PUB Winter Season Update

Status
Not open for further replies.

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Hey visiem!

Šobrīd strādāju pie jaunas PUB servera versijas, kas sevī iekļaus daudzus fixus, kas šobrīd nestrādā vai ir jāuzlabo plus jaunas fīčas :)  Pagaidām nestāstīšu par tām.

Kamēr PUBS ir izstrādes stadijā gribētu dzirdēt no jums ieteikumus, ko jūs gribētu lai pubā pieliek vai noņem, ja būs kāda laba ideja noteikti realizēsim jaunajā versijā.

Sargājiet sevi un citus, palieciet mājās uzspēlēt CS :D

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Lai būtu !voteban, un banot varētu tikai čīterus.

Un tiem kas banos leigit speletajus bus sods.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Uztaisīt, ka serverim var pievienoties sākot no 10-15 lvl (es teiktu no 15, bet domāju 10 būtu kā minimums). Savādāk lvl 1 nāk un ņem visus priekšā. Kā arī mums ir pāris primāti, kuri ar softu skraida apkārt pāris nedēļas ( vai pat mēnešus ), un kad beidzot nobano tad 2 min jaunam profilam.

Vēlviena ideja saistībā ar šito, ja nepatīk iepriekš minētais, ir patiešām likt prime only. Whitelistot tos kas tagad aktīvi spēlē, bet nav prime, un visiem pārējiem vienkārši pateikt, lai tiek līdz 21 lvl. 

 
Last edited by a moderator:

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Lai būtu !voteban, un banot varētu tikai čīterus.
It kā jā, it kā nē. Iedomājies būs 10 cilvēki un pietiktu ar 3 voteban, lai nobanotu spelētāju.. 

Votekick gan varētu ielistēt, kkadu screameri izkikot vai tiešām, ja kāds cheato

Uztaisīt, ka serverim var pievienoties sākot no 10-15 lvl (es teiktu no 15, bet domāju 10 būtu kā minimums). Savādāk lvl 1 nāk un ņem visus priekšā. Kā arī mums ir pāris primāti, kuri ar softu skraida apkārt pāris nedēļas ( vai pat mēnešus ), un kad beidzot nobano tad 2 min jaunam profilam.
1.6 un css laikos tāds nekas nebija un visu laiku cheateri nāca. Vienkārši vajag aktīvākus adminus, kuri atsaucas uz calladmin opciju vai arī vispār aktīvus adminus, nevis kkadu MAIN adminu, kurs pat nevar atbildēt pa bazaru un ienāk serverī 1x mēnesī

Varētu paplašināt map pool ielikt vecās kartes (tuscan, cbble) un kartes kuras valve ir agrāk apstiprinājusi matchmakingā. Lai neatkārtotos kartes, ik pēc, piemēram, 3 kartēm atkal var būt mirage vai cita spelētā karte kura bija pirms 3 kartēm.

Ielikt pluginu kur 1v1 situācijā var izvēleties knife vs knife vai tāpat spelēt parastu 1v1 situāciju

Ātrākai defusosanai var uzlikt wires - red, blue, yellow etc. Proti, defojot ct var izveleties krāsu, kuru ir izvēlejies planteris un tādējādi būtu insta defuse

Vip varētu noņemt hp redzamību. Savā veidā tas nav godīgi, basically tu neesi vienā laivā ar parastiem spēlētājiem. 

Vip noņemt, ka var skriet cauri moļikiem gan savam, gan teammatu

Warmupā uzlikt unlimited money

Ja ir iespēja varbūt warmupā uztaisīt kkadus minigame, atceros, ka cs source tā bija, vai arī deathmatch, kas ir daudz interesantāk nekā skraidīt pa karti 2min.

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Uztaisīt, ka serverim var pievienoties sākot no 10-15 lvl (es teiktu no 15, bet domāju 10 būtu kā minimums). Savādāk lvl 1 nāk un ņem visus priekšā. Kā arī mums ir pāris primāti, kuri ar softu skraida apkārt pāris nedēļas ( vai pat mēnešus ), un kad beidzot nobano tad 2 min jaunam profilam.

Vēlviena ideja saistībā ar šito, ja nepatīk iepriekš minētais, ir patiešām likt prime only. Whitelistot tos kas tagad aktīvi spēlē, bet nav prime, un visiem pārējiem vienkārši pateikt, lai tiek līdz 21 lvl. 
ielieciet mani whitelistaa, man slinkums kačāt 21lvl, ja šito uzčinīs  :D  

bet ja godiigi, nezinu, manupraat, serveris ir normaalaa kaartiibaa, ja nu vieniigi adminu aktivitaate ir taada šāda 

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Jā par lvl būtu labi . Bet adminu aktivitāte ir samazinājusies saprotami , ka skola utt bet nu vismaz nedaudz paklejot pa serveriem :)

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Ievietot komandu !nominate un tad attiecīgi spēlētāji var nominēt mapes un beigās, kad būs balsošana,nominētās mapes parādīs un spēlētāji attiecīgi nobalsos. 

Varbūt ievietot kādu citu vizuālo ranko, respektīvi, nevis tev būtu global elite, bet Lvl 10 tablistē rādītos vai gold novas vietā būtu lvl 4, savādāk jau tie ranki ir novecojuši un varētu pamēģināt kaut ko jaunu. 

