foruma nobanos. :)
Lai tā būtu, ar visu profesionālo viedokli augstāk, verat ciet tēmu.
 
Status
Not open for further replies.
Top