Sūdzība[retake] $ky$trike

Status
Not open for further replies.

FanuKlubs

New member
May 8, 2023
7
0

-xd $ky$trike​

-Acīm redzot zemāk norāditajos video būs redzams ka šis admins nav piemērots viņa darba sniegšanai, toxic pret spēlētajiem for no reason,kā ari abuso savas admina privilēģijas, tad vel privāti kautko draud kad viņu reportē par to.​

-https://medal.tv/games/csgo/clips/18reLNqgfz-Vnp/ukOjrRwiEM1D?invite=cr-MSx3R0ksMTI2MjE2NzQzLA
- šis viss notika apmeram 4 stundas atpakaļ.
 

Attachments

  • Screenshot 2023-05-08 220417.png
    Screenshot 2023-05-08 220417.png
    222.7 KB · Views: 11

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Beidzot uzrakstīji kā prasīts.
Tad ar beidzot normāli varu izskaidrot kāpēc šīs asaras ir bezjēdzīgas.
Lūdzu saki ka tev recordota ir VISA mape. Ja ir, lūdzu iemet, tur būs redzams ka pirms šī klipa jau vairākas reizes aizrādīju lai nemet smokus kur tavi KOMANDAS biedri peeko.
Otrkārt, toxic, biju šodien serverī savas 5h, vienīgais kam par pareizu (rounda norakšanu) slayu uzreiz parādījās vēlme rakstīt sūdzību. Kas mani noved pie trešā lietas.
Treškārt, tu tik ĻOTI biji ieracies savā lepnumā, ka neredzēji ka es trīs reizes tev teicu lai uztaisi pēc parauga šo sūdzību... Div reizes var paciest, bet pēc trešās vienkārši apniki, it īpaši kad man teici lai es vairs nerakstū sūdzībā PAR MANI.
Bij divi DM ko tev uzrakstīju, vai bail to mest iekšā jo tajā neko nepārkāpu?
Tad pasaki man, vai viss ko pateicu, neliek tev izskatīties pēc piena puikas? Katrs sīkums, patiess vai nē, uzreiz ķersies pie klavenes.
Puisīt, slays par rounda norakšanu, spēlējies ar durvīm, pat NECENTIES roundu izglābt, tik kalbasīji mūziku un virināji durvis. Toxic, jo vnk apnika tava bravūrība un raudāšana.

Ja drīgst pieminēt, es vēl esmu jaukais admins apkārtnē, par to kā izspēlēji to roundu, un visu mapi, tev būtu apelācija jātaisa.

Tam ban team KURŠ izskata šo murgu, iesaku lai missSūdzembībele iemet video pa visu mapi. Tur ar būs viss pateikts...
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Beidzot uzrakstīji kā prasīts.
Tad ar beidzot normāli varu izskaidrot kāpēc šīs asaras ir bezjēdzīgas.
Lūdzu saki ka tev recordota ir VISA mape. Ja ir, lūdzu iemet, tur būs redzams ka pirms šī klipa jau vairākas reizes aizrādīju lai nemet smokus kur tavi KOMANDAS biedri peeko.
Otrkārt, toxic, biju šodien serverī savas 5h, vienīgais kam par pareizu (rounda norakšanu) slayu uzreiz parādījās vēlme rakstīt sūdzību. Kas mani noved pie trešā lietas.
Treškārt, tu tik ĻOTI biji ieracies savā lepnumā, ka neredzēji ka es trīs reizes tev teicu lai uztaisi pēc parauga šo sūdzību... Div reizes var paciest, bet pēc trešās vienkārši apniki, it īpaši kad man teici lai es vairs nerakstū sūdzībā PAR MANI.
Bij divi DM ko tev uzrakstīju, vai bail to mest iekšā jo tajā neko nepārkāpu?
Tad pasaki man, vai viss ko pateicu, neliek tev izskatīties pēc piena puikas? Katrs sīkums, patiess vai nē, uzreiz ķersies pie klavenes.
Puisīt, slays par rounda norakšanu, spēlējies ar durvīm, pat NECENTIES roundu izglābt, tik kalbasīji mūziku un virināji durvis. Toxic, jo vnk apnika tava bravūrība un raudāšana.

Ja drīgst pieminēt, es vēl esmu jaukais admins apkārtnē, par to kā izspēlēji to roundu, un visu mapi, tev būtu apelācija jātaisa.

Tam ban team KURŠ izskata šo murgu, iesaku lai missSūdzembībele iemet video pa visu mapi. Tur ar būs viss pateikts...
Piedod, bet Tu nevari likt kādam mest smoke, kur viņš uzskata, ka tas ir nepieciešams.
Atceries cilvēki tur spēlē forfun nevis, lai svīstu serverī!
Tev kā adminam paraugs jāparāda, nevis slay jādod, jo Tu esi teicis, lai nemet smoke…
Tā durvju virināšana vispār neko tur nenozīmē!

