Sūdzība Pub Wyy

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
- Admina niks - Wyy
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Viss bija chill, visi spēlēja un izbaudija spēli, bet tad vienā brīdī wyy ienāk prātā man iedot banu par clan tag "visi geji" (kurš man stāvēja visu spēli) Es pat nezinu šajā situācijā smieties vai raudāt XD, jo ar viņu vienā laikā spēlēja SencisEvoo un mapes sākumā Zhube, un no viņiem abiem nedzirdēju NEKĀDAS pretenzijas pret clan tagu. +wyy nebija izteicis nekādas neertības pret clan tag, vnk prost bans un viss. Vēl smieklīgāk ir tas ka wyy iedeva man banu tikai tad, kad viņa komanda sāka zaudēt.
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - 
LuAefxa.png

- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - 6-7 raunds (īsti neatceros, un nevaru paskatīties jo PUB demo nelādējas jau kā 10h
Y4rE1Ch.png
)

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Man jau liekas, ka viss tika pareizi darīts, vienreiz jaizbeidz šī ākstīšanas ar visiem tagiem un chata spamiem.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Neaizmirsi, ka pirms ban arī iedevu tev gag par to, ka bija jāparaud kad es tevi nošāvu. Bet par lietu runājot. Es domāju, ka tavi izteikumi jau nav nekas jauns nevienam kādu laiku. Un tas, ka šajā situācijā tev iedevu banu es, nevis zhube vai sencis neko nemaina, ja tev ir problēmas ar savas orientācijas noteikšanu droši savā TAG sauc sevi kā vien vēlies, bet nu nekādas tiesības saukt citus tā tev nav. 

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Neaizmirsi, ka pirms ban arī iedevu tev gag par to, ka bija jāparaud kad es tevi nošāvu. Bet par lietu runājot. Es domāju, ka tavi izteikumi jau nav nekas jauns nevienam kādu laiku. Un tas, ka šajā situācijā tev iedevu banu es, nevis zhube vai sencis neko nemaina, ja tev ir problēmas ar savas orientācijas noteikšanu droši savā TAG sauc sevi kā vien vēlies, bet nu nekādas tiesības saukt citus tā tev nav. 
1. Kāda tolka par to gag runāt? Es zinu ka tagad tu centīsies ar to gag kuru tu man iedevi 1 vārda dēļ, izveidot ilūziju ka atkal "sliktais ridls" visiem zbal. Nu jasna jasna, mēs tevi sapratām.

2. Tu piedzēries esi vai kā? Tas ka Zhube un Sencis nebanoja mani tieši visu izsaka, ka tev "īpašajam" ir naids uz manīm un ka tu vnk gribēji man banu iedot par nieku. Jo man visu matchu bija tas clan tags, un tev bija pie vienas vietas, bet kā tava komanda sāka pakāst, tā uzreiz jābano visi ridli?

3. Nu ar sava "stāstiņa" nobeigumu arī visu izsaki, tu saprati ka tev nav taisnība, un ka bans bija par nieku uz kuru normāls admins nekad nepievērsīs uzmanību. Tapēc arī sāki kko murmulēt par orientācijas noteikšanu.

4. "TAG sauc sevi kā vien vēlies, bet nu nekādas tiesības saukt citus tā tev nav." Paga, tu tiešām esi piedzēries? Es nevienu nebiju saukājis par geju XD Vienīgi tevi, kad tu mani nošāvi es uzraktiju čatā "gejs" un tu man uzreiz iedevi gag uz 30min. Kuri ir tie citi kurus es saukāju? Vai arī kādam jābūt cilvēkam lai apbižotos/uztvert nopietni clan tag?

5. Secinājums ir tāds, ka wyy'am ļoti nelabi iet pie sirds zaudēšana pubā, pēc tā kad es viņu vairākas reizes biju nošāvis viņš neatrada neko labāku kā iedot man ban par clan tag, pie tam neizsakot NEVIENU aizrādījumu. 

Ņem wyy'iņ ja piemirsi noteikumus  
RRkK4Um.png


 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Man jau liekas, ka viss tika pareizi darīts, vienreiz jaizbeidz šī ākstīšanas ar visiem tagiem un chata spamiem.
A bet kāpēc wyy ir izņēmums? Kāpēc Zhube kā normāls admins brīdina cilvēku, un tad bano, bet "īpašajam" wyy nevajag nevienu brīdināt, bet gan uzreiz likt ban? Kurš viņam deva tādas privilēģijas?

Es saku, man tas clan tag bija visu spēli, bet ban parāvu tikai spēles vidū, kad wyy komanda sāka pakāst.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ir teikts tūkstošiem reižu, lai beigtu izmantot aizvanojošus tag un spamot sūdu chata, cik var atkārtot vienu un to pašu? Kāda jēga ir jums vairs kaut ko aizrādīt, ja pēc dažām stundām ienākat un darat atkal tieši to pašu?

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Ir teikts tūkstošiem reižu, lai beigtu izmantot aizvanojošus tag un spamot sūdu chata, cik var atkārtot vienu un to pašu? Kāda jēga ir jums vairs kaut ko aizrādīt, ja pēc dažām stundām ienākat un darat atkal tieši to pašu?
Kas ir "jums"? Man tā ir pirmā reize kad dod ban par tag, man neviens nekad neko nebija teicis par tag. NEKAD.

 
Status
Not open for further replies.
Top