Sūdzība Public Noyd

Status
Not open for further replies.

MartinsK

New member
Sep 1, 2022
2
0
1) Noyd
2)Admins manuprāt mani nepamatoti nobanoja uz 2h, viņš lamāja cilvēkus (✪ skuutdzira ) par to ka maina skinus un stickerus rounda vidū. Kad pateicu ka tas ir tikai Pubs, tad viņš sāka braukt augumā un sākās krasāka vārdu apmaiņa. Man šķiet šāda tipa cilvēkiem nevajadzētu būt Adminiem, jo vienkārši brauc cilvēkiem augumā un pēc tam izmanto savas admin privilēģijas lai nobanotu.
3)Tas bija caur voice, takā nezinu kā dabūt pierādijumus, notika apmēram 15min iekšā demo laikam.
4)https://stats.chill.lv/autodemo/dem/63915/
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
krasa vārdu apaiņas tev ir 3x pateikt muti aizver un pēc tā tu dabūji 2h banu :) ja 3x nesaproti tad lūdzu nerunā vispār ingame un sen bija pateikts ej nomirsti un tad skinus maini nevis stavi planta vidu , kad apkārt šaudās .

Man nevajadzētu būt adminam xD lunaķik aizmirsi piebilst , ka mani par dauni nosauci :)
 

MartinsK

New member
Sep 1, 2022
2
0
Pirmkart stickers nevar nomainit kad esi miris, otrkart tu mani arī apsaukāji, takā neredzu kā tas attaisno manu banu. Tad tev arī vajadzētu būt banam, kaut vai reply nosauc par "lunaķik", pat ja forums noteikumos rakstits ka jābūt pieklājīgam.
 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Ja maini skinus, stickerus vai nažus round vidu, plantā, kad notiek šaušana, tad tas tiek uzskatīts par griefing.
Sūdzība noraidīta.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top