Sūdzība PUB flappy

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
- Admina niks - FLAPPY- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - 20.Augustā Mirage admins ar nicku Flappy, man iedeva banu uz 1 dienu ar visbrīnišķīgāko reason "mazāk vajag dirst citiem"- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju -https://failiem.lv/u/vu7c6wgj#/- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - (video sākums) - es bez jebkāda mērķa aizskart flapiju viņam prasu, cik reizes viņš čilā esot pircis vipu. Pēc klusuma pauzes es joka pēc jautāju, vai kāds zin latgaliešu valodu, un vai varētu viņam atkārtot to pašu jautājumu, bet latgaliski. Uz ko @Swordfish* likās ka es 100% cenšos nodirst flapiju, kaut arī pēc video var redzēt ka es viņam neko nebiju adresējis vai vispār apsaukājis (uz swordu nekādu naidu neturu, viens no normālākajiem adminiem). 2:56 Es @Parix the slick  tā kā es ar Parixu esam steam draugi (viņš pat to pasaka 2:17 sakot ka saka čau tikai tiem kurus zin) un kopā rēcam no adminu "jociņiem" es gribu joka pēc izstāstīt, ka man ir personīgie aizliegumi saistībā ar Karostu un Va.rakļāniem, un @Swordfish* un Flappy liekas ka es "vienkārši gribu izplātīties" un tāpēc stāstu to. Jā, es dienas laikā to biju iztāstijis kādiem 3-jiem cilvēkiem, jo no chila man ir draudz draugu steam. 3:46 es uzrakstu t čatā "anexz ienāk serverī = flappijam depresija" un flapiju tas tik stipri aizvainoja, ka man iedeva ban uz 1 dienu ar reason "mazāk vajag dirst citiem" kaut arī, flappijam nekas nebija adresēts visas spēles laikā. Manā skatienā flappijs ir viens no, ja ne pat sliktākais admins chilā. Vairākas reizes esmu manijis kā viņš kādam liek aizvērties, un ja tu atbildi ar to pašu, tu uzreiz tiec mutots uz 20min. Piemērs: Chache, 2ct vs 4t, Es būtdams ct site biju novācis 3 terroristus kuri bija gājuši uz B site. Paliek 1vs1 Čalis(ct) kura dēļ mēs pakāsīsim raundu un flappy(t), Čalis stāv ventroomā un gaida kad flappy ies plantot B, sagaidot flappy, čalis no ventroom skrien uz site ar nazi https://imgur.com/75WxfWa   visi teammate sāk bļaut, "ko viņš dara?" un t.t. Čalis cenšas noknifot flappiju, bet pusceļā flappy vnk beidz plantot un nošauj viņu. Tā kā mūsu komandā nebija adminu, es ieeju t site un saku lai flappy viņu bano par griefing. Uz ko flappy mani pārtrauc un saka - "aiztaisi muti un tinies atpakaļ" Uz ko es protams atbildu - "pats aiztaisi muti un nobano trolli, jo viņš noraka svarīgo raundu" Uz ko beigās tiku nomutots uz 20min ar reason: "nomierinies"

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Par @Swordfish* man jaierēc ,bet noskatoties visu video godīgi saku ,ka vainīgs Flappy's

Zinu @Anexz ir toxic un mēdz provicēt ,bet ja pat viņš šajā video provicēja , Flappys paļāvās uz to.

Nevienam te ne diršu virsū , ne aizstāvu. Tas kā es personīgi saskatīji visu šo situāciju.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Sākšu ar to ka šī nav pirmā reize ,kad tu nodirs/provocē mani. Iepriekšējajās reizēs es pievēru acis , lai nu ir cerams pats sapratīs ,ka tomēr jābeidz ākstīties.

Bet tu to nesaprati un turpināji provocēt ne tikai mani ,bet arī Maugli. Tev nez cik reizes tika pateikts ,lai tu beidz provocēt jebkuru ,kas atrodas serverī tai skaitā adminus.

Šeit ir demo: https://failiem.lv/u/vgd3afn4

1.  Ceturtais rounds- bumba B , pilnīgi ne par ko paņem un sāk dirst par to ka es esmu no Latgales.

2. Piektais rounds - Jā varbūt pārspilēju ,ka varu viņam iedot mute , bet tad ir teikums kurš mani notriggeroja "Tagad maugļa sindroms"

3. Piektā rounda beigas- vēlas uztaisi team ar nickname "Varakļāni ESPORTS"

4. Septītā rounda sākums - Anexz "Latgalē huvoijs internets... samierinies"

5.Astotais rounds(1:43) Aizliedzot viņam "čigāni un bomži"

6. Es "latviešu" valodu nesaprotot... "latgaliski" tikai saprotot.

7. Divpadsmitā rounda beigas (0:20) Man esot depresija tas pats tika uzrakstīts team čatā.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Sākšu ar to ka šī nav pirmā reize ,kad tu nodirs/provocē mani. Iepriekšējajās reizēs es pievēru acis , lai nu ir cerams pats sapratīs ,ka tomēr jābeidz ākstīties.

