Sūdzība PUB Susuriņš

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
- Susuriņš
-Pēc nomiršaas nolamājos "resnās p@žas" un dabūju mute uz 1 dienu. Protams, mute uz 1 dienu nav tik traģisks, bet gribu lai šis vairs neatkārtotos un lai tiek izteikts brīdinājums Susuram par šāda privilēģiju abuse. Šis nebija nekam adresēts tapēc neredzu iemeslu dot mute uz dienu, chill.lv nav noteikums par lamāšanos, tapēc es gribu lai augstāk stāvošie admini izskata Susuriņa admin statusu pubā.
- https://stats.chill.lv/autodemo/dem/72789/
 

Attachments

  • opera_FbmNlFSSLW.png
    opera_FbmNlFSSLW.png
    47.8 KB · Views: 11
  • Discord_gjCHh3UDeS.png
    Discord_gjCHh3UDeS.png
    18.7 KB · Views: 11
Apr 27, 2022
40
9
es atvainojos, bet tev jau ir bijuši neskaitāmi brīdinājumi gan no manis, gan no citiem adminiem par to, ka tu lamājies, kā arī pats atdzīsti, ka nolamājies ļoti nesmuki arī šoreiz, šeit, manuprāt, tev pat pienāktos bans nevis tikai mute, ņemot vērā cik tev jau ir commbani sakrāti uz tava vārda.
 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
es atvainojos, bet tev jau ir bijuši neskaitāmi brīdinājumi gan no manis, gan no citiem adminiem par to, ka tu lamājies, kā arī pats atdzīsti, ka nolamājies ļoti nesmuki arī šoreiz, šeit, manuprāt, tev pat pienāktos bans nevis tikai mute, ņemot vērā cik tev jau ir commbani sakrāti uz tava vārda.
1. Man netika izsteikti nekādi brīdinājumi.
2. Lūdzu, bet 2 vārdi, kuri pat nav adresēti nevienam nav iemesls dot mute uz 1 dienu. Atrodi man lūdzu noteikumu kurš aizledz Pubā lamāties. Es saprastu ja es to teiktu ik pēc raunda, bet es to teicu 1 reizi, un ista mute. Tu tā uzvedies jo "kādu dienu" "kaut kad" es tev kaut ko pateicu, tas nav iemesls lai dotu mute, pārlasi noteikumus. Un nevajag lūdzu obligāti iet manā teama lai klausītos ko es saku, tu speciāli iegāji tajā teama kur es esmu kad es ienācu serverī. Tā jau ir šantažēšana kad nāc lai speciāli nomutotu kādu.
 

Attachments

  • opera_FbmNlFSSLW.png
    opera_FbmNlFSSLW.png
    47.8 KB · Views: 4
Last edited:

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Riddle tev jau sen banu vajadzeja uz 2gadiem ta lai pieaugtu un nebuutu tik rasistisks.!
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1.
bijuši neskaitāmi brīdinājumi gan no manis, gan no citiem adminiem par to, ka tu lamājies,
Šis katru reizi jaizskata no jauna
2.
manuprāt, tev pat pienāktos bans nevis tikai mute, ņemot vērā cik tev jau ir commbani sakrāti uz tava vārda.
Šo neņem vērā, kad liec par jaunu mute/gag/ban/kick


@Beeps ja neprotam lasīt, tad lūdzu neatbildēt un nepostot neko.

Viss ko domāju ir tas, ka jums vajag nomierināties un beigt raudāt par katru sīkumu.

Katrs, kas spēlē chill ir spēlētājs, lai arī kāds tas ir, slikts/labs/debīls utt. visiem ir vienādi noteikumi un neviens nav IZCELTS kā sliktākais.
 
Status
Not open for further replies.
Top