Nu, ko?! Paskat, kas te būs rakstīts.

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Sveicināti, mani mazie brālīši. 🤙
Man te radās baigā ideja un tāpēc prasu šeit vai kāds ir tik pat dulls kā es... Kas tā pa ideju?! Tūlīt uzzināsiet.
Tad nu tā, ideja sekojoša - varbūt kāds no jums jau zina, tad Rīgas centrā nesen atveras kkads interneta klubs kur var iet un spēlēt datorspēles, protams vispirms samaksājot par to 😂
Man te radās doma - varbut kāds vēlas ar mani nākt un šaut faceit all Day long. Precizēšu - būtu vispār ideāli savām 5stack un iet uz turieni pa šaudīties faceit. Līmenis vispār nav svarīgs kāds, galvenais ir vēlme visu dienu šaudīties 😂 Ka saka, bariņā ir jautrāk. 🤭
Kkur esmu pievienojis bildi ar dzelžiem. Spriežot pēc tā, itka jābūt labai spēlēšanai. Bet ko tad es saprotu, neesmu vispār pie pc sēdējis 3 gadus 😂😂😂 drosvien pat šaut vispār vairs nemāku.


Aaa, tur ir darba laiks - 11:00 - 23:00 un cena pa visu dienu ir 21 eiro.
Ko jūs sakāt, kāds vēlētos man pievienoties kādas brīvdienas?!
Ar cieņu, vecā miza Ledinjs! 🤙
 

Attachments

  • Screenshot_20220322_140345_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20220322_140345_com.instagram.android.jpg
    398.7 KB · Views: 20

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Aizmirsu pateikt tādu sīkumu - pie pc neesmu sēdējis apmēram 3 gadus. Tāpēc drosvien nemācesu arī šaut. 😂 Bet tas tā, sīkums. Cs jau tāpat kā ar riteni - vajag tikai atcerēties ka to darīt, un būs jau labi 🤙
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Kāds izklausās nogribējies :D

Ja savācas spēlmaņi, tad es varētu pievienoties uz kādām 3h vakarā :) Visu dienu noteikti nē.
 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Kāds izklausās nogribējies :D

Ja savācas spēlmaņi, tad es varētu pievienoties uz kādām 3h vakarā :) Visu dienu noteikti nē.
Es vnk pamanīju kad ir kkas tāds atvēries un atcerējos tos laikus kad spēlējam 5 man stack, katrs kulaciņš pēc uzvarēta raunda un vnk labo pavadīts laiks. Tie tomēr ir labi laiki...jā, varbūt nav dikti labi pavadīta diena, visu dienu pie pc, bet dažreiz jau var. Tie kas ir tw spēlējuši, gan jau mani sapratis... Ta diena ir tā vērta, lai nosēdētu pie pc un visu dienu sauditos 😂😂
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Es vnk pamanīju kad ir kkas tāds atvēries un atcerējos tos laikus kad spēlējam 5 man stack, katrs kulaciņš pēc uzvarēta raunda un vnk labo pavadīts laiks. Tie tomēr ir labi laiki...jā, varbūt nav dikti labi pavadīta diena, visu dienu pie pc, bet dažreiz jau var. Tie kas ir tw spēlējuši, gan jau mani sapratis... Ta diena ir tā vērta, lai nosēdētu pie pc un visu dienu sauditos 😂😂
Ir, ir zbis :) Bet tuvojas siltais laiks un katras brīvdienas jāsāk izmantot :D
Kad mājās būs pc tev?
 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Ir, ir zbis :) Bet tuvojas siltais laiks un katras brīvdienas jāsāk izmantot :D
Kad mājās būs pc tev?

Mājas man nebūs vairs pc 😂 Tad es atkal atsākšu spēlēt, bet es to negribu 🤭 Mājas ir citi darbi kas jādara, nav laika priekš datorspēlēm. Bet šitā, pa retam aizbraukt gan es gribētu, ja būtu tikai ar ko 😂😂
 

alconss

Member
Mar 10, 2022
36
14
Es noteikti pievienojos tam full stack faceit lobby solo ir nereāli paspēlēt :D it īpaši ar tiem, kas cs ielādē un nepērk prime un nāk faceit citiem spēli bojāt . Pie reizes, ja Mini nāks obligāti ņemšu konkursa mousepad līdzi :D:D:D:D
 
Last edited:
Top