pieteikums adminam

Status
Not open for further replies.

gangsters

New member
Oct 22, 2019
2
0
  • Discord id (piem : "pyzzk3L#2299" )
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. Esmu no Rīgas. Eju 9 klasē. Brīvajā laikā spēlēju csgo (brīvā laika daudz xd) un jā, nodarbojos ar sportu.
  • Tavs vecums? 15 
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Csgo nebiju ticis līdz access lietošanas, bet cs1.6 bij kaut kāds server aizmirsu jau kāds nu karoč jā xd, ļoti nepatīk čīteri, gatavs sasist viņus, un jāa xd
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? Es pavadu spēlē gandrīz visu dienu un jā, es varētu banot čīterus, sekošu līdzi cilvēku komunikācijām, ja ir kaut kāda toxic komunikāciju došu voice ban vai chat ban. 
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! )
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu.
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. Patīk latvieš ❤️
 

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
Anti

1. Tavs rakstītais teksts ir vienkārši nelasāms, kaut kādi random "xd" "amm" utt.

2. Nav links uz statiem.

3. Neviens pat nezinu uz kuru serveri tu gribi būt admins, ja uz abiem tad nav vispār norādīts. 

4. Neviens nezin tavu In Game Nicku lai varētu tevi pienācīgi novērtēt.

5. Ļoti nenopietns pieteikums.(Pēc manām domām)

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Vajadzīga informācija nav norādīta. 
atteikts

tc.

 
Status
Not open for further replies.
Top