Pienācis laiks

chizas_kraist

New member
Dec 25, 2020
18
3
Sveiki, brīt, ello, utt :)  

Mans cipars ir 31. Žēl , ka nav 33, tad varētu teikts, ka esmu Jēzus.  Spēlēju tikai awp serverī ar niku - chizas kraist . Pubā pa gadu varbūt esmu bijis 30min.  Strādāju  divos darbos, bet drīz būs tikai viens :D  ( Esmu vakcinējies ) Cietuma uzraugam būs jāmet miers, jo šis darbs sēž aknās. ( Valmieras Cietums ) 

CS spēlēju +/- 10 gadus  Sāku ar 1.5, tad 1.6 un tagad esmu šeit , Par chill, jau biju dzirdējis 1.6 laikos , bet es parasti esmu uzticīgs vienam serverim un nestaigāju kā Slamp* pa visiem serveriem. ( Zinu, ka te ir cilvēki, kas 1.6 laikā spelēja ar mani citā komūnā.  Vecais niks p1fz )  Tā kā jums ir noveicies :D   Esmu diezgan agresīvs gan dzīvē, gan serverī un to nevajag jaukt ar TOXIC.  .  Tas laikam no darba ir kā pieradums, jo Cietumā dzīve ir savadāka . 

Par hobijiem - MAKŠĶERĒŠANA . Un tikai vienīgi KARPAS !  That feeeeeling, kad izcel 10kg+   Un awp serverī pagriezt lielos rank, tas lkm arī ir mans hobijs :)   (Katru dienu resetoju savu rank  :D  ) 

Ja godīgi, man nereali apnika jau drukāt pa pogām.   Steam profils  - https://steamcommunity.com/profiles/76561199000136829/

Nē, man nav bērnu. 

Jā,man ir sieva

Jā, spēlēšu vēl ilgi CS, ja nepalikšu akls. 

Jā, esmu dzēris

Nē, man rīt nav  jāiet uz darbu 

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Hello brother from another mother. Tiekās awp serverī, dabūsi noscope. ;)

 
Last edited by a moderator:
Top