Sūdzība par lielāko klaunu Zvede

Status
Not open for further replies.

kq2k

Member
Aug 16, 2019
70
10
Tavs niks:EsportPārkāpēja niks:zvedePaskaidrojums par situāciju: Neviens nepasaka uz kuriem site var spelēt,tad man ""zvede"" sāk abuse voice chat.Pecs tam es pasaku un mani muto 60minutēm.Tad jau iznāk ka admini drīkst abuse un spēlētāji nevar?Pierādījumi: Dienžēl nav jo tas notika voice chatā.

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Sveiks! 

Kaut kā pamaz informācijas... 

Definē ko domāji ar to, ka tevi abuso. 

 

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
Esmu pats arī piedzīvojis, ka zvede runā huiņu voice chatā, nācās bļaut viņam virsū lai muti aizver.
 

 
Last edited by a moderator:

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
GAG ir iedots pamatoti, pēc atkartotām rupjibām, un es tev iemineju tādu kā ideju pildīt misiju, tu man atbildēji ko tamlīdzīgu šim (Aizpisies tu loh)

 
Last edited by a moderator:

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
GAG ir iedots pamatoti, pēc atkartotām rupjibām, un es tev iemineju tādu kā ideju pildīt misiju, tu man atbildēji ko tamlīdzīgu šim (Aizpisies tu loh)
A kad tu spēlētājiem krīti uz nerviem serverī, kas tevi gagos? 

 

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
atkal atnāci kašķi meklēt?

Tev neviens šobrīd nelika runāt!
Nē, es nācu pateikt sūdzibas topikā, ka tā ir patiesība, ka krīti uz nerviem citiem spēlētājiem.

EDIT : Es tikai varu saderēt, ka Zigis, Un es, nēsam vienīgie kam kritis uz nerviem esi. 

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tēma tiek slēgta. Izskatīju abas puses. Vārds pret vārdu. Un bdmku Tavi posti šeit tikai padara visu sliktāku nevis labāki ;)  

Atteikts.

 
Status
Not open for further replies.
Top