Maybe ielikt veco dust 2? Būtu interesanti uzspēlēt veco dustu vai to pašu inferno. 

Gl, jaunam servera dizainam. 

 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Varbūt ievietot kādu citu vizuālo ranko, respektīvi, nevis tev būtu global elite, bet Lvl 10 tablistē rādītos vai gold novas vietā būtu lvl 4, savādāk jau tie ranki ir novecojuši un varētu pamēģināt kaut ko jaunu. 
Runājot par rankiem, varbūt var ieviest šāda tipa rankus, kādi ir bijuši css agrāk un tagad ir brutal cs deathmatchos un vispārīgi tādus status, kādi tagad ir brutal serveros. Manuprāt, daudz foršāk izskatāmāki, daudz interesantāk. Varat pačekot -  https://brutalcs.nu/servers/gameme

 image.png

 

main#_#

New member
Nov 24, 2018
11
2
It kā jā, it kā nē. Iedomājies būs 10 cilvēki un pietiktu ar 3 voteban, lai nobanotu spelētāju.. 

Votekick gan varētu ielistēt, kkadu screameri izkikot vai tiešām, ja kāds cheato

1.6 un css laikos tāds nekas nebija un visu laiku cheateri nāca. Vienkārši vajag aktīvākus adminus, kuri atsaucas uz calladmin opciju vai arī vispār aktīvus adminus, nevis kkadu MAIN adminu, kurs pat nevar atbildēt pa bazaru un ienāk serverī 1x mēnesī

Varētu paplašināt map pool ielikt vecās kartes (tuscan, cbble) un kartes kuras valve ir agrāk apstiprinājusi matchmakingā. Lai neatkārtotos kartes, ik pēc, piemēram, 3 kartēm atkal var būt mirage vai cita spelētā karte kura bija pirms 3 kartēm.

Ielikt pluginu kur 1v1 situācijā var izvēleties knife vs knife vai tāpat spelēt parastu 1v1 situāciju

Ātrākai defusosanai var uzlikt wires - red, blue, yellow etc. Proti, defojot ct var izveleties krāsu, kuru ir izvēlejies planteris un tādējādi būtu insta defuse

Vip varētu noņemt hp redzamību. Savā veidā tas nav godīgi, basically tu neesi vienā laivā ar parastiem spēlētājiem. 

Vip noņemt, ka var skriet cauri moļikiem gan savam, gan teammatu

Warmupā uzlikt unlimited money

Ja ir iespēja varbūt warmupā uztaisīt kkadus minigame, atceros, ka cs source tā bija, vai arī deathmatch, kas ir daudz interesantāk nekā skraidīt pa karti 2min.
karliabc okay gribi parunāt par šo tēmu? parunāsim.

tātad sāksim ar to kad nezināju, ka SencisEvo ir banots MAIN ACC.

Tālāk - mēs tagad lēnām cenšamies ieviest to kad nevar nākt no rank1 accountiem tātad, paskaidrošu Senci pazīstu gan dzīvē gan spēlē kinda good, tapēc atļāvos viņam iedot kick lai nāk ar savu MAIN ACC, jo it sevišķi Community ADMINAM nevajadzētu spēlēt no alt, ja viņam ir MAIN ACC, bet pēc tam parunājot ar viņu uzzināju ka viņam ir bans uz MAIN ACC un es viņam atvainojos par kick, un es viņam arī izskaidroju kapēc es to izdariju.

Es izkickoju viņu nevis Tevi viņam arī izskaidroju reason.

Un par manu activity pēdējo 2 nedēļu laikā, jā esmu daudz retāk jo man daudz darba dzīvē viss dažādi sagrozās nevaru būt daily pie pc, bet tāpat vien pat būdams darbā aizņemts ar citām lietām atsaucos bieži uz Discord calladmin ieeju un izskatu kam pienākas bans.

 Tapēc lūdzu ieteiktu nespriest par lietām par kurām neesi pilnvērtīgi informēts. Paldies.

 

main#_#

New member
Nov 24, 2018
11
2
Obligāti gribētu ieteikt kārtīgi izskatīt to ko rakstīja arī Stīvens, par to kad jābūt kkādam limitam no kura laiž serverī un es uzskatu ka 15lvl būtu tieši kā reiz. 

Vel ko gribētu ieteikt piemest kādu mapi klāt. 

Un nedaudz uzlabot mājaslapu būtu labi, nedaudz atsvaidzināt viņu.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
nevis kkadu MAIN adminu
MAINs varbūt nenospēlē visu mapi kad ienāk serverī, bet cik esmu dzirdējis un redzejis, tad viņš ir, manuprāt, visaktīvākais kas nāk uz !calladmin un PM

Ielikt pluginu kur 1v1 situācijā var izvēleties knife vs knife vai tāpat spelēt parastu 1v1 situāciju
Šito varētu, bet tad arī ir vēlme, lai būtu "Always play regular 1v1" un "Always ask for knife 1v1". Savādāk paliks mazliet kaitinoši, ja katru reizi 1v1 situācijā prasīs izvēlēties. 
 

Šita lietiņa derētu visos serveros !votekick !voteban !nominate
Kick un nominate var palikt, ban var mest musarā. Iedomājies serverī esi palicis tu un viens cits, tad ienāk 3 cilvēki un abiem uzmet voteban. 

 
Status
Not open for further replies.
Top