Retake admins:D

Status
Not open for further replies.

Aivars Lembergs

New member
Apr 9, 2023
6
1
Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlos iegūt admin tiesības retake serverī
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 15
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! ) https://chill.lv/threads/hey.3679/
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Līdz šim man nav bijusi nekāda pieredze, bet noteikti vēlētos pamēģināt.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:6231076/5/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.
Es parasti izsaucu adminus caur komandu !calladmin , vai arī saucu draugu piparkūku ja viņš nav aizņemts! Visi mani reporti ir patiesi, jo man ir pie 2k stundas un bija 10lvl faceit. Man ir pazīstami daži admini ar kuriem var parunāt.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es varētu būt labāks ar to, ka savā brīvajā laikā spēlēju retake un pavadu tur daudz laika, un esmu ļoti aktīvs. Bieži vien, kad esmu serverī notiek noteikumu pārkāpšana, bet adminu nav un nav kas nosodīs pārkāpēju tāpēc es varu būt tas, kas to izdarīs. Ļoti bieži stāv arī afk un traucē citiem spēlēt. Es palīdzēšu jums ar savu aktīvitāti retake serveros.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Līdz šim nav bijusi aktivitāte, bet to ar laiku noteikti labošu :)
 
Last edited:
Apr 27, 2022
40
9
neatbilst kritērijiem. kā arī pēc sasveicināšanās topic varēji pagaidīt vismaz nedēļu vai divas. anti
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
ANTI.
Tikko uzrakstiji sasveicināšanās topiku un jau raksti pieteikumu uz ACC?
Domāju, ka vajag aktivitāti forumā uzlabot un tad vari rakstīt atkārtoti.
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Neesi sasniedzis minimālos kritērijus, lai rakstītu pieteikumu admina amatam un citējot LittleMonkey teikto:
Ja kāds no punktiem nebūs izpildīts, tad mēs nemaz neizvērtēsim tavu kandidatūru, bet vienkārši slēgsim ciet tēmu un atkārtotu pieteikumu varēsi rakstīt tikai pēc mēneša. Tāpēc, izlasi, visu pārbaudi un tikai tad tērē mūsu dārgo laiku un raksti pieteikumu.

Neesmu lietas kursā par retake serveru adminu plūsmu un aktivitāti, bet ja tā nav super spīdoša, tad teorētiski varētu apsvērt dot iespēju sevi pierādīt. Jebkurā gadījumā šo admina statusu jebkurā brīdī var noņemt nost, ja vadībai tomēr neapmierina.
Es vairāk teiktu, ka palieku neitrāls, bet vēlējos ieslidināt savu domu, no kuras varbūt kāds smelsies idejas.
 

Aivars Lembergs

New member
Apr 9, 2023
6
1
Neesi sasniedzis minimālos kritērijus, lai rakstītu pieteikumu admina amatam un citējot LittleMonkey teikto:


Neesmu lietas kursā par retake serveru adminu plūsmu un aktivitāti, bet ja tā nav super spīdoša, tad teorētiski varētu apsvērt dot iespēju sevi pierādīt. Jebkurā gadījumā šo admina statusu jebkurā brīdī var noņemt nost, ja vadībai tomēr neapmierina.
Es vairāk teiktu, ka palieku neitrāls, bet vēlējos ieslidināt savu domu, no kuras varbūt kāds smelsies idejas.
Retake serveros diez gan maz admini kad spēlēju, varat dot man iespēju un es centīšos mainīt šo, es dienā pavadu ap 3h retake serveros un esmu saticis daudz griferus un cheaterus. Man ir jautājums kāpēc 16 gadi? Tas taču neko nemaina. Ja ir iespēja iedodiet admin uz pārbaudes laiku. Paldies!
 
Apr 27, 2022
40
9
Retake serveros diez gan maz admini kad spēlēju, varat dot man iespēju un es centīšos mainīt šo, es dienā pavadu ap 3h retake serveros un esmu saticis daudz griferus un cheaterus. Man ir jautājums kāpēc 16 gadi? Tas taču neko nemaina. Ja ir iespēja iedodiet admin uz pārbaudes laiku. Paldies!
uz admin pieteikumiem parasti neatbild uz komentāriem ;) tas jau liecina, ka nespēj pieņemt kritiku. 2x uzrakstīts, ka neatbilsti kritērijiem uz admin, mans ieteikums ir - pagaidi, kad būsi sasniedzis nepieciešamo vecumu un iemācīsies kā pieņemt kritiku.
 

