PUB

Status
Not open for further replies.

EAZY.

New member
May 12, 2020
27
6
Paraugs kā rakstīt sūdzību par adminu!

Topiks jānosauc "Sūdzība [serveris] admina niks" 

- Admina niks - noyd- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Tiek likti neadekvāti sodi, ilgumi. Vecis kaut ko nīd, pīkst, liek aizverties citiem, lai gan pastāv ing mute, ja kaut kas nepatīk. Pilnīgi pohuj, ka aizskāru viņa jūtas, bet var jau uzlikt gagu nevis banot uzreiz. xDD
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - 
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - CHILL.LV DEMOS

Iztiksim bez rupjībām un aizvainojumiem.

Sūdzība tiks izskatīta tuvāko dienu laikā. Ja sūdzība neatbilst paraugam, ietvertais saturs aizvaino citus vai netiek ievērotas citas vispārpieņemtas ētikas normas, topiks tiek automātiski dzēsts. Par atkārtotu izdzēstā satura postošanu - tiksiet sodīti. 

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
es brīdināju vairāka reizes. Jūs mutes pievērt nevarējāt un Tev respecta pret adminiem vispāŗ nav tākā savas 2h vari tagad atsēdēt priecājies , ka neiedevu vairāk . 

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Nu nezinu par šo, pats esmu bijis šādā situācijā, bet nekad neesmu devis ban par to ka diršas, ir bijis gag/mute par to....

 

EAZY.

New member
May 12, 2020
27
6
es brīdināju vairāka reizes. Jūs mutes pievērt nevarējāt un Tev respecta pret adminiem vispāŗ nav tākā savas 2h vari tagad atsēdēt priecājies , ka neiedevu vairāk . 
Bet sākumā Tev tika teikts, kāpēc tik liels sods. Pēc būtibas pienākās mazāks... Tu uzliec "mute" fujakam uz 1h, lai gan varēji sākumā uzlikt mazāku sodu. Mani vispār izbanoji, lai gan varēji uzlikt  mute. Ar ko Tu esi pārāks, ka Tu vari likt citiem aizvērties, nevienam citam mēs netraucējam izņemot Tevi, vaibu tik piss ārā. xDD. Bet nu labi... 

 
Last edited by a moderator:

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Bet sākumā Tev tika teikts, kāpēc tik liels sods. Pēc būtibas pienākās mazāks... Tu uzliec "mute" fujakam uz 1h, lai gan varēji sākumā uzlikt mazāku sodu. Mani vispār izbanoji, lai gan varēji uzlikt  mute. Ar ko Tu esi pārāks, ka Tu vari likt citiem aizvērties, nevienam citam mēs netraucējam izņemot Tevi, vaibu tik piss ārā. xDD. Bet nu labi... 
ja nebiji mapi iepriekš paklusē , es kad tev tiecu ka viņam jau bija 10min mute tu sāki sprēgāt un neklausīji mani . es shorty jau aizrādīju vairāk , kā 10 reizes lai beidz vārīties un tad tu kā bērns sāki dirsties ja nezini nu nelien sarunā . 

Tveršana.PNGpēc šī jau teicu , ka viņam būs 1h mute .

Ja Eazy būtu pie maniem aizrādījumiem nesprēgājis tālāk nebūtu tagad 2h atpūties.  

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Bullshits tas viss ir. Nezinu vai es esmu slikts admins or what, bet lieku "mute/gag" tikai kritiskos gadījumos. Ja čomi runā savā starpā un prikolojas, man galīgi vienalga, reizēm traucē uz cluch momentiem, bet nu - mēs esam pubā for fuck sake nevis major uz naudu. Banojis nevienu neesmu par šitādu problēmu. Uzskatu galīgi neliederīgi no Noyd puses. Es tā nedarītu un nedaru. Zinu Easy, lojāls fujaks ar smadzeni. Gan jau pats Noyd provucēja un tad vēlāk "vara" nāca galvā.

Piebilde: Noyd pazīstu ilgi, zinu kāds rupeklis ir. Vienmēr visiem dirš, bet kad pats sūdus sataisa ir eņģelis.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Eazy tev par maz brīdinājumu ir bijis un gagu? 

Atteikts. TC

IMG-20210708-WA0008.jpg

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top