Sūdzība Pubs Foxxy

Status
Not open for further replies.

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
- Admina niks - @Foxxy

- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - @Foxxy Office mapē, pubā sāka likt dažiem nikus (Man , skyam , Keyam) Man bija uzlicis niku "dirsa" , bet skyam un keyam viņš bija licis nikus "penis , P - E - N - I - S , un ir bijis penisv2" un vēlāk bija MAN licis random nikus.

- Bildes (Screenshoti) https://gyazo.com/9853cc84f4dbf42bbef00672618268d1

https://gyazo.com/18a9775b568615b51706d3c3ead01e8d

https://gyazo.com/042aef78fea61122c797893c82dab270

https://gyazo.com/dd2e69c3c7288b36f23364e8dea30591

- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību. Ap 0:40 Kaut kur tā , precīzi neatceros. OFFICE mape , Pubs.

 

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
Par situāciju man ar skystrike ir savi prikoli, kopā 1.6 agrāk kapājām, kā arī ja nomainu tad uzlieku atpakaļ + ar keyu ari savi prikoli, tu čatā uzrakstīji abuse uz mani, tapēc gag vietā nomainīju niku + tas bija uz max 20 sec, pēc tam nebiji apmierināts, gribēji lielo S, uzliku, es uzskatu ka uzturēju pozitīvu, jautru atmosfēru serverī, tu esi vienīgais kas šo uztver kā offense.

P.s Ar nick maiņu prikolojos tikai ar pub "draugiem" laikam nepareizi domāju par tevi.  Vari neuzrtraukties nebūs vairs tev tādi prikoli :)

 

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
Tas neko nedod , šis ir pubs , nevis kaut kas cits , admins nav domāts , lai mainītu kādam niku.
S burtu lielo parsīju , jo tu man biji uzlicis seja ar mazo , tad tu kādu laiku teici , ka nevari uzlikt man nick atpakaļ. Saožu admin abuse , es nedomaju , ka tu pieteicies par adminu , lai trollotu citus , tas pats bija ar slapiem citā mapē. Tikai viens jautājums , kāpēc citi admini tā nedara kā tu , jo viņi zina , ka admin abuse ir slikta lieta. Citos serveros tev par šādām lietam noņemtu adminu uz kādu laicņu

 
Last edited by a moderator:

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
Admins ir domāts , lai banotu saucamos "hakerus , čīterus vai kā tur viņus sauc" , bet šajā ziņā tu tikai ākstījies ar savu admini privilēģiju. Nav vieglāk viņam pašam uzlikt tādu niku , nevis tev , ar ADMINU likt citiem bez viņu atļaujas? Tad jau šajā situācijā nebūtu vieglāk visiem iedot tādu pieeju , kā tev , niku maiņai? Protams , ka neviens nedotu , jo tas ir ārpus robežām , Steam nikus var mainīt kātrs kā grib, šis ir serveris.

 

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
Tas neko nedod , šis ir pubs , nevis kaut kas cits , admins nav domāts , lai mainītu kādam niku.
S burtu lielo parsīju , jo tu man biji uzlicis seja ar mazo , tad tu kādu laiku teici , ka nevari uzlikt man nick atpakaļ. Saožu admin abuse , es nedomaju , ka tu pieteicies par adminu , lai trollotu citus , tas pats bija ar slapiem citā mapē. Tikai viens jautājums , kāpēc citi admini tā nedara kā tu , jo viņi zina , ka admin abuse ir slikta lieta. Citos serveros tev par šādām lietam noņemtu adminu uz kādu laicņu
Nevarēju nomainīt jo bija viens simbols, mēģināu caur status negāja pēc kāds laika meģināju uz citu niku nevis uz "Seja" un aizgāja. Tad caur "alo" izdevās nomainīt uz īsto.

