Pieteikums

Status
Not open for further replies.

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? PUB
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Sieva teica ka vel 25 esot
- Links uz sasveicināšanās topiku! 




- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)- CS GO nav jo neesmu spelejis Pubos csgo. parsvara faceit speleju visu laiku, bet CSS un 1.6 loti daudz. Css visvairak. Daudzos projektos esmu adminejis bet tas tik sen bija ka nosaukumi baigi nenak galva. Viens ko atceros ir Dagunchi serfiņš. Vel ari bija ar draugiem savi serveri. Cs speleju no 11 gadu vecuma taka pieredze diezgan liela šaja spele.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:509605884&server_group=0
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Mauglis. Teica lai droši rakstu. Esot diezgan pamaz aktivu adminu. Pats biezi speleju pedejas 2-3 nedelas un maz adminus satieku serveri tapec speciali nopirku VIP lai vari izkikot čiterus principa. 
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es maku atpazit kurš čito un kurš tiešam spele labi. Pats faceit speleju principa 7-10 rankeim visu laiku. Un esmu diezgan aktivs.
 

 
Last edited by a moderator:

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Esi serverī redzēts bieži, vienīgais tas, ka sasveicināšanās posts pirms pāris dienām un forumā arī piereģistrējies pirms pāris dienām. :D

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Esi serverī redzēts bieži, vienīgais tas, ka sasveicināšanās posts pirms pāris dienām un forumā arī piereģistrējies pirms pāris dienām. :D
Sākumā nebija doma vispār spēlēt tik ilgi. Iegāju tik iesildīties pirms faceit bet beigās paliku spēlēt 😀

 

LeoN

New member
May 10, 2021
7
0
Nejauks bišķīt, saka ka man kautkāds triggeris un ''crosshairs raustās''. došu treknu anti jo nu tomēr vins ir nejauks un nejauki admini nevar but.

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Nejauks bišķīt, saka ka man kautkāds triggeris un ''crosshairs raustās''. došu treknu anti jo nu tomēr vins ir nejauks un nejauki admini nevar but.
Izrādās kad speco tad visiem raustās pricels. Varētu būt servera vaina

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC, jo pubā un vispār serveros ir adminu trūkums, aktīvi esam tikai daži un sākoties vasaras sezonai paliksim ar vien mazāk aktīvi... tāpēc ja kāds pateiks, ka ir "adminu pa daudz" apkaunos pats sevi. Var jau dot iespēju iejusties kolektīvā un parādīt sevi no labākās puses, tāpēc uzskatu, ka ir jādod iespēja!

P.S. ADIO neatbildi uz postiem, lai neveidojas lieks spams.

 

maķa

New member
Mar 21, 2021
7
1
sup veciit, tu pārak daudz runā sūdu, nevajadzīgas lietas, ik vēlies būt smieklīgs, bet par daudz. Bet tā esi pieaudzis un fišku rubī, noteikti REC!

 
Last edited by a moderator:

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Došu rec, atceros, ka css laikos esi bijis kārtīgs pipars un cerams, ka esi saglabājis savas labās īpašības

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
tas jau bija gaidāms xD Rec , bet atceries cik ātri iedod tik ātri var arī atņemt . un neatbildi uz visiem postiem . 

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Nejauks bišķīt, saka ka man kautkāds triggeris un ''crosshairs raustās''. došu treknu anti jo nu tomēr vins ir nejauks un nejauki admini nevar but.
Ludzu šo neņemt vērā jo viņš tomer čitoja un tika nobanots par hakiem.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Došu gaiši zaļo , jo esi aktivs,taču varbut pa zaļu ,  bet var jau meiginat, piekritišu šajā karstajā laikā adminu aktivitāte bus daudz zemāka.. tapēc vajadzētu.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Labvakar.

ACC tiks piešķirts. 
Pārbaudes laiks 2 nedēļas. 
Sūti steam id LittleMonkey.
 

Kas ir pārbaudes laiks?

1. Nekulturāla uzvedība publiskajā telpā ( lamāšanās, aizskaršana, provokācijas ) - acc nost.

2. Adminu tiesību izmantošana sava labā - acc nost 

3. Pārbaudes laikā Online laikam serverī jāpieaug vismaz par 20 stundām.

P.S Noteikums par pārbaudes laiku tiks pievienots acc pieteikuma formai :)

 
Status
Not open for further replies.
Top