rain public #3

Status
Not open for further replies.

Arča

New member
Sep 30, 2019
34
2
  • Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/
  • Discord id rain #0216
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par negev un bot gun Dievu, kā arī deagle noob jau.
  • Tavs vecums?:16
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h , zinu kā atšķirt hakerus.., ka arī zinu kādus vārdus nedríkst izmantot serverī.
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) :
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: esmu nodevis privati.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Man patīk bot guns, esmu nospēlējis cs 1500k h un nedēļā serverī pavadu vismaz 10-15 h, pedējās 2 nedēlas esmu ietindojies top 10 by activity, ka ari top 10 pec exp.
4ECF6A24-D667-41DF-AD81-133C61B63D5D.png

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
REC.

P.S Vērā ņemti būs , tikai csgo PUB admini/modi.

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Bet izteikt viedokli var visi ?

Vairāk uz REC velk ķip uz pārbaudes laiku, ko citi saka?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nu par cik viņš mani kādu laiku lika mierā un redzējis serverī esmu un vakar novācu viņu ar autosniper ielikšu RĒC uz pārbaudes laiku ? 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Bet izteikt viedokli var visi ?

Vairāk uz REC velk ķip uz pārbaudes laiku, ko citi saka?


Nu par cik viņš mani kādu laiku lika mierā un redzējis serverī esmu un vakar novācu viņu ar autosniper ielikšu RĒC uz pārbaudes laiku ? 


Par viedokļu izteikšanu piekrītu @Mini

@t0nt0 da fak ;DDD

Pa tēmu - PUB'ā tiešām , aktīvi admini pietrūkst.Šitais @rain , pilnīgs zadrots.

Admina izdarībām , paši zinam - viegli izsekot līdzi.Lai puika parāda , ka māk adminēt un tad jau redzēs.

P.S Cik viegli var uzlikt acc , tik viegli arī var noņemt.Nothing special.

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
REC  manuprāt tiešām aktīvs serverī, hakerus māk atpazīt.

Beidz lietot Bot gun un negev.

 

exsup

New member
Oct 6, 2019
3
2
rec, labi sauj un ir aktivs, nelamajas ari, domaju, ka bus labs piemers citiem. Sen jau vajadzeja dot adminu, bet t0nt0 jau neko nerubi, kaapostgalva, gl.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Jūs neesat dvīņumāsas?
nē, par tēmu, anti, piekritīšu hybridam, tu tik ļoti centies adminu dabūt, ka pat ar mani sadirsies par to, ka es tev anti ieliku, dude, tu manuprāt jebko izdarītu lai adminu dabūtu, no thanks. :I

 
Status
Not open for further replies.
Top