nost admin

Status
Not open for further replies.

predatorLV

New member
Oct 24, 2019
20
2
1.  Norādi admina vai spēlētāja vārdu  temata nosaukumā: Hunteris

2.  Situācijas apraksts: viņs ienāk serverī ta tur pastrīdas dāži savā starpa serverī ,tad nomuto viņūs ,tad beasty nomuto nepar ko,tad mani to ka es pateicu to pat ko citi saka un muto daudzus citus. varu deret kadi 10 ir kas man līdzi to pat domā no servera -rep

3.  Demo / video ieraksts: nav

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
1.  Norādi admina vai spēlētāja vārdu  temata nosaukumā: Hunteris

2.  Situācijas apraksts: viņs ienāk serverī ta tur pastrīdas dāži savā starpa serverī ,tad nomuto viņūs ,tad beasty nomuto nepar ko,tad mani to ka es pateicu to pat ko citi saka un muto daudzus citus. varu deret kadi 10 ir kas man līdzi to pat domā no servera -rep

3.  Demo / video ieraksts: nav
ludzu šo uzraksti normāli, par cik šis bij jau ļoti gaidāmi, es jau tev paskaidrošu kā viss notika, es ienāku serverī, tu insta ieraksti "HUNTERS IENACA SERVERI, VISI SLEDZAT ARA", tātad tu nodod to, ka admins ir serverī, bez vajadzības, tu par to saņem gag, tu raudi un čīksti voice chata, par to ari mute sanemi ja nemaldos, tad thc ar kko vel tur sadirsās, es visiem 3 iedevu gagu uz 10 min, tas viens kad gags beidzās turpināja, es nogagoju un uzrakstīju, ka ar katru reizi palielināšu sodu, ja nebeigs, