Pieteikšanās adminam

Status
Not open for further replies.

Snusiņš

New member
Jun 18, 2020
2
0
  • Steam profila links: https://steamcommunity.com/profiles/76561199000667179/
  • Discord id (atkal henrijs#2779)
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Sveiki, mani sauc Valters es nāku no Latvijas Rīgas. Šo serveri spēlēju pusotru gadu un esmu ievērojis, ka spēlējot no rītiem serverī ir kadi sliktie spēlētāji (čīteri). 
  • Tavs vecums?: 14 drīz 15
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: Es esmu vienu reizi bijis [VIP-PLUS] identy serverī, bet sakarā ar vipiem viņiem nedod tur daudz opcijas, komandas.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es vēlētos palīdzēt serverim un jums ar to, ka es varētu pa rītiem pakontrolēt spēletājus un banot tos čīterus. Ar mani ir interesanti parunat, ja otrs nesak kaut ko aizskarošu par manim vai manu personīgo dzīvi.
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : Counter Strike esmu speleji kopumā pa abiem diviem akauntiem apmēram 2500h.
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Hawky varat pajautat viņs ir mods 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Parasti, ja kāds mods, admins ir serverī tad cenšos pēc iespējas atrāk paziņot par kādu sliktu spēlētāju rakstot čatā !calladmin.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Kā jau teicu es vēlētos kontrolēt serveri no rītiem un varbūt dažreiz pa vakarpusēm. Es esmu ļoti draudzīgs spēletājs protams es varu kādu reizi būt dusmīgs, bet ļoti reti tas ir atširībā komanda spēlē. Šo visu es ņemšu ļoti nopietni. Serveri spēlēju pēc notiekumiem un cenšos iestāstīt citiem spēlētājiem kā pareizi spēlēt šo foo severi.
 

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
ANTI, no rīta aizgāju uz tavu calladmin, katrs kurš tevi nošauj ir čīteris, pieteikums pats par sevi smeiklīgs un komandas noteikti arī vispār nepārzini.

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
what the f is this, vai shis vsp ir pieteikums? =D

Pēterītis nebūs iepriecināts par šo, tāpēc likšu anti. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Kā varētu laboties? :D
Pirmkārt - iepazīsti serverus un cilvēkus šejienē.

Otrkārt - Sāc ar "Pasaki čau"

Treškārt - Tu neesi šeit aktīvs , ne forumā ( pat sadaļu esi nepareizi izvēlējies ) , ne serverī , ne discordā.

Vnk iedzīvojies un parādi sevi no labās puses , reporto čīterus , pierādi , ka esi adminēt spējīga persona , tad ceri , ka kāds tevi uzņems nopietni.

Anti.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
sveicināts liekas ka posts būtu pārkopēts no kaut, kurienes :D  Bet šoreiz ANTI 

1. savu link uz statiem https://prnt.sc/vcsb39 1.5gada laikā bija jābūt vairāk , kā 59h ;)  labi pieļaujam . 

2. Par jaunu esi .

3. forumā vispār neredzu 1 tavs posts un jau acc ? ?

4. serveri maz redzu . 

5. adminu nav , kas rekomendē ?

 
Status
Not open for further replies.
Top