Sūdzība AWP Killerfrost

Status
Not open for further replies.

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
- Killerfrost
- 3 raunds - spēlētājs Null holdo angle ar AWP , standarta situācija , tiny tower kartē visi esam tur sēdējuši, un Killerfrosts izdomā viņu noslapot tiklīdz iznāk pretinieks no stūra, šoreiz paveicās , tāpat dabūja killu. Šajā gadijumā vispār neredzu attaisnojumu kāpēc šis spēlētājs tika slapots.
14 raunds - spēlētājs Null ir AFK pirmās 20 sekundes un visa viņa komanda vēl nav mirusi. Vai būšana AFK ir iemesls sākt viņu 10 reizes slapot kā rezultātā šis spēlētājs tiek izbugots no kartes un pēc tam nošauts, manuprāt, labāka metode būtu vienkārši izkikot vai pārcelt uz spec , bet nē otrās dienas admins izdomā paspēlēties ar slap komandu.
- https://stats.chill.lv/autodemo/dem/9420/
- 3 raunds un 14 raunds


2 dienas džekam admins un jau spēlējas ar slap komandu. AFK situāciju varētu vēl piedot , bet kad fujaks prost holdo angle un sākt slapot ir nepieņemami!
 
Oct 5, 2021
35
4
Pirmkārt, spēlētājs Null jau 2 iepriekšējās kartes sēž un beito savu komandu, kura rezultātā es sēžot (stealth) dzirdu viņa komandas biedrus, kuri jau dusmojas, kad viņš sēž un tērē laiku citiem spēlētājiem. Otrkārt es viņu pirms tā visa biju brīdinājis, lai sāk spēlēt normāli, jo džekam ir galva uz pleciem. Taču manus brīdinājumus viņš neņem galvā un vel pielieto lamu vārdus. Par to es viņam attiecīgi iedodu gagu.
Proti, null pats saprot ka afk cilvēki tiek kickoti, komandu slap es izmantoju tamdēļ, lai pārliecinātos vai viņš ir pie datora un ir gatavs spēlēt. Piekrītu bija komanda slap nedaudz pa daudz, taču nekāda skāde no tā nebija, jo afk tāpat stāvēja.
Manuprāt, ja Tu nāc serverī spēlēt un labi pavadīt laiku, tas nenozīme ka Tu ar savu gameplay vari citiem izbojāt spēlēšanu. Kā spēlētājs es pats un citi zina cik ļoti tas ir nepatīkami ka cilvēks šādi spēlē. Kā arī esmu jauns admin, padomu prasīju ari AndyCannabis ¯\_(ツ)_/¯ ko man darīt ar šādiem spēlētājiem, šī iemesla dēļ es šādi rīkojos.
Negribu izklausīties rupjš, taču būtu @null pats uzrakstījis reportu pret mani, bet dziļi iekšā Tu zini kāpēc tā rīkojos.

Paldies ka uzklausījāt. ;)
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Skādi nedarīja tavs slaps kad viņš bija AFK? Fujaks nomira un pakāsa raundu xd
Ja par beitošanu būtu jāsāk slapot , tad te pus serveris vairs netiktu pie sakarīgs spēlēšanas .

Ļoti trash attaisnojumi , noteikumos nekas par beitošanu diemžēl nav rakstīts

Andy vari nepieminēt parcik viņš arī slapoja iepriekšējā kartē , bet man viņš pašlaik neinteresē tāpēc sūdzību netaisisu

Viss ko varu vēl pateikt ir , ka fujaks serverī paliek pārāk ātri salty un labākais arguments kad kaut ko viņam jautā ir beidz raudāt . Labs admins
 
Last edited:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Atleast es nevienam neinteresēju. ;)

Es slap komandu izmantoju kā iepriekš minēja Killers, redzu ir afk. Uzmet bišk slap, jo lielāko daļu laika spēlētājs sāk kustināt peli, jo cilvēks redz ir pie pc, bet dara kaut ko citu. Ja nav reakcijas, next round kick.
 

chizas_kraist

New member
Dec 25, 2020
18
3
Skādi nedarīja tavs slaps kad viņš bija AFK? Fujaks nomira un pakāsa raundu xd
Ja par beitošanu būtu jāsāk slapot , tad te pus serveris vairs netiktu pie sakarīgs spēlēšanas .

Ļoti trash attaisnojumi , noteikumos nekas par beitošanu diemžēl nav rakstīts

Andy vari nepieminēt parcik viņš arī slapoja iepriekšējā kartē , bet man viņš pašlaik neinteresē tāpēc sūdzību netaisisu

Viss ko varu vēl pateikt ir , ka fujaks serverī paliek pārāk ātri salty un labākais arguments kad kaut ko viņam jautā ir beidz raudāt . Labs admins
Vai ziepes nevajag? Skatos , ka esi baigi pretīga žurka + kkāds stukačs. Kauns, Kauns :) Sasveicināšanās topickā minēji, ka patīk pārbaudīt adminu pacietību? Skaties, ka drīz tas nepagriezīsies nedaudz savādāk . :)
 
Oct 5, 2021
35
4
Tev ir bērnu gājieni dēļ tā ka cilvēks speciāli provocē uz nepatikšanām. Kamdēļ tagad nekļūsti toxic kā serverī?
savu kļūdu es atdzīstu, ja man par to pienāks sods, tad ar to es reiķināšos.
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Tev ir bērnu gājieni dēļ tā ka cilvēks speciāli provocē uz nepatikšanām. Kamdēļ tagad nekļūsti toxic kā serverī?
savu kļūdu es atdzīstu, ja man par to pienāks sods, tad ar to es reiķināšos.
Kurā brīdī biju toxic serverī ? Raundus lūdzu . Tajā brīdī , kad teicu, ka sākšu campot un lai tu sāc slapot, ja uzskati ka esi pareizi slapojis to fujaku?
 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Noskatījos demo, pirmo slap nevajadzēja taisīt, taču otrajā reizē viss bija safe. Null bija AFK un nereaģēja uz slap. Piekrītu, ka slap bija par daudz, bet neko tādu nesaskatu.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top