Pieteikums adminam awp serverī

Status
Not open for further replies.

PiparsQ8

New member
Dec 28, 2020
16
4
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī.
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 17
- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Nav man pieredze kā adminam.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/76561199119948310/2/    Zinu, ka stundas šajā brīdī ir mazāk par 50. iemesls ir tāds, ka resetoju status un nezināju, ka stundas arī pazudīs.
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Mauglis, IPQ, Benchix, SencisEvo.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Sākšu ar to, ka CS:GO spēlēju jau 4 gadus un uzskatu, ka diezgan precīzi varu noteikt kādu kas cheato. Vēlviens iemesls ir, bieži ieeju pašaudīties serverī un ir vai nu kāds toxic spēlētājs vai cheateris un lai cik ilgi sauktu kādu adminu, nekas nenotiek. Pie datora atrodos diezgan daudz un varu būt aktīvs admin kas iet serverī uzreiz pēc kāda report.

 

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Pipars, kā jau pipars, šauj labi un palīgprogrammu lietotājus mierīgi spēs noteikt. GL PAR.

 

PiparsQ8

New member
Dec 28, 2020
16
4
amm tu man takā biji steam friendos, domāju, ka vajadzētu zināt, bet nu all cool

 
Last edited by a moderator:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Piedod,bet -rep. Neesmu redzējis tevi serverī. Varbūt no rītiem spēlē nav ne mazākās nojausmas. Sasveicināšanās topicu jau varēji sen uztaisīt,bet protams,ka atkal jāuztaisa,kad iet pēc statusa. Piekrītu chizas man tāds pats jautājums who are you?  Mazliet vairāk aktivitātes un rezultāts būs pozitīvs no manas puses :)

P.s - nedomāju,ka cilvēkiem kuri ienāk awp serverī 2 reizes gadā būtu jāsaka +rep vai -rep... viņi pat nezina, cik aktīvi vai cik bieži šis cilvēks ienāk/spēlē serveri. Bet to jau nenosaku es. GL!

 
Last edited by a moderator:

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
REC.

Sakarīgs džeks, diezgan regulāri pēdējā laikā uzturās awp serverī, vasarā nebija, bet nu tas saprotams, jāizbauda.

Adminus awp tiešām arī vajag, pats es reti tur uzturos.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REP

Sakarīgs džeks, prot atpazit cheaterus un, cik ieeju awp tur ir vienmēr nekārtība un vajag jaunus kārtības ieviesējus.

GL HF

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Nezinu par to aktivitāti, jo pats ļoti bieži uzturos serverī, bet tajos brīžos neredzu Piparu. Varbūt spēlējam dažādos laikos.

Palieku neiztrāls.

 
Status
Not open for further replies.
Top