@FanuKlubs iemet pilno video tāda gadijumā, lai pēc tā varam izvērtēt!
 

FanuKlubs

New member
May 8, 2023
7
0
Piedod, bet Tu nevari likt kādam mest smoke, kur viņš uzskata, ka tas ir nepieciešams.
Atceries cilvēki tur spēlē forfun nevis, lai svīstu serverī!
Tev kā adminam paraugs jāparāda, nevis slay jādod, jo Tu esi teicis, lai nemet smoke…
Tā durvju virināšana vispār neko tur nenozīmē!

@FanuKlubs iemet pilno video tāda gadijumā, lai pēc tā varam izvērtēt!
šis ir pilnais video no manis, viss kas ieklipojas un varu teikt ka man neko vins par smoke meshanu nav teicis, varbut mapes sakuma kadam bus sabļāvis, ka klipa var redzet ta bija mana 4 nāve kas nozime ka pilnu karti nespeleju
 

Aivars Lembergs

New member
Apr 9, 2023
6
1
Beidzot uzrakstīji kā prasīts.
Tad ar beidzot normāli varu izskaidrot kāpēc šīs asaras ir bezjēdzīgas.
Lūdzu saki ka tev recordota ir VISA mape. Ja ir, lūdzu iemet, tur būs redzams ka pirms šī klipa jau vairākas reizes aizrādīju lai nemet smokus kur tavi KOMANDAS biedri peeko.
Otrkārt, toxic, biju šodien serverī savas 5h, vienīgais kam par pareizu (rounda norakšanu) slayu uzreiz parādījās vēlme rakstīt sūdzību. Kas mani noved pie trešā lietas.
Treškārt, tu tik ĻOTI biji ieracies savā lepnumā, ka neredzēji ka es trīs reizes tev teicu lai uztaisi pēc parauga šo sūdzību... Div reizes var paciest, bet pēc trešās vienkārši apniki, it īpaši kad man teici lai es vairs nerakstū sūdzībā PAR MANI.
Bij divi DM ko tev uzrakstīju, vai bail to mest iekšā jo tajā neko nepārkāpu?
Tad pasaki man, vai viss ko pateicu, neliek tev izskatīties pēc piena puikas? Katrs sīkums, patiess vai nē, uzreiz ķersies pie klavenes.
Puisīt, slays par rounda norakšanu, spēlējies ar durvīm, pat NECENTIES roundu izglābt, tik kalbasīji mūziku un virināji durvis. Toxic, jo vnk apnika tava bravūrība un raudāšana.

Ja drīgst pieminēt, es vēl esmu jaukais admins apkārtnē, par to kā izspēlēji to roundu, un visu mapi, tev būtu apelācija jātaisa.

Tam ban team KURŠ izskata šo murgu, iesaku lai missSūdzembībele iemet video pa visu mapi. Tur ar būs viss pateikts...
Tas ir Medal un clipojas tikai ta dala kad nospied pogu, viss parejais nesaglabajas. Ieprieks lasiju, ka vins izsava visas ak lodes un panema tec un staveja, a ja pretinieks nedefo, vins izpeeko un nosauj, saja gaidijuma, kas ir clipa ir tavs netaisnigums :(
 

gunar

New member
Apr 11, 2020
22
3
it's like you need a decade to understand that skystrike is a bad admin who is using the server like he is playing single player game or projecting his life issues onto others instead of moderating the server and create a cool environment. imagine if he already had the same behaviour towards other players numerous times but they just quit the server because of it and didn't reported. so retake prob lost a good amount of players because of one player. also applies to some pub admins.

it's like computer clubs back in the day that went bankrupt one after another once admin friends felt themselves at home or having more rights than other clients.

there are different people connecting to the server, young, old, rich and poor, with big ego or accomplishments in real life and they don't want to follow some bs rules on whether or not throw their smoke from random person with minor online privilege inside the online game.

you work for free as an admin just so whenever you play you could do it without cheaters, thats it. so ban cheaters and mute toxic people who ruin it for everyone.
 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Labdien.
Par cik situācija ar slay komandas izmantošanu nav līdz galam skaidrā jo diemžēl nav pilns video ieraksts no visa ko aprakstīja admins, par to būs mutisks aizrādījums - Skystrike precīzāk jānovērtē situācijas kad spēlētājs griefo. Tas ka nespēlē pēc tavas iegribas nenozīmē ka tā nedrīkst spēlēt.

Nākošais punkts.
Skystrike par necenzētas valodas izmantošanu tiek piešķirts Silence (mute un gag) uz 1 nedēļu. Ja pēc šī Silence valoda nebūs uzlabojusies tad sāksim izvērtēt admina kompetenci.

Paldies.
Lūgums Ban Team izpildīt sodu.
 
Status
Not open for further replies.
Top