Pievienojas - Multi Theft Auto Roleplay serveris

Status
Not open for further replies.

roleks

Active member
May 12, 2020
130
16

 ​

 MTA.CHILL.LV

Sveiks , esi pievienojies chill projekta kopienai , kur tu vari redzēt visāda veida diskusijas un iejusties mūsu atmosfērā. Kā jau esi pamanījis , tad nākam klajā ar jaunu servera tīklu uz Multi Theft Auto: San Andreas bāzes , kur sniegsim tieši roleplay saturu , jeb attēlošanu kā īstajā dzīvē , tikai virtuālā veidā. Spēle balstīta tikai un vienīgi uz reālās dzīves situācijām , šī spēle arī ļoti palīdz attīstīt pieredzi un analizēt dzīves situācijas arī turpmākā tevis pavadītā dzīves periodā.


 


Šīs spēles struktūra sastāv no vairāku veidu  , detalizētu resursu palīdzības , kas tev spēj attīstīt straujāk un labāk roleplay situācijas , jo mūsu serverī ir labi un uzlaboti skripti , kas spēj noturēt serveri gan vizuālā , gan tehniskā ziņā pilnvērtīgu un sabalansētu serveri. Neliels brīdinājums cilvēkiem , kas šo spēli vēlas sākt spēlēt , iesāciet spēli ar to , kad novēliet nelielu savu laiku un izlasiet iekš servera [F1] informāciju par visa servera struktūru .

Brīdinājums , šī spēle tevi var aizraut ļoti tālu un dziļi , šis bāzes serveris ir ļoti sarežģīts tā pat kā visi pārējie , šeit iedarbojas maksimāli tavas emocijas un to sajūtas , kā reālā dzīvē un arī bieži cilvēki šo virtuālās , reālās dzīves attēlojumu ļoti paņem pie sirds un ļoti asi reaģēt uz visām ainām , ko attēlo . Iesaku šo spēli , spēlēt atbildīgi un izvērtēt visa veida situācijas .

Spēles modifikācijas ir šajā gadā ļoti pieprasītas , tāpēc arī mēs piemeklējām uz transportiem , kā arī uz pašiem cilvēku izvēlētajiem personāžu skiniem , modifikācijas , kas spēj cilvēkam iejusties serverī daudz siltāk un vizuāli acīm tīkamāk. Protams ir arī visas citas acīm tīkamās lietas serverī  , bet lai nepārsteigtu jūs tikai šajā sadaļā , lūgšu jums pievienoties mūsu discordam , kā arī mūsu MTA:SA [LV:RP] serverim .

Versija
1.5.7
Adrese
51.255.215.208:22700

Discord vietne

https://discord.gg/TdDJr8X
                                                                                                                                  Ar cieņu , jūsu chill administrācija ! 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top