Pietiekums uz unban

Status
Not open for further replies.

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
1. Jūsu niks - krixis (aka piensarmedu )

2. Serveris kurā saņemts bans - bija wh awp serveri bet perma uz visiem 

3. Admina niks kas jūs nobanoja - skystrike bet vairs nerada adminu banliste ( admin delited )

4. Izraksts no konsoles - http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&searchText=krixis&Submit=Search

7. Jūsu komentārs par banu. da jus jau zinat 

es tak ko sen jau biju spelejis serveri agrak gaju pietiekties par adminu sanaca nesen tads mazs incidents ar to 2 raundu wh kur nespeleju es nemaz 

es tak nekad nesmu hakojis un esmu aktivi spelejis godigi serveri un sudzejies par hakeriem ,

gribetu loti uba lai dod man otru iespeju . 

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Sākumā viņš raksta ka viņam bija wh awp serverī bet pēc tam

"es tak nekad nesmu hakojis un esmu aktivi spelejis godigi serveri un sudzejies par hakeriem"

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
nu izskatas ka sen ieprieks neesi sekojis lidzi sai situacijai un tie kas ir sekojusi tie zin kas ka ir 

Sākumā viņš raksta ka viņam bija wh awp serverī bet pēc tam

"es tak nekad nesmu hakojis un esmu aktivi spelejis godigi serveri un sudzejies par hakeriem"

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
nu izskatas ka sen ieprieks neesi sekojis lidzi sai situacijai un tie kas ir sekojusi tie zin kas ka ir 
Man nav vajadzības sekot līdzi tavai situācijai gan jau tavs suns čītoja uz tavu profilu un tavu datoru :(

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
Man nav vajadzības sekot līdzi tavai situācijai gan jau tavs suns čītoja uz tavu profilu un tavu datoru :(
:D   :D  zini ja nezini tad labak neruna un tas "es tak nekad nesmu hakojis un esmu aktivi spelejis godigi serveri un sudzejies par hakeriem" izskatas ka lasit nemaki

un  kautkad sen kad rakstiju pirmo reizi konkreti noradiju kas un ka 

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Iemācies lasīt sevis rakstīto

2. Serveris kurā saņemts bans - bija wh awp serveri bet perma uz visiem 

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
Iemācies lasīt sevis rakstīto

2. Serveris kurā saņemts bans - bija wh awp serveri bet perma uz visiem 
nu bet tev tiesam kautkas ar saprasanu nav laikam , es jau teici ka citi kuri redzeja mana pietekumu sen atpakal zin par ko es runaju taka nesprega te ja nezinu kas un ka ir noticis , vis ko tu dari ir uzreiz izsaki savu viedokli nepadomajot uz prieksu nepapetot dzilak ! 

taka ja tu nezini kas un ka ir bijis ne**rsies te daudz!

 

JAGERS

New member
Dec 31, 2019
23
3
t0nt0 tev diez gan forši izskaidroja, jau labu laiku atpakaļ, sazinies ar viņu privāti, lai iegādātos unban.

 
Status
Not open for further replies.
Top