Sūdzība Pub, Maugll

Status
Not open for further replies.

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
- Admina niks - Maugll
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Es, protams, saprotu, ka šī diskusija nebija nekā vērta utt, bet ja mani gago par to, ka atbildu ar to pašu ko man saka, tad uzskatu, ka abi ir pelnījuši GAG. Pietam, Gag reason ir "XDD". Tad par ko tieši es tiku gagots? 
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - https://failiem.lv/u/mrc74u4m Ar dzelteno apvilku čatu, sarkanais ir vieta kur saņēmu gag. 
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Ja būs nepieciešams DEMO ielikšu, bet visu par ko ir sūdzība var redzēt screenšotā.

mauglislohs.png

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Labi ar gagu tur vajadzēja likt abiem..sory pārsteidzos, bet gags mainly bija par to lai nepartop kautkadā beef utt..

Bet pirms rakstiji sudzibu padomaji, kaa tu ar mani runā?? īsi pirms pēc gag tiem kam gribas uzlieciet un paklausieties :D

Tu es jau pieaudzis cilvēks, bet laikam serverī jūties ktkads dievs, ka vari nākt virsū ar negatīvismu un apdirst bez konteksta?

Un lūdzu bez liekiem komentiem, lai nepartop par spam. :)

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Un kas tas par iemeslu "XDD"? Varbūt tu jūties kā dievs serverī nevis es. Varbūt tev ir pazudusi izjūta, ko un cik var arī admins atļauties?

Un par beef runājot, tu jau biji tas, kas to turpināja nevis es viens. 

Un runājot par to, kas notika pēc gag. Izskatās, ka par to ir sūdzība? Nejauc vienā vietā visus savas dzīves lielākos notikumus, par banu nesūdzos, jo labi apzinos par ko viņu dabūju.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Un kas tas par iemeslu "XDD"? Varbūt tu jūties kā dievs serverī nevis es. Varbūt tev ir pazudusi izjūta, ko un cik var arī admins atļauties?

Un par beef runājot, tu jau biji tas, kas to turpināja nevis es viens. 

Un runājot par to, kas notika pēc gag. Izskatās, ka par to ir sūdzība? Nejauc vienā vietā visus savas dzīves lielākos notikumus, par banu nesūdzos, jo labi apzinos par ko viņu dabūju.
Kur es ko atļaujos pa daudz??pag pag ko es te turpinaju vecit... tas ka es uzrakstu” es talak uz 3klases jokiem neatbildesu” nav domats kaa uzdirsiens..

Lai sarkanie izdoma ko darīt un tad arī risināsim.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Tu atļaujies izdomāt savus reason gagiem VECĪT, un uz tavu 3. klasnieka jokiem atbildēju tieši to pašu. Un arī, tas, ka tavi joki ir zemākas klases līmenī arī bija, tas kas tevi tā aizskāra? Un par to ir šis stāsts, ka ja runājot par vienu un to pašu tematu, es saņemu gag, bet tu tik mauc tālāk VECĪT.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ņjāā , stulba situācija...

Mošk , nezin - vienkārši mieru salīgsit? 

P.S Katru dienu redzaties , nafig jums kkādas "strelkas" savā starpā? ?

 

bar1sh

New member
Oct 27, 2019
4
0
Just overall viedoklis to malas, es spēlēju te pāras dienas xd

bet neviens admins netiek sodīts, un var atļauties daudz vairāk nekā citi, littlemonkys gago uz 30 minutēm par vārdu krupis, swords ir top balamute, mauglim arī izsprūk, bet tas viss tiek laists gar ausīm , tādēļ ka ja admins ir tu esi pārāks par citiem, šis gags arī vien par to apliecināja , un Wyy sekojošais bans norādija uz to ka admins atkal ir augstākas pakāpes cilvēks , jo wyy sākumā mierīgi pajautaja par ko gags, uz ko mauglis norādija ar to , lai bezmazvai Wyy atkasās etc, bet šo beefu vispār iesāka seroxe uzrakstot Wyy , ka mauglis par viņu kko esot teicis, uz ko Wyy arī atbildēja, un mauglis turpināja.

takā es domāju , atlaižat bišk no daily playeriem un  pasekojat līdz ko puba admini paši dara, jo legit es varu pateikt ka 85% puba admini , pec admina iegūšanas ir sajutušies parāki par citiem, bet nu vai kas tiks ņemts vērā to jau neviens nezinās, jo esmu noname xd. GL vīri 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Paldies par viedokli bar1sh. 
 

Tieši šī situācija lika mums pieņemt mērus un darīt tieši ko Tu pieminēji par skatīšanos vairāk uz adminu darbībām. 
 

Tapat tuvākajās dienas tiks izveidots papildinājums noteikumiem ar sodu sankcijām par standarta pārkāpumiem kuras būs jāievēro visiem adminiem :)

Vēršu šo topiku ciet. Ar Maugli viss ir izrunāts un Mauglis ar wyy arī šo epizodi izrunas un atvainosies, ko viņš augstāk jau ir darījis. 

 
Status
Not open for further replies.
Top