pec karantinas PIRTS......

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
es te vienu dienu domaju, un izdomaju, ka deretu chillieshiem saskrieties uz vienu normalu mitingu ?

ta ka tagad karantina, diezvai kads gribes braukt , tapec to varetu kautkad junija sakuma dariit, un ta ka musu komuns ir no visas lielaas LV tad zelta visusceļš varetu but Rīga :)

pirts ir bejas.lv varbut jau kads tur bijis, varbut ne, bet esmu tur jau bijis kadas 10+ reizes, laba vieta,,,, ja njemam lielo pirti, tur ietilpiba 30cilveki apmeram, ir volejbola laukumi, basisha laukumi, un laba piknika vieta, to visu var bildes apskatiit,,,,,,,

pa datumiem, mes vel to domasim, tagad vienkarshi izsakat savu domu, par ideju, kā tādu :)

paldies par uzmanibu, - jusu Swords ?

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tu uzņemies visu organizēt, vākt naudu, rezervēt un ja nu kas - atbildību par pirti? Nav viegli noorganizēt pasākumu un visus savākt. 

Es piemēram vēlētos arī kādas spēles vai kko tādu, nevis vnk aizbraukt un skatīties kā jūs visi tur nodzerās. Vajag kko jautru arī padarīt, nevis vnk sēdēt un dzert. Par spēlēm tur varētu būt kāda simboliska dāvana vai kkas tāds

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Un Tu aizmirsi piebilsts ka ierašanās tikai 18+ , jo mums nav vajadzīgi dažādi pārpratumi :)

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
šādi ka @Ledinjs un @t0nt0 runā, parasti  tie kuri nebus :D :D

var jau uztaisiit atlaidiiti, vismaz 17 + jo citi savos 17+ ir pratīgāki ka eddie savos 25 :D

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Vienkārši negribu stulbi sēdēt, skatīties kā visi dzerstās un pēc tam savā starpā sit viens otru seju laukā ? man tas nav vajadzīgs. ?? A, ja būs kkadas atrakcijas, mazāka iespēja kad viens otram sitis pa purnu. Es no tāda viedokļa... 

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
tev bail ?? :) varu tev iedot steku, rokudzelzhus, gazes baloninju un vari sedet sturiitii :)

da neviens nekausies, nomierinies :)   bus bumba, kapaas voleju, vai ari kads no majam panjems kadas speles un bus ok :)

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Man jau patiktu arī uzspēlēt volejbolu basīti pacept gaļu parunat pa dzīvi utt :)  

Nekadi nav obligāti japiedzeras. Var arī iemalkot un jautri pavadīt laiku :)

redzes ka viss beigsies ar karantīnu utt. Bet nu ja izskatīsies reāli tad mēģināšu tikt :)  

Aldi paceļam paķeršu ?

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Tad jau šis topiks būs jāatjauno pēc kāda pus gada :D

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu paļubomu , ka vajag.Tikai mani sagaidiet :D :D

Nav jau obligāti uzreiz seja jāpieliek , ja laiks labs un vieta , vienmēr var atrast ko darīt. , pirts ar kkādu dīķīti ārā būtu forši.

Gaļin , ALUS , sarunas , ai tak vienmēr var atrast ko darīt.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Mann pietiek arī aizbraukt un piepist seju bez riču rača, ja darbs nebūs. Bet hz vai daudz 18+ savāksies, lielu būdu nevajag ñemt.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Es ar mieru pievienoties, tik konrētus datumus vajag, jo visa vasara aizņemta (ja vien korona tad vairs nebūs). Ārzemes piepelnīties utt. Ja var pēc vasaras, tad es ar karstu pēdu piedalos, par gaļu varētu atbildēt es, te radinieks baigi labi sašļikus gatavo...  Tad tik dodat dm... 

 

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Ja ir vieta tad es piesakos!! Un man ir 18 taka safe ?  pa pirti un meetapu ideja ir ritīgi cepīga???♨️

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nav nekas uz nevienu tēmēts bet ja nu kas tad čīteri nevar braukt. Taka piedo @Seroxe ???

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ja ir vieta tad es piesakos!! Un man ir 18 taka safe ?  pa pirti un meetapu ideja ir ritīgi cepīga???♨️


Neesam , tak zvēri omg , ko jūs te vāraties , lol :D :D  

Pats uz pirmo chill "tusavacu" braucu no Liepājas uz Rīgu , cik man bija...15-16  , vienītī ar 20latiem kabatā (15lati biļetēm ) , un īzzzīii , pat neatceros - cik dienas tur nodzīvoju :D   

Rīga = Rīga.

Bet nu to ēkšenu nekad neaizmirsīšu :D  

Nav nekas uz nevienu tēmēts bet ja nu kas tad čīteri nevar braukt. Taka piedo @Seroxe ???


Heiteris :D  

 
Last edited by a moderator:

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
Neesam , tak zvēri omg , ko jūs te vāraties , lol :D :D  

Pats uz pirmo chill "tusavacu" braucu no Liepājas uz Rīgu , cik man bija...15-16  , vienītī ar 20latiem kabatā (15lati biļetēm ) , un īzzzīii , pat neatceros - cik dienas tur nodzīvoju :D   

Rīga = Rīga.

Bet nu to ēkšenu nekad neaizmirsīšu :D  

Heiteris :D  
kuru ekšenu ?? :)   kad pie mini pagalma uz solinja guleji ?? :D :D

 
Top