#Public maps , pēc cilvēku ieteikumiem

Status
Not open for further replies.

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Sup.

Teikšu tā - pa dienu neesmu mājās , nezinu , ko jūs te darat :D

Krč , nav autovote "pool"'ā dd2 un mirage.

Cilvēki ir ļoti pret , jo uzskata , ka vakaros vajadzētu spēlēt tīri tā - def mapes.

Taisam vote -

#1 - pievienojam mirage un dd2 un vakaros , pēc 21:00 vsp noņemt , office , cbble utt , krč viss no jums atkarīgs.

#2 - neko nemainam.

Es reāli vnk gribētu redzēt kādas mapes grib tauta , neviss - default huiņu , kad puse pazūd.

P.S Tā kā man vote vairs nav , tad cīnīšos kopā ar opozīciju. :)  

#1

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Es Tev piekritīšu, manuprāt, jāņem nost hostage maps, lai paliek defusal, savādāk tauta tiešām pazūd, ja parādās, kāds office vai cita hostage mape. Tāpat reti kurš tagad spēlē hostage maps, metam mieru un liekam tikai defusal mapes. REC. #1

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Es Tev piekritīšu, manuprāt, jāņem nost hostage maps, lai paliek defusal, savādāk tauta tiešām pazūd, ja parādās, kāds office vai cita hostage mape. Tāpat reti kurš tagad spēlē hostage maps, metam mieru un liekam tikai defusal mapes. REC. #1
Office vēl var atstāt.

Pievienot vajag Vertigo mapi. Daudzi saki ,ka viņiem nepatīk ,bet vispirms iepazīstaties ar to mapi pirms viņu sākat nodirst.

+REC#1 par ideju.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Paldies par atbalstu, es ar jums.

P>S sword , tonto utt , tagad pasakat , ka tauta negrib vakaros normāli cs paspēlēt.Neviss jūsu vēlmes izpildīt un sūdu darīt.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es nez man tīri vienalga, kādu mapi es spēlēju, nesaprotu ko jus visi cepjas :D

Brižiem paliek zb spelet mirage utt un tad uzliek nuke, office, nu ktko citu lai ir jautri nevis malt uz apli deff mapes.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es nez man tīri vienalga, kādu mapi es spēlēju, nesaprotu ko jus visi cepjas :D

Brižiem paliek zb spelet mirage utt un tad uzliek nuke, office, nu ktko citu lai ir jautri nevis malt uz apli deff mapes.
Tev zb var palikt mir vai dd2 - @faceit or smth , ne jau chill.

Te , ja izlec vote uz mirage , tas ir brīnums.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
kad bija dd2 serveris, likām ar roku mapes, kad bija tauta un izskatījas, ka būs un tad arī pieskatīja vai cilvēki nepazūd.  Tagad manliekas tā nevajag labāk. Nu moš tām default 4-5 mapēm uzlikt lielāku %, kad būs iekšā votē. To nelielo laiciņu cik es esu ticis uzspēlēt serverī, tieši karte vai votemaps smird, un man gribās to mirāžu vai inferno. ?

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Var jau arī pievienot opciju !nominate, kurā it visas mapes un tauta, tad arī pa visiem izlems, ko nu tagad spēlēs. Un nominatot varēs visi spēlētāji, pirmās 4 mapes, kura nominatos būs votē. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Vnk atstājam pēc 21:00 mapciklā tikai - dd2 mirage inferno un cache.Domāju , ka diezgan loģiski.

Parējās mapes vnk pēc cilvēka pieprasījuma.Ja nu gadījumā tur 15 cilvēki sāk votot pa cbble , vai dd1.

Lai gan tāpat ar revote , to visu var panākt , bez admin iejaukšanās.

P.S Nezinu , vai tas tik vnk , to izdarīt , bet būtu forši.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Hey.

Kad salabos serverus pievērsīšos šim jautājumam un mēģināšu salikt dienas un nakts mapciklus. 
 

Kad sākšu darboties rakstīšu lai precizētu vēlmes. 
 

:)  ✌️

 
Status
Not open for further replies.
Top