NTFLX

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Kāds skatās netflix? zin kādu labu mūviku no viņu ražotā? Viņiem pilns ar visādiem mēsliem paštaisītiem, bet negribās tērēt laiku uz kaut kādu huiņu. 

image.png

Varat ieteikt kaut ko kvalitatīvu? ?

Es personīgi var ieteikt.

Beasts of no nation.

https://www.imdb.com/title/tt1365050/?ref_=nm_knf_i1

images




 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Netflix nelietoju bet varu ieteikt seriālu POWER.



 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Ir sanācis šo to noskatīties. Labas  likās Triple frontier, I am mother. Vēl Bright noskatījos, bet tas vairāk Will Smith dēļ. Daudz ko labu var atrast, bet tas jau kāds kuram žanrs patīk. 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Ši nav filma ,bet gan seriāls ,ko var skatīties NETFLIX.

Iesaku noskatīties šovu ''Lucifer''

Šovs ir ar ļoti labu humor izjūtu, it īpaši ceturtajā sezonā tiklīdz tika pārtraukta darbība ar FOX un pārņēma NETFLIX.

Visas sezonas ir pieejams un var noskatīties tur ,kam ir interese.

Mazliet angļu aprakstā sīkāk par ,ko šovs ir balstīts.

The series focuses on Lucifer Morningstar, the Devil, who is bored and unhappy as the Lord of Hell. He resigns his throne in defiance to his father (God) and abandons his kingdom for Los Angeles, where he ends up running his nightclub "Lux". He becomes involved in a murder case with Detective Chloe Decker, and is subsequently invited to be a consultant to the LAPD. Throughout the series, several celestial and demonic threats come to L.A.; at the same time, Lucifer and Chloe fall in love.

Jaunā sezona ir domāta iznākt kaut kur ap pavasari ,kas

arī būs pēdējā sezona šim šovam. Stipri iesaku noskatīties un personīgi domāju ,ka nenožēlosiet.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Ir sanācis šo to noskatīties. Labas  likās Triple frontier, I am mother. Vēl Bright noskatījos, bet tas vairāk Will Smith dēļ. Daudz ko labu var atrast, bet tas jau kāds kuram žanrs patīk. 
triple frontier man nereāli patīk, par cik man patīk tādas militāra veida filmas. Bet tā, sons of anarchy ir seriāls kuru noskatijos līdz galam, biš blefs, bet patika anyways.

 
Top