Admins ir domāts , lai banotu saucamos "hakerus , čīterus vai kā tur viņus sauc" , bet šajā ziņā tu tikai ākstījies ar savu admini privilēģiju. Nav vieglāk viņam pašam uzlikt tādu niku , nevis tev , ar ADMINU likt citiem bez viņu atļaujas? Tad jau šajā situācijā nebūtu vieglāk visiem iedot tādu pieeju , kā tev , niku maiņai? Protams , ka neviens nedotu , jo tas ir ārpus robežām , Steam nikus var mainīt kātrs kā grib, šis ir serveris.
Tu domā ka man nav ko darīt un es mainu katram otrajam niku un slapoju jo nav ko darīt? Sāc draudzēties ar galvu, es jau pirmīt rakstīju, prikolus taisu ar cilvēkiem kurus zinu, ar kuriem esmu spēlējis mm/faceit, komunicējis ārpus puba. Jā, es neturos strikti pēc protokola, bet tieši tā iemesla dēl neesmu ļaunais djadja un varu arī pēc pussnakts nomainīt @xd $ky$trike niku lai būtu fun. Nepūt no mušas ziloni vecais.

 

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
Bet tu esi ADMINS , faking ADMINS , tas neko nedod, ka tu prikolējies. Tik un tā tas ir pret noteikumiem

 

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
Tu esi tikai admins , pagaidīšu no citiem , kas ir augstāki par adminiem , lai viņi izlemj, jo kas to var zināt , varbūt atkārtosies.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Tev uzlika nick "dirsa" uz 20 sek? Viss, dzive beidzās. :(  

Tev tas tavs nick likās tik ļoti aizskarošs? Foxxy tev pat neko nepateica aizskarošu, un nomainīja nick atpakaļ uz tavējo, neskatoties uz to cik ilgi tas aizņēma. Tevi serverī tagad visi par "dirsa" saukā? 

Vai arī tev ļoti gribējās uzrakstīt sūdzību par adminu? Tev tik ļoti liekas, ka adminam būtu jāpieturās pie katra noteikuma kā robotam? Tādā gadījūmā mums jums būtu jāliek mute/gag pēc katra lamuvārda. Ja tev tik ļoti pirksti niez, tad droši iečeko serveri reizēm. Varbūt atradīsi mani un Wyy abus serverī, un tad gan jau man sanāks uzmest viņam freeze warmupa, vai ieslapot kādu vienu vai divas reizes. :)  

Uzskatu, Foxxy vispār nebūtu jāsoda. Viss jau noskaidrojās pēc teksta "Vari neuzrtraukties nebūs vairs tev tādi prikoli". 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Redzu ka esmu te ietagots, tad uzskatīšu ka man ir ļauts te izteikties... (PIRMS MAN IEDOD KĀDS WARN :) )

Tu tiešām iezpūt ziloni no mušas @Seja, kad tavu nik nomainīja, no sāki tik ļoti dusmoties, visu laiku piekasījies utt. @Foxxy nomianīju tavu nik no "dirsa"" atpakaļ uz "Seja", bet kaut kas nobugojās un čatā tavs vārds bija ar mazo "s". Ak dievs, biji "seja" nevis "Seja" uz 3 rounds, un tu jau paspēji visu ingame čatu pārvērst "mīļvārdiņos".

Foxxy manu nik ar maina, bet es to neņemu ļaunā. Iemsls tam ir tāds, ka tavs neietekmē manu spēli... Tas MANUPRĀT uztur jautrību. Man viņš nick nomain ikreiz kā tiekamies, samainamies ar "mīļvārdiņiem", un vieņš atliek atpakaļ manu nick. Vsjo dzīves gals, 2 roundus pabiju "pimpis", ak dievs, saule izdziest ne?

Piebildīšu arī to, ka kad manu nick foxxy PA JOKAM nomainīja, tev viss bija labi, tu vēl prasīji kur ir pimpis (norādot lai atkal uzliek man nick "pimpis"), bet kad tev nomaina, tad jāšauj foxxy nost ne?

Un nē, es neiebilstu tam ka foxxy man maina nick tpc, ka es viņu zinu jau no 1.6 laikiem kad viņš adminēja pa tiem serveriem... (Ja tad foxxy bija tāds trollītis un banoja mani ša nepakādu iemeslu dēļ :D )

ZILONIS UZPŪSTS, TAGAD LIECIES MIERĀ. Tev tas gameplay neietekmēja, tikai lika visiem pasmiet.

