pāris ieteikumi.

Status
Not open for further replies.

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Sveiki! 

Veidoju atsevišķu topiku, jo vēlos redzēt cik cilvēku būs PAR un cik PRET. Ķersimies pie lietas. 

1) Izņemt ārā pavisam OG mapes, atstāt; Dust2, Inferno, Mirage, Cache, Overpass, Nuke, Train, tik pa cik šīs mapes ir default. 

2) Ieslēgt GOTV kameru, respektīvi, kad nošauj, ir redzams playback kādā veidā tas tika darīts.

3) Izņemt pokemoniskos !lvl prefiksus saistībā ar chatu utt. To vietā izveidot varbūt kādu spēlētāju bonusu kā "war3 mode"

4) Pavisam atslēgt to, ka var iziet cauri spēlētājiem, jo daudzi nenāk uz pubu vienkārši pašaudīties, parādīt "e-peni", bet gan trenēties, varbūt pat nopietni testēt taktikas, kuras pēc tam tiks izmantotas reālā spēlē.

5) Pievienot klāt vēl vienu pirkšanai iespējamu granātu, kas padarīs spēli vēl tuvāku competative.

6) *Attiecas uz administratoriem, moderātoriem*, noņemt nost pirms nickname rakstīto ikonu [MOD]. Kāpēc? - Jo, spēlētājs, kas izmanto palīgprogrammas ievēro to, ka serverī ir ienācis moderātors, ar 80% iespējamību, pametīs serveri.

7) *Attiecas uz administratoriem, moderātoriem*, izveidot šo te "spy" režīmu, kā rezultātā nevar ievērot to, ka moderātors vai administrators ir iegājis skatītāju režīmā. Nezinu, vai tas ir iespējams, bet man ir lūgums pamēģināt pārskriptot šo un "(*)*&^ has joined specs" vietā ielikt "(*)*&%%" left the server".

? *Attiecas uz administratoriem, moderātoriem*, ielikt citu privilēģiju pluginu, kas atvērs vaļā tev visas uz to brīdi pieejamās iespējas, gluži kā "CS 1.6". Kā arī ievietot langmenu pluginu, jo spēlē bieži tiek ievietoti ārzemnieki. 

Tas šobrīd no manas puses ir viss!

Ar cieņu, Jānis.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tā Jāni, par daudz ko esmu par, par dažām lietām esmu pret.
1, nē, lai ir vairāk mapes un netiek spēlētas vislaik vienas un tās pašas
2. Jā, bet vai ir vajadzīgs, nezinu, par šo man pilnībā vienalga.
3. nezinu tavu war3 mode, but yeah, būtu nice, jo tās krāsas daudzas ir nepatīkamas. 
4. boostoties var, ko tu vel gribi? uz galvas uzkāpt var, nejau tev strats būs , aiz kāda sēdēt, tas arī atvieglo mums darbu, nenak tik daudz reporti par griefing. 
5. šis jau ir, jau ir 4 granātas, vismaz kad es pēdējo reizi tur biju, bija, pirms 2 dienām.
6. piekrītu šim
7. Manuprāt vajadzētu vienkārši kko ievietot, kas parāda kkadu citu niku, cuz, tie, kas tur regulāri spēlēs, jau iegaumēs šo lietu.
8ish. nesapratu, ko tu ar to domāji, varbūt, kāds cits admins sapratīs. ?

 
Status
Not open for further replies.
Top