Aivars Lembergs

New member
Apr 9, 2023
6
1
uz admin pieteikumiem parasti neatbild uz komentāriem ;) tas jau liecina, ka nespēj pieņemt kritiku. 2x uzrakstīts, ka neatbilsti kritērijiem uz admin, mans ieteikums ir - pagaidi, kad būsi sasniedzis nepieciešamo vecumu un iemācīsies kā pieņemt kritiku.
ok, es nez ka tas attiecas uz so bet nja pienemsim
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
ANTI.
Tikko uzrakstiji sasveicināšanās topiku un jau raksti pieteikumu uz ACC?
Domāju, ka vajag aktivitāti forumā uzlabot un tad vari rakstīt atkārtoti.
Lūdzu beidzat piekasīties par aktivitāti forumā, paskaties pats cik dead tas forums ir. Tikko piereģistrēts fujaks ir tikpat aktīvs kā visi pārējie šeit, tieši tik dead ir forums

Dodu tomēr Rekomendāciju par cik cilvēki domā lai būtu admins vajag dc un forumā aktivitātes xdd, bet lūdzu maini attieksmi un neatbildi uz antirekomendacijām :)
 
Last edited:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Kā jau zinot, ka retake ir adminu deficīts, domāju, ka vari pamēģināt tikai dēļ tā, ka tev ir pietiekami daudz stundu salīdzinājumā ar tiem, kas tur spēlē.

Neesmu dzirdējis kā uzvedies serverī, bet pieņemšu, ka nekas traks nav, jo par tevi neko sliktu neesmu dzirdējis kā arī neko labu, esi neitrāls, vismaz man.

FORUMS IR DEAD un tur aktivitāti nemaz nevar pierādīt, esi pierādījis aktīvitāti serverī un tas ir retake, tāpēc teikšu, lai veicas ar admin pieteikumu ;)

REC
 

piparkukaa

New member
May 12, 2022
6
3
Bieži redzu viņu iekš retake serveriem un neko sliktu par viņu nevaru pateikt un kā arī neko sliktu neesmu dzirdējis. Domāju, ka viņš mierīgi spētu atšķirt cheateri no laba spēlētāja un šaut viņš arī prot. Un kā arī piekritīšu flappyam, ka mums retake serveros ir admin deficīts un vēl kāds admins noteikti noderētu. Manuprāt lai jau mēģina

REC
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Sen vēlējos uzrkastīt šeit, bet gaidīju citu viedokli, jo neesmu spēlētājs retake serverī.
Man patika redzēt nospēlētās stundas iekš servera, kas bija bonus visam.

Es dodu REC. Var redzēt, ka aktīvs spēlētājs. Lai jau pamēģina, un atšķirība starp 15 un 16 vispār nav nekādas. Mans viedoklis. Kā arī forumā aktivitāte? Kas tas tāds? Mums vispār forums ir?
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
REC.
Tikai dēļ tā, ka ir adminu deficīts. Stundas daudz esi tur nosplēlējis, uzskatu, ka var iedot pamēģināt.
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
gadi neatbilst, aktivitāte discord un forumā švaka.
Mans ieteikums, uz 2 ned parādi aktivitāti, forumā, discordā. Lai no tevis nāk reporti, priv kādam adminam vai caur !calladmin, un lai tevi discord ar redzētu.
Pagaidām -ANTI
Ja manu ieteikumu neņem galvā, tad skataties pēc balss principa...
 

Aivars Lembergs:D

New member
Dec 6, 2022
2
0
gadi neatbilst, aktivitāte discord un forumā švaka.
Mans ieteikums, uz 2 ned parādi aktivitāti, forumā, discordā. Lai no tevis nāk reporti, priv kādam adminam vai caur !calladmin, un lai tevi discord ar redzētu.
Pagaidām -ANTI
Ja manu ieteikumu neņem galvā, tad skataties pēc balss principa...
Nav jēga rakstīt calladmin ja admini tpt nenāk, vakar chalis spēlēja pus otru h ar aim vrbt pat vairāk, nerakstu adminiem jo nezinu kuri ir cs admini varētu discord iedot roles kur ir retake admin pub admin utt
 
Status
Not open for further replies.
Top