pub false mute

Status
Not open for further replies.

n0ah//LV

New member
Oct 6, 2019
10
0
Tavs niks: n0ah//LVPārkāpēja niks: FudyPaskaidrojums par situāciju: nomutēja mani uz 30minūtēm par to ka pateicu "fudys bots"Pierādījumi: Laiks(19:40) Mape(Train) Rounds(Isti neatceros bet bija no 10-14)

 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Šī jau bija 2 reize kad tu mani aizskāri. Iepriekšējās mapēs tu visu laiku lūdzies lai es cilvēkus false banoju, kickoju, mutoju un gagoju. Es tev atbildēju ka false banot nedrīkst. Tu sāki rakstīt necenzētus vārdus un es tev iedevu 1 gagu. Pirms gag tu tiki vairākas reizes brīdināts.

Tu pat manā profīlā necenzēti izteicies!

image.png

 
Last edited by a moderator:

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Seroxe iepostoja bezsakaru, bet runājot par banu, ja tiešām aizrādija vairākas reizes un lika false banot un dirsa virsū, tad lai pasēž 30 minūtes klusumā.

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
kops kura laika var mutot cilvekus no cilveka komentariem???
Nevienā brīdi neteicu ka tas bija gag reason, tu public chata rakstiji lietas kuras nevajadzētu rakstīt. Tev tika doti vairāki brīdinājumi uz kuriem tu nereaģēji.

PS. komentārs notika pēc gag

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Manas domas no vairuma atšķiras, bet domāju pareizākā atbilde uz šādiem žestiem būtu say “ “Niks” ēd dirsu kviepli” 

Gags ir īpašam idiotismam vai traucēšanai domāts. Tas ir onlains, takš pox. Vnk nagi niez parādīt ka var muti aiztaisīt. 

Tas jau tikai mans viedoklis, vairumam patīk ka viņus uzrunā csā daiļrunīgāk nekā uz ielas.

vispār jau pats arī kā peža iedirs pļutku profilā un vēl nāc sūdzēties ? 

 
Status
Not open for further replies.
Top