Pieteikšanās uz GameMaster Rant.

Status
Not open for further replies.

rant

Member
Feb 12, 2021
35
16
Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Vārds:Rodions

Tavs UCP:rant

Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 16

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Šobrīd serverī neteikšu kad ir baigi lielā aktivitāte, pēdējas 2 dienas esmu sācis spēlēt kā sakot pa nopietno, erpojot un arī laika ziņā cik esmu to vēltijis, takā pagaišo sezonu 2 mēnešu laikā man bija 350h, tad domāju kad šo sezonu varēšu spēlēt ar tādu pašu aktivitāti kā pagaišo sezonu. Meiģināšu veltīt savu laiku iekš servera no 5-8 stundām.

Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Pieredze ir diezko liela, spelēju mta no 16.gada, pats sākums sākās ar samp laikiem, biju nospēlējis sampu 2-3 gadus. Pēc sampa izdomāju paariet uz tadu kā mta, ar ko arī sāku apmācīties rp prasmes, kuras man mācija gan spēlētāji, gan pats apmācijos kur varēju tikt pats galā. Mta spēlēju aptuveni 4 gadus, protams kad ar pauzēm, bet pēc tām pauzem protams kad ātri visu varēju atcerēties un atsākt savu normālo rp.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link:

Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ):

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus: Protams!

Ja adminēšanas laikā tiks pieļautas kļūdas, jums netiks piešķirta otra iespēja, kas automātiski ir statusa zaudēšana, turpinot spēli, kā servera spēlētājam!

RaivoKR

Active member
Aug 4, 2020
143
29
No manis būs +rep, pa cik esi jau bijis kā GM's šeit, domāju ar tevis nebūs problēmas, easy nokontrolēsi sevi un serveri pat kā GMs, galva uz pleciem arī ir. GL raģik :D

rut1nsh

New member
Dec 23, 2021
14
4
man ragiks teica, lai uzrakstu kaut ko jauku - "kaut kas jauks",
bet tā pa nopietnām djēlām zināms čalis, erpot māk, galvas vietā,dodu rekomendāciju

Poseidons

Member
May 12, 2020
83
18
Mums nav svarīgi cik daudz laika tu pavadi iekš servera, viss, kas rūp, vismaz man, ir - ko tu esi izdarijis servera labā ( servera attīstībā u.c ).
Objektīvi šeit tevi nespēšu vērtēt uz Spēles Uzrauga amatu, tādēļ mans verdikts būs balstīts tikai uz subjektīva viedokļa, kāds tu esi, kā cilvēks, veltītais laiks šī topika izveidei un citi faktori kas nosaka, cik piemērots tu esi.
Veltītais laiks šim topikam ir ļoti īss, vadoties pēc vārdu skaita atbildēs, kas parāda, ka pieredze tev ir maza un laikā no 16.gada nekas interesants nav bijis, kas norāda uz to, ka tu esi garlaicīgs cilvēks un iespējams, ka nekādas interesantas situācijas ar kurām padalīties ar mums tev nav bijušas.
Motivācijas vēstule vispār nav, kas raisa manī vēlmi noraidīt tavu pieteikumu.
Nekādā mēra tu nemēģini izcelties un parādīt sevi augstakā līmenī nekā citi Spēles Uzrauga pretendenti, kas mudina mani nepieņemt tevi mūsu komandā.
Teikšu tev tā - ļoti ne-informatīvs pietiekums uz Spēles Uzraugu.

No manis būs PRET

Kasparrs

Member
May 27, 2020
79
11
Atteikts!
Nav ielicis laiku savā topikā, kā arī nav līdz galam viss sarakstīts.
Pēc 2. nedēļām varēsi rakstīt jaunu pieteikumu.
-tc​

Status
Not open for further replies.