Replika uz pub

Status
Not open for further replies.

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? = Es vēlētos iegūt admina tiesības Public serverī.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) =15 gadi, drīz paliek 16.

- Links uz sasveicināšanās topiku! = 





- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) = Pieredze kā adminam teikšu īsti nav, bet tieši to cenšos iegūt.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)= https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198976945214&search=1 Pašlaik man ir 39 pilnas stundas, bet Pub serverī spēlēju daudz vairāk, vārbūt kāds jau zin un netic bet katru reizi kad sasniedzu serverī 50h es resetoju savus status, šobrīd to esmu izdarījis 4x....Diezgan daudz laika pavadu serverī.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. = @LittleMonkey Var sniegt info par mani, un kad esmu viņam pašam rakstījis un atkodis cheateru/hakeri. @zaptsmaize Var sniegt second info par mani un zina kad serverī un privāti esmu rakstījis par cheateriem, esmu atkodis  vairākus gabalus. @☆TEAM_IPQ 240Hz Vārbūt par mani var sniegt kādu labu informāciju, esmu sniedzies arī pēc palīdzības no IPQ.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! = Tātād rakstu pieteikumu , jo serverī pavadu ļoti daudz laika, un spēju izsekot katram aizdomīgajam spēlētājam. Esmu arī speciāli specojis lai pārbaudītu. Es palīdzēšu likvidēt nelikumīgos spēlētājus :D.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. = Šo es ļoti labi saprotu, un arvien biežāk cenšos rakstīt forumā. Cenšos labi iekļauties komūnā. :)

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
REC, pēdējā laikā esi palicis sakarigāks un māki atšķirt cheatus. Vienīgi pie tā rage vēl jāpiestrādā ;)

Daudz laika pavadi serverī, un esi aktīvs.

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
REC, vińš serverī sēž 24/7, neko sliktu nevaru pateikt, varbūt biškk jāpadomā pirms kautko raksti vai saki, bet es domāju, ka jau ir sapratis, esmu aizrādījusi.Hakerus ar man daudz nodod.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Es esmu vietējais kauna traips un mans viedoklis vairs neko nenozīmē, nu bet bišk cik redzēju serverī izskatās publikā respektēts  zadrots, un man ir čujs, ka varu uzticēties mērkaka un Flandersa viedoklim.

Rekomendēju.

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Nepopulārs viedoklis, saku anti, nav 16 gadu, uzskatu, ka šādi džeki nevar normāli adminēt

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ir mīnusi , ir plusi.Katram no mums.

Sākšu ar slikto - Teikšu , ka pārāk agri raksti.Nav pret tevi nekas , pats zini.Vnk loģiski padomājot , tagad esi kā teikt "aktīvs" , jo skola nav.Zināms iemesls visiem.

Forumā vispār manāms neesi , neredzu nevienu sūdzību no tavas puses forumā , vai aktivitāti.

Neesmu pārliecināts , ka būsi tiešām labs admins iekš PUB.

Pubā adminu netrūkst , var teikt jebkurā diennakts laikā kāds no adminiem būs.Ja arī nav , tad  no discorda kāds atskries , momentāli.

Labais - Tev cik saprotu jau ir cilvēki ( tas jau ir progress , visā nopietnībā ) , kuri varētu tevi rekomendēt uz admin tiesībām.2 no tiem paši nesen dabūja admin , ta ka es īpaši viņus vērā neņemu , jo paši vēl mācas.Sliecos pagaidām tikai uz savu viedokli.

Prieks , ka tev nav admins , bet centies pārbaudīt , vai tiešām , tas čuvaks nečīto.Tas parāda tavu vēlmi kļūt par adminu.

Īssavilkumā - Vienkārši - Tev daudz citas lietas darāmas , neviss pubu vaktēt.Tāpat , tur retais tikai iedrošinās ieiet ar čītiem , jo tur kāds admins atradīsies online , jebkurā diennakts laikā.Kaut vai 4:00 no rīta.

Teikšu Anti uz doto brīdi.

 

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
+REC ļoti aktīvs spēlētājs atščir hakerus no labiem spēlētājiem bet jāpiestrādā pie tā rage bet tā ļoti sakarīgs cilvēks.

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
+REC , aktīvs player's , irl labs pipars  ;)  Cerams mācēs hakerus nobanot . ?

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Skaties @replika , mums te izskatās , iet uz mby kkādi 10-15% samazinājums serverī ( tieši uz adminiem ).Tikko to uzzināju.

Es šodien pats tā pasekoju līdz , paskaitīju serverus  - un ja viņi aiziet (tie 5 cilvēki ) , tad pubā admins kāds lieks netrūktu.

Ja apsolies turēt sevi augstumos un atbildēt par sekām , tad mainu domas un lieku Rec.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piešķirts. 
 

Atsuti savu Steam ID šeit PM vai discord.

 
Status
Not open for further replies.
Top