Sūdzība PUB AndyCannabis

Status
Not open for further replies.

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Paraugs kā rakstīt sūdzību par adminu!

Topiks jānosauc "Sūdzība [serveris] admina niks"

- Admina niks AndyCannabis
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Man likās , ka mums tur visiem iet normāls trash talks , uzrakstiju pāris reizes ez čatā un iedeva silence uz cik sapratu kartes ilgumu , kas apmēram ir 50min
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju Demo nav pieejams ,
Player
krishG ( STEAM_1:0:161176957 )
Admin
CONSOLE
Gag Length
Session
Reason
Gagged through BaseComm natives

Viss ko varu piedāvāt ir šis, licējs bija Andys

  • Gag/Mute 10min Pat ja tur bija spēlētāju aizskaršana, pirmais gag/mute ir uz 10min , neuzskatu , ka tur bija tik traki, lai liktu uz visu karti + pretī fujaki tieši to pašu rakstija/spamoja, vajadzēja vismaz visiem to likt , nevis tikai pretiniekam, sparotu, ka ar 0.33KD katru karti ir grūti skatīties čatā, ka kāds raksta ez ! .

- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Demo nav pieejams

Iztiksim bez rupjībām un aizvainojumiem
.

Sūdzība tiks izskatīta tuvāko dienu laikā. Ja sūdzība neatbilst paraugam, ietvertais saturs aizvaino citus vai netiek ievērotas citas vispārpieņemtas ētikas normas, topiks tiek automātiski dzēsts. Par atkārtotu izdzēstā satura postošanu - tiksiet sodīti.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Viss. Tu gudrs, jo mav demo and audio chata. Es tev pat ban gribeju iedot nevis mute.

Un Tu pat apelacija esi toxic seakot par manu dk ratio. Wtf kas tev par problemam?
 

Attachments

  • Screenshot_20230412_150102_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230412_150102_WhatsApp.jpg
    762.5 KB · Views: 18
Last edited:

piparkukaa

New member
May 12, 2022
6
3
Pats tajā brīdi atrados serverī un manuprāt tava attieksme bija nepieņemama :ROFLMAO: Manuprāt tu biji pelnījis to mute
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Kas tas par skrīnu ir? Vienīgais lamuvārds ko pateicu bija Levi kko par pušošanu, vienīgais lamuvārds. Par muterēm , lai dirstu tik zemu diemžēl neesmu kritis. Nevienam neteicu , lai nomirst tāpēc es Hz kas tas par skrīnu ir.

Un tieši par šo es arī runāju, admis prost kko izdomā. Ļoti ceru , ka ienāks kāds sakarīgs pje šīs sūdzības un pateiks ka tas prost bija trash talks bez lamuvārdiem.

Smuki jau dirst kad demo nav
 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tev sods tikai bija uz karti. Kas sen jau beidzies ir.
Tev arī nav ne demo ne kas un jau vairāk par 1 cilvēku sūdzējās par tavu neadekvāto runāšanu.
Taka gags vietā
 
Status
Not open for further replies.
Top