Pieteikums par adminu retake serverī

Status
Not open for further replies.

SPearz03

New member
Jan 13, 2021
6
2
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?  Chill retake serveris
- Tavs vecums?  Pilni 17 gadi
- Links uz sasveicināšanās topiku!  -  




- Tava pieredze kā adminam?  Kā admins neesmu bijis Global Offensive komūnos, toties labi adaptējos pie notiekošā. Esmu bijis servera administrātors CS : Source komūnā, iepriekš sauktais HARD.IT, angļu serveris. Būtībā nav īsti nekāda pieredze, bet saprotu, kāda būs atbildība stājoties par servera uzraugu.
- Links uz taviem statiem! https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:85127029/4/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Adminu, kuri varētu apliecināt, ka es tiešām esmu iejuties šajā komūnā nav, bet serverī esmu sarunājies ar viņiem, jautāju dažus jautājumus, tāpēc ja ir kāds admins, kurš, varbūt, atpazīst mani, droši var uzrakstīt kādu domu. Esmu sūtījis sūdzības /report serverī, par pārkāpējiem, čītieriem un par pārējiem, kuri likās diez gan aizdomīgi. 
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!   Manuprāt, kāpēc tieši man vajag dot admina tiesības ir tas, ka esmu diez gan aktīvs serverī, pārsvarā esmu pozitīvs un komunikabls ar pārējiem spēlētājiem, protu izvērtēt situāciju, ko darīt ar pārkāpēju, piemēram, ja kāds stipri sāks spamot čatu, noteikti šim cilvēkam var iedot čata banu uz noteiktu laiku. Arī protu atšķirt spēlētāju meistarību no spēlētāju ar kaut kāda veida softu jeb hack. Chill komūnam es palīdzēšu savaldīt serveri kārtībā, piepildīšu to ar savu pozitīvo noti.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Forumā pavadu vismaz 4-5 stundas dienā, protams, tas nenotiek katru dienu, varbūt dienu sanāk līdz 2 stundām, citu dienu savādāk, bet kopumā, vidēji 4-5.

 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Varēji vismaz nedirst par foruma aktivitāti , te 4h dienā nav ko darīt xd. Pret par to diršanu vien

 

SPearz03

New member
Jan 13, 2021
6
2
Varēji vismaz nedirst par foruma aktivitāti , te 4h dienā nav ko darīt xd. Pret par to diršanu vien
Man pie šī ir komentārs, tāpēc es speciāli neuzrakstīju, ka es tur non-stop sēžu, 4-5h domātas, ka mājaslapu uzlieku background'ā, ja ir laiks ieeju, varbūt gadās ka kāds kaut ko uzraksta. Tāpēc jā, tā nav nekāda diršana, protams, katram ir savs viedoklis, katrs uzskata kā tam liekas labāk. Paldies.

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
243h stundas retake serverī, iespaidīgi. 

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Adminu, kuri varētu apliecināt, ka es tiešām esmu iejuties šajā komūnā nav, bet serverī esmu sarunājies ar viņiem, jautāju dažus jautājumus, tāpēc ja ir kāds admins, kurš, varbūt, atpazīst mani, droši var uzrakstīt kādu domu. Esmu sūtījis sūdzības /report serverī, par pārkāpējiem, čītieriem un par pārējiem, kuri likās diez gan aizdomīgi. 
daži reporti ir, jā, bet, bet pēdējais calladmins ir bijis 13. augustā, tā es vismaz skatos, un ar kuriem adminiem serverī tu esi sarunājies vai nodevis kādam privāti kādu čīteri ,un vai šie admini to var apliecināt?

- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Forumā pavadu vismaz 4-5 stundas dienā, protams, tas nenotiek katru dienu, varbūt dienu sanāk līdz 2 stundām, citu dienu savādāk, bet kopumā, vidēji 4-5.
Profils uztaisīts 13. janvārī, bet ieraksti ir tikai 4, kinda sus izliekas, sasveicināšanās uztaisīta vakar 00:49, acc topiks uztaisīts pirms stundas. Arī kinda sus, tātad grib skriet pēc statusa. tbh vai tu esi arī discordā kko rakstījis? neesmu redzējis. 

https://prnt.sc/1u03ut8 - kas ir tas, to mēs nezinām, varētu uzjautāt pašam seroxam , kas par lietu , kāpēc tā , varbūt spēs izskaidrot kaut ko. 

