[Sūdzība] Administrātors "Hunters"

Status
Not open for further replies.

$M4RTING [Mic OFF]

New member
May 19, 2019
4
0
1.  Norādi admina vai spēlētāja vārdu  temata nosaukumā : Hunters

2.  Situācijas apraksts:

Pavisam vienkārši, sēžot serverī spēlejot 1v1 arēnu, ienāk čīteris, par ko visi ir salty, un runā mic ne tikkai par čīteris bet par visu kas vien notiek, pēc kā ienāk admins un sāk mutot visus kas runā pa mic, taj skaita arī mani, pēc kā es nesaprašānā uzrakstu čatā "Daunis?" jo bezsakarā uzliek muti man un vel 2-3 spēletājiem, pēc kā viņš sāk gudroties, un es pretī (Un nesāciet ar to ka tev nevajadzēja tur aizskart adminu vai tā un tā, jo jebkurš par nepatiesu mute, lietojot mic būtu ļoti salty).

Pēc kā pargājam privatajās sarakstēs risināt mūsu konfliktu , pie kā viss atrisinājas ar to ka Hunters aka Admins, nemāk lietot savas admin spējas, vēlak vel mani nosaucot par kropli, es nedomāju ka tik neadekvāts administrātors ir pieļaujams administrātors, tad labāk vismaz ārzemniekus par adminiem, nejau sīkos.

3.  Demo / video ieraksts - Diemžēl nav, jo nespēju atrast viņu.

P.S - Es uzskatu ka mute ir nepamatots, jo kapēc gan es neesmu tiesīgs lietot mic kas ir šīs spēles sastāvdaļa, un kapēc admins nevar sekot līdzi čatam, jo čatā atbildētu kāds kam nav mic, vai arī nerunā caur mic, par to ka ir čīteris, kā arī kapēc gan viņš neizskrien cauri arenam paspectojot kurš ir čīteris, jo bija pat acīmredzams ka cilvēks griežas 360° un liek galvas.

(GOTV Arhīva ieraksti tiek dzēsti ik pēc 2 dienām, ja tev nav pierādījumu, tu to vari pieprasīt no mūsu demo ierakstu arhīva)

4. Iztiksim bez apvainojumiem un rupjībām, pretējā gadījumā sūdzība tiks slēgta.

 

$M4RTING [Mic OFF]

New member
May 19, 2019
4
0
P.S.S - Viņš vel iemeta banu, arī nesapratu par ko, viņš kautkāds lēns jums te ir, iespējams iedeva banu par "Daunis?".

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Būšu pavisam tiešs, es jūs brīdināju 3x, teicu muteošu visu, lai gan angliski, bet teicu, ka muteošu visus kas neizvērsies, nomuteoj tevi, tu sāc spamot ka es esmu daunis utt, par to arī bans, worst admins n shit, uzreiz uzaicināji, un sāki man piesieties par to mute, kur es tev paskaidroju, ka es nevaru pateikt kurš runā par hakeri, un kurš ar draugu, es jūs warnoju, ja tu tajā brīdī nevari aizvērties, sēdi zem mute, to čīteri es nevarēju nobanot, jo viņam niks bij bugged, bet tad es atcerējos par komandu !admin kur var renameot čaļus, un tikai tad viņu nobanoju, well, maybe aizmāršība, bet nevarēju uz vietas izdomāt, kad tu man steama spamo, un visi serveri spamo, ka kāds cheato. Ja kāds par to mute nesaprata, visi vienkārši reizē kko bļāva. 

P.S. neatbildēju tik ātri, jo gatavojos Latviešu valodas eksāmenam.  

Edit: Gribu redzēt, kur es tevi par "kroplis" nosaucu. ? pat ja nosaucu, tas bij aizsviļoties, jo tu spamoji non stop steama, kamēr es runāju discorda, un cenšos izdomāt, kā nobanot čali kuram niks ir bugged. Tavs mute ir pamatots, jo es warnoju jūs, un tu runāji tajā brīdī.

 
Last edited by a moderator:

linardio

New member
Nov 20, 2018
6
0
Domāju ka šajā gadījumā gan šis konkrētais admins pāršāva nedaudz pār strīpu, jo tev ir iespēja pilnīgi nobloķēt viņa komunikāciju  !gag, !mute, neredzu iemeslu viņu banot. Kā arī ja gatavojies eksāmenam, tad slikti, jo tajā brīdī spēlēji CS:GO. Un jā… Diezgan neloģiski aizrādīt Latviešu spēlētājam Angliski, varbūt viņš nemazām angliski nesaprot? 

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Šeit visas puses ir vainīgas, bet adminam brīdinājums ?

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Šeit visas puses ir vainīgas, bet adminam brīdinājums ?
I mean, es savu vainu te nesaskatu, ja es brīdinu lai beidz runāt, jo visi reizē bļauj, tad viņam ir jaizverās uz momentu kaut vai.

 

$M4RTING [Mic OFF]

New member
May 19, 2019
4
0
I mean, es savu vainu te nesaskatu, ja es brīdinu lai beidz runāt, jo visi reizē bļauj, tad viņam ir jaizverās uz momentu kaut vai.
Es nedomāju ka tu esi dievs, un man būtu jaklausa tavai prasībai beigt izmantot spēlei paredzētu funkciju "Mikrofons". Sevi šeit es varu personīgi aizstāvēt, jo tiešām kā augstāk minēja, csgo dod iespēju bloķēt cilvēku, kas būtu bijis daudz atrāk nekā likt !gag !mute, kā arī privātas sarakstes ir temp. that means man nav pierādijumu tavai leksikai. Un es domāju ka 16 gadīgiem bērniem Admin tiesības nevar dot, nejau tas ka varbūt viņš savos 16 ir sakarīgs, bet gan tas ka viņam ir iedotas parākas iespējas, un lielāks e-dick , kas nozīme ka viņš sajūt varas garšu, es personīgi būtu gatavs rakstīt sūdzību velreiz, tikkai tādēļ lai viņam noņem to ADMIN statusu.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Es nedomāju ka tu esi dievs, un man būtu jaklausa tavai prasībai beigt izmantot spēlei paredzētu funkciju "Mikrofons". Sevi šeit es varu personīgi aizstāvēt, jo tiešām kā augstāk minēja, csgo dod iespēju bloķēt cilvēku, kas būtu bijis daudz atrāk nekā likt !gag !mute, kā arī privātas sarakstes ir temp. that means man nav pierādijumu tavai leksikai. Un es domāju ka 16 gadīgiem bērniem Admin tiesības nevar dot, nejau tas ka varbūt viņš savos 16 ir sakarīgs, bet gan tas ka viņam ir iedotas parākas iespējas, un lielāks e-dick , kas nozīme ka viņš sajūt varas garšu, es personīgi būtu gatavs rakstīt sūdzību velreiz, tikkai tādēļ lai viņam noņem to ADMIN statusu.
well m8, im admin if u didnt see, un tev ir jāklausa manām pavēlēm kaut vai uz brīdi, un nomuteot csā es nevaru, tad tu rakstīsi sūdzību, ka es neklausos, ka tu kādu nosūdzi čatā/voice čatā, un par tiem 16 gadiem, tu esi vienīgais, kas šeit sajuta varu, kā pateica, ka es esmu kļūdijies, tā tu esi tāds nazis palicis, es nevar. Man vienalga vai es esmu dievs, vai tavs tēvs, ja tu esi ienācis serverī spēlēt, kur es adminēju, vai kāds cits admins, tev ir jāklausa manām/citu adminu pavēlēm.

Edit: tev pašam nav vairāk par sešpadsmit. ? ?‍♂️

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top