Bet tu to nesaprati un turpināji provocēt ne tikai mani ,bet arī Maugli. Tev nez cik reizes tika pateikts ,lai tu beidz provocēt jebkuru ,kas atrodas serverī tai skaitā adminus.

Šeit ir demo: https://failiem.lv/u/vgd3afn4

1.  Ceturtais rounds- bumba B , pilnīgi ne par ko paņem un sāk dirst par to ka es esmu no Latgales.

2. Piektais rounds - Jā varbūt pārspilēju ,ka varu viņam iedot mute , bet tad ir teikums kurš mani notriggeroja "Tagad maugļa sindroms"

3. Piektā rounda beigas- vēlas uztaisi team ar nickname "Varakļāni ESPORTS"

4. Septītā rounda sākums - Anexz "Latgalē huvoijs internets... samierinies"

5. Astotais rounds(1:43) Aizliedzot viņam "čigāni un bomži"

6. Es "latviešu" valodu nesaprotot... "latgaliski" tikai saprotot.

7. Divpadsmitā rounda beigas (0:20) Man esot depresija tas pats tika uzrakstīts team čatā.
Nu jā nav, bet visās reizēs tu mani esi gagojis, mutojis vai banojis, nevis "pievēris acis"

Redzi flappy, kad dabūji adminu tu sāki justies kā karalis, neviens tev neko nevar pateikt pretī jo momentāli dabū mute uz 20min. Bet tu varonis vari visiem aizvērt mutes, kaut pat tēma vispār tevi nekādīgi neaizskar. Daudzi chilla admini saka, "tas tak ir pubs, ko te iespringt par to" un t.t. bet te ir admins, kurš šo negrib uztvert kā pubu...

1. Atkal sākās, Anexz pasaka ka flappy no latgales? 100% cenšas kādu nodirst

2. Nu jā, Mauglis man nez cik reizes esot gagojis un mutojis tikai tāpēc ka es viņam personīgi nepatīku.

3. Main piedāvāja uztaisīt pāris dienas atpakaļ. Ā jā, es nēsmu vēl viņu uztaisījis, bet flappy 100% zin ka vēlos.

4. Priekš tevis tas bija tik aizvainojoši ka te uzrakstiji? 

5. Labi, te ar "čigāniem un bomžiem" principā pārspīlēju.

6. Sarkasmu nesaproti? Nopietni? 

7. Te bez komentiem.

Izņemot 5.  nekas tik piekasīgs neizsklausās, ja tu piekasies tādiem sīkumiem, tu nevari būt admins chillā, saproti, tu pubā piekasies par "varakļāni esports". nergibētu vēl pareizrakstībai piekasīties? vai video kvalitātei? montāžas kvalitātei? skaņai video? pareizrakstībai?

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Pat neskatišos to demo, jau pēc rakstītā saprotu, ka Anexz atkal tēlo lielo nodirsēju un provacē... tev cik reizes visi saka, lai tu nomierinies, bet tu vnk nesaproti un tad, kad saņem sodu ej pie @t0nt0 un raudi par to, ka tevi "nepamatoti soda" :D :D :D  

Es pagarinātu tavu banu uz nedēļu, par admin disrespect, jo mēs nēesam vienīgie admini, kurus tu nodirst ( maigi sakot ) un tēlo lielo jokdari un senci savu ( STEAM DRAUGU :D :D  ) priekšā.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Pat neskatišos to demo, jau pēc rakstītā saprotu, ka Anexz atkal tēlo lielo nodirsēju un provacē... tev cik reizes visi saka, lai tu nomierinies, bet tu vnk nesaproti un tad, kad saņem sodu ej pie @t0nt0 un raudi par to, ka tevi "nepamatoti soda" :D :D :D  

Es pagarinātu tavu banu uz nedēļu, par admin disrespect, jo mēs nēesam vienīgie admini, kurus tu nodirst ( maigi sakot ) un tēlo lielo jokdari un senci savu ( STEAM DRAUGU :D :D  ) priekšā.
Nu pēc vārdiem "Pat neskatišos to demo" viss bija saprotams. Neskatoties demo esi pārliecināts ka bans 100% pamatoti. Un davai, bet neizvairies no jautājuma, bet kad es tevi esmu nodirsis? 

Situācijas analizēšanas līmenis - Mauglis, neko neskatīšos un esmu 100% pārliecināts ka Anexz vainīgs.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tev profilaksei nenāks par ļaunu. 
Varbūt ar dienu pietiks lai nāktu pie prāta beidzot ;)

GL & TC

 
Status
Not open for further replies.
Top