Pumpis arēnas pieteikums

Status
Not open for further replies.

$ourJ

New member
Jan 27, 2020
22
8
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? arēna- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 17- Links uz sasveicināšanās topiku! 



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Esmu bijis admins cs 1.6 jb serverī, csgo arēnas serverī, samp, un minecraft xdd- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:455922116&server_group=1- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) Nav- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Sāksim ar to, ka es sēdētu serverī 24/7, jo man nav dzīves. Serveris izmirs, ja nepieņems jaunus adminus, jo hakeru ir daudz un aktīvu adminu nav. Lābāks par citiem būšu dēļ savas aktivitātes un ar to, ka esmu profesionāls haku atpazinējs.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. mierīgi 

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Neesi aktīvs forumā, 8h serverī, pirms 4 stundām reģistrējies! 

Atteikts! 

 
Status
Not open for further replies.
Top