Pieteikums PUB acc Zvede

Status
Not open for further replies.

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1

  • Steam profila links https://steamcommunity.com/id/kobracs3id
  • Discord id (Zvede#9357 )
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. Sveiki, mani sauc Tomass es nāku no Salacgrīvas, nodarbojos ar programmešanu, un sportu ikdiena, kā arī daudz speleju Cs. Daudzi iesaukuši mani kā kobru..
  • Tavs vecums? 21
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Diemžēl administrēšanās pieredzes man nav, bet ir zināmas SM komandas
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? Man ir ļoti liela pieredze šajā spēlē, kā arī nospēlēti ļoti daudz gadu, lai saprastu kad tiešām kāds sāk parkāpt noteikumus ar palīgprogrammām. Kā arī esmu ļoti aktīvs gan no rītiem pat līdz vakaram.
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! Forumā ir kāda kļūda ar statiem diemžēl nevaru iemest.
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Es esmu drošs kad viss ir kārtībā
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Forumā čīterus neesmu nodevis, bet privāti gan! 
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. Kā jau teicu aktivitāte ir viena no galvenajām lietām. kā arī saskatīt pārkāpejus, domāju nelikšu vilties! :)



  •  




 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Došu REC, jo:

  • Serverī aktīvs
  • Cik esmu spēlējis ar tevi, sakarīgs džeks
  • Patīkami arī tas, ka nav slinkums kaut ko uzdrukāt forumā, piemēram -  sasveicināšanās topiks bij labs.
 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
No manas puses +REC

Severī redzu bieži,ir draudzīgs un ir brīži kad kāds no mums nav serverī,kas varētu nobanot un es domāju,kad var dot:)

Vismaz uz pārbaudes laiku un tad jau skatīties.

Ar cieņu MauGlI

 

Edzaas

New member
Aug 15, 2019
8
8
+rec sakarīgs pocans, draudzīgs ar visiem, kā arī top notch joki. 

1. Ma boi

2. Jauneklis nepievils

 

Arča

New member
Sep 30, 2019
34
2
Es došu Rec, pedējā laikā daudz pavadi serverī, taču iemācies neapsaukāt un neapsmiet sīkos tas ir liels mīnuss ko saskatu tevī...

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Vēl pāris adminu atsauksmes un tad pieņemsim lēmumu :D, bet pagaidām neinteresanti, ka visi vienabalsīgi :D

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Vēl pāris adminu atsauksmes un tad pieņemsim lēmumu :D, bet pagaidām neinteresanti, ka visi vienabalsīgi :D
Nav jau iemesls noraidīt. :D  Pats arī viņu zinu.

Uzliec viņam.Pačekos , ko puika māk.

P.S Apsolīja discord'ā arī sēdēt btw.

 

A+ SamuraI

New member
Nov 28, 2019
27
4
Rekomendacija , sakarigs džeks

Serveri aktīvs esi,dažas reizes pa mic dzirdu kadu nelabuvārdiņu bet rec GL

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top