Sūdzība PUB andycannabis

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
- AndyCannabis
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - iedeva gag ar reason "rasisms" par to ka paprasiju vinam lai unmuto mani. XDDDDD 
uj0dsWQ.png
 
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju  - 
fhXQY9b.jpeg

- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - uz ss var redzēt ka warmup. mape vēl ja kas iet.

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Es mutoju kādu bez iemesla vai gag? Pat par lamāšanos lielākodaļu nedaru to, bet, ja nedaudz sāk apnikt, ka provucē ar vārdiem "ni**er" un tā tālāk kā mazi bērni. Dabūja mute un tagad raud? 30min paklusē un spēlē tālāk.

No comments

Un ar kādām tiesībām adminam pavēl - unmuto, ātri... ???

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Es mutoju kādu bez iemesla vai gag? Pat par lamāšanos lielākodaļu nedaru to, bet, ja nedaudz sāk apnikt, ka provucē ar vārdiem "ni**er" un tā tālāk kā mazi bērni. Dabūja mute un tagad raud? 30min paklusē un spēlē tālāk.

No comments

Un ar kādām tiesībām adminam pavēl - unmuto, ātri... ???
1. Jā, "andy iedod unmute" nav tas par ko jādod gag ar reasonu "rasisms", es tevi nekādīgi neapsaukāju un ne provocēju.

2. te piekritīšu, bet es negribēju teikt n-wordu XDD pat mauglis pārprasija ko es gribēju teikt, bet tu takā true admin uzreiz liec mute un neļauj savam "kolēģim" saņemt atbildi no manis.

3. Es izteicos par gag, nevis par mute. Tik pat labi pats varēji paklusēt un spēlēt tālāk, nevis gagot par 3 maziem teikumiem.

4. tu esi karalis lai tev neko prasīt nevarētu?

 
Status
Not open for further replies.
Top