@Foxxy neko pasaules gala vērtībā sliktu nav izdarījis. Es uzskatu ka nekāds sods nepienākas

P.S Tev ar pateica ka vairs tā nedarīs... Punkts uz "i". Problēma atrisināta, LETS MOVE ON!

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Tev uzlika nick "dirsa" uz 20 sek? Viss, dzive beidzās. :(  

Tev tas tavs nick likās tik ļoti aizskarošs?
Es jau nedomāju ,ka te princips būtu vai tas ir aizskarošs vai nē.

Bet vispār, priekš kam tas ir vajadzīgs? @Foxxy nekas pret Tevi nav ,bet ,ko saskatu no malas ,ka tu kā admins esi izrīkojies nepareizi un Jūs @Seja

tagad te saucat par pūsli ? :D  

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Foxxxy ir labs aktīvs admins, bet tas nedot tiesības spēlēties ar adminu privilēģijām kā ar lego klučiem bērnudārza gupiņā! Joks ne joks tev ir jārāda piemērs kā servera spēlētājiem, gan pārējiem adminiem!  Principā tu parādiji  bērnišķīgu adminu visiem kas tobrīd atradās serverī un tagad jau arī forumā!

Protams, acc jau neņems nost, bet manuprāt uz kādu nedēļu  var samazināt dažas privalēģijas, atstājot standartus ( BAN, KICK utt)

Stivens ir ļoti bēdīgi ka tev tas liekās normāli! Jo tas viss attiecas arī uz tevi!! Un tavs komentārs šoreiz ir pilnīgs murgs

Kad Jūs veči sapratīsiet, ACC nav paredzēts bērnišķīgām darbībām un dēļ krutāka statusa pārējo spēlētāju acīs! Pieteikties uz adminu tiesībām ir tas pats, kas pieteikties reālā darbā! Un diezvai darba devējam patiktu, kad viņu darbinieks viņa sievu nesauc par Ilonu, bet dirsu utt Esiet atbildīgāki!

Ar cieņu

iQuisitio[N]

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
WTF 2020. gads un cilvēki raksta sūdzības par to ka uz 20sek admins viņiem nomaina niku. BRAVO @Seja kārtējo reizi gribi kādu nosūdzēt, bet šoreiz nesanāks.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Tev uzlika nick "dirsa" uz 20 sek? Viss, dzive beidzās. :(  

Tev tas tavs nick likās tik ļoti aizskarošs? Foxxy tev pat neko nepateica aizskarošu, un nomainīja nick atpakaļ uz tavējo, neskatoties uz to cik ilgi tas aizņēma. Tevi serverī tagad visi par "dirsa" saukā? 

Vai arī tev ļoti gribējās uzrakstīt sūdzību par adminu? Tev tik ļoti liekas, ka adminam būtu jāpieturās pie katra noteikuma kā robotam? Tādā gadījūmā mums jums būtu jāliek mute/gag pēc katra lamuvārda. Ja tev tik ļoti pirksti niez, tad droši iečeko serveri reizēm. Varbūt atradīsi mani un Wyy abus serverī, un tad gan jau man sanāks uzmest viņam freeze warmupa, vai ieslapot kādu vienu vai divas reizes. :)  

Uzskatu, Foxxy vispār nebūtu jāsoda. Viss jau noskaidrojās pēc teksta "Vari neuzrtraukties nebūs vairs tev tādi prikoli". 
Viņa dēļ es tieši dabūju kick no dc servera, jo pēc spēles viņs vienmēr pastāsta adminiem ko es par viņiem esmu teicis serverī. ŽURKA 

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Paldies par report, sūdzība tiks izskatīta un lemsim par piemērotu sodu.

Lai neturpinātu spamot, pie viena atgādināšu, ka sūdzību sadaļā izsakās cilvēki, kas konkrētajā situācijā bijuši iesaistīti, tēmas autors un administrācija/ban team.

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top