Mans ieteikums : Labāk esi aktīvāks discordā un taisi vairāk calladminus, jo izskatās, ka tu normāli mums pīlītes stāsti. Es Tevi vispār nezinu, pat ne redzējis esmu. Tāda sajūta, ka tikai skrien pēc admina. ANTI

Un es still gaidu atbildi par tiem adminiem, ar kuriem esi sarakstiijies un metis reportus privāti. 

Paldies par uzmanību.

 

SPearz03

New member
Jan 13, 2021
6
2
243h stundas retake serverī, iespaidīgi. 

daži reporti ir, jā, bet, bet pēdējais calladmins ir bijis 13. augustā, tā es vismaz skatos, un ar kuriem adminiem serverī tu esi sarunājies vai nodevis kādam privāti kādu čīteri ,un vai šie admini to var apliecināt?

Profils uztaisīts 13. janvārī, bet ieraksti ir tikai 4, kinda sus izliekas, sasveicināšanās uztaisīta vakar 00:49, acc topiks uztaisīts pirms stundas. Arī kinda sus, tātad grib skriet pēc statusa. tbh vai tu esi arī discordā kko rakstījis? neesmu redzējis. 

https://prnt.sc/1u03ut8 - kas ir tas, to mēs nezinām, varētu uzjautāt pašam seroxam , kas par lietu , kāpēc tā , varbūt spēs izskaidrot kaut ko. 

Mans ieteikums : Labāk esi aktīvāks discordā un taisi vairāk calladminus, jo izskatās, ka tu normāli mums pīlītes stāsti. Es Tevi vispār nezinu, pat ne redzējis esmu. Tāda sajūta, ka tikai skrien pēc admina. ANTI

Un es still gaidu atbildi par tiem adminiem, ar kuriem esi sarakstiijies un metis reportus privāti. 

Paldies par uzmanību.
Runājot par 13. augusta report. To dienu es skaidri neatceros, biju reportojis cilvēku, ja nemaldos, no ārzemēm par Wallhack, varu maldīties. Uz to laiku mēs ar draugiem spēlējām serverī un uzrakstot /report uz šo cilvēku, viņš vienkārši izgājā ārā, tāpēc arī neuzrakstīju nevienam adminam. Kaut kā tā

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
INSTA nē, aizmirsti, tikko uztaisa sasveicināšanos un next jau ir par adminu.

Nemaz netaisos lasīt un atbildēt uz šo kas te rakstīts. 

Staigā tālāk CYA

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
nebūs vienmēr esu bijis pret sasvicināšanās un srazu pieteikums pēc acc . 

Komisārs palielam vissu pateicis ir plus tu viņam savā posta neatbildēji par pm adminiem ? kā tad tur īsti ir pūt pīles mums ja ? 

Liels trekns ANTI bieži sēžu reteika un neredzu tevi tur. 

ā šheees sveicināts next admins ?  :D  sasveicināšanos varēja nedaudz labāku . !  :) es pat paredzēju :D  

 
Last edited by a moderator:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Neitrāls. Pēc statiem aktīvs,bet noteikti varēji vēl vismaz mēnesi pagaidīt pēc sasveicināšanās topika. Vēl jau vari pierādīt sevi gl.

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Y0 !

Neesmu ne baigi redzējis tevi retake ne saņēmis reportus no tevis.Nepazīstu.

Retake ir daudz admini šaubos vai tas ir serveris ar admina deficīta.

-Rep

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Neitrāls. 

Aktīvs esi, bet vēl zaļš rukts. 

@Admin domāju sasveicināties, lai dabūtu admin ir sūdīga prasība. Varbūt to no prasības būtu labāk nomainīt kā bonusu.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Aktivitate jau ir , taču ar to vien nepietiek. 

Ka jau citi teica , pec sasveicinašanās insta admin acc .. ehh .

Iejūties vairak esi discorda,foruma , ingeimā. Un tad tiešām saies. Jo visi redzēs ,ka tu šeit esi un arī pavadi savu laiku. :) GL

No manis bus antiii

 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
Aktivitate jau ir , taču ar to vien nepietiek. 

Ka jau citi teica , pec sasveicinašanās insta admin acc .. ehh .

Iejūties vairak esi discorda,foruma , ingeimā. Un tad tiešām saies. Jo visi redzēs ,ka tu šeit esi un arī pavadi savu laiku. :) GL

No manis bus antiii
nu jā ,viss ir pateikts, nav ko īsti vairs teikt-ANTI

 
Status
Not open for further replies.
Top