Pieteikums Adminam

Status
Not open for further replies.

ОмегаBoy

New member
Sep 15, 2019
5
0
  • Steam profila links:https://steamcommunity.com/id/GodOfEst/
  • Discord id (piem : "Sanja#1337" SlowFood
    #0950
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Nu nekas ipaš jau nēsmu izniekoju savu dzīvi pie datora. Nu es nāku No Latvija,Ogre un man patīk spelēt csgo un es vēlētos jums palidzēt izķert sliktos speletajus no servera
  • Tavs vecums?:14
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!:Es nēsmu nekur bijis mod,bet es zinu daudzas Jusus servera komandas jo man ir labs draugs jusu serveri kurš ari ir mods
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Nu es neatšķiros mes visi esam vienadi,Nu ja tā es dotu warningus tie kuri vislaik mic spamo, ja nav kads on tas ir sapigi ausim, un es specteitotu aizdomigus spelētajus
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) :450
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Hawky varat pajautat viņs ir mods 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Es esmu nosudzejis daudzus speletajus Hawky moderatoram par smapošanu mic,rasismu,hakošanu,afk tas vis.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Nu es vienmer esmu spelejis nevienu modu nesu redzejis tik bieži iekša tapēc es megināšu vismaz 2h dienā pavadīt jusu serveri.UN NEBUŠU TĀDS KA CITI ADMINI kuri ienak vienreiz mēnesi serverī
 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Sāksim jau ar to, ka neviens nerakstīs atbildes uz komentāriem. Spriežu pēc sekojošā:

1) Ļoti pašvaki ar gramatiku, pareizrakstību.

2) Vecums ļoti bieži (mēdz būt izņēmumi) uzreiz saka visu priekšā. Ir ļoti maz 14-15 gadīgu puišeļu, kas ir adekvāti.

3) Kā tu vari zināt šajā serverī dotās moderātoru komandas, ja nekad, nekur neesi adminējis?

4) Nu es vienmer esmu spelejis nevienu modu nesu redzejis tik bieži iekša tapēc es megināšu vismaz 2h dienā pavadīt jusu serveri.UN NEBUŠU TĀDS KA CITI ADMINI kuri ienak vienreiz mēnesi serverī  -  Pēc šī, tevis teiktā, teikuma es esmu ļoti negatīvi nostājies attiecībā pret Tevi. Neviens cilvēks, kas tikko ir piereģistrējies forumā un uzreiz skrienošs pēc statusa nesāks nomelnot sev pavisam nepazīstamus moderātorus. 

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
aimbatten invalīds, bet runājot par tēmu ANTI, gramatika, cik zinu esi Baltkrievs, prieks, ka centies.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu es gribētu redzēt , ko Hawky's teiks.Ja jau viņš viņu var ieteikt... 

 

ОмегаBoy

New member
Sep 15, 2019
5
0
Nu es gribētu redzēt , ko Hawky's teiks.Ja jau viņš viņu var ieteikt... 
Tu saki neviens neatbild uz commentiem K es būšu pirmais. Tad aizej Tu izglāb serveri. Pacenties kautko izdārīt servera labā Vis beizam zb Lauj man dzīvot un neraksti te vairs

 

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
Pēc tā ka ļoti patīk komentēt ANTI, jo man arī ir 14 gadi, bet ir jāsamierinas ja kāds uzraksta anti. Nevis visas dusmas jaizgāž uz viņiem. Tas vel vairāk nozīmē, kad nebūsi labs admins kurš var savaldīties.

 
Last edited by a moderator:

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
aimbatten invalīds, bet runājot par tēmu ANTI, gramatika, cik zinu esi Baltkrievs, prieks, ka centies.
muti turi, still pēc tās katkas neviens no mums negrib ar tevi spēlēt. Tev ir 21 gads, ja nemaldos, bet uzvedies kā mazs bērns. Izdzēs cs go un neatgriesies. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Tu saki neviens neatbild uz commentiem K es būšu pirmais. Tad aizej Tu izglāb serveri. Pacenties kautko izdārīt servera labā Vis beizam zb Lauj man dzīvot un neraksti te vairs


Laikam sajauci citātus.

Btw , gaidu atsauksmes no adminiem , kuri viņu var ieteikt un kāpēc.

P.S Palūgšu moderiem nodarboties ar hybrid un aimbatten.

 
Last edited by a moderator:

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
muti turi, still pēc tās katkas neviens no mums negrib ar tevi spēlēt. Tev ir 21 gads, ja nemaldos, bet uzvedies kā mazs bērns. Izdzēs cs go un neatgriesies. 
xD Tas ka tu vienīgais mazais pediņš kaut ko ņaudi un raudi, nenozīmē, ka visi nevēlas ar mani spēlēt xD Tu reāli dari un runā tādu huiņu, eblans siikais.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Aimbatten un hybrid 3 dienas atpūtīsies no postošanas 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ja tu @hawky - neatbildēsi uz manu pirmo postu šodien , paliksi bez acc pubā.Dēļ "neesamības" , tieši pēc acc saņemšanas , jau kuro dienu.

P.S Lab , mošk pacans svin , bet šaubos.

 

kristof

New member
Aug 27, 2019
21
0
-rec JO, viņš daudz palīdz bet......bišķ vajag nedauz vecākam izaugt, uzraksti nedaudz vēlāk pieteikumu.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Atteikts. Vairums Anti un arī tie kas tevi rekomendētu teica Anti. 

Topic Closed.

 
Status
Not open for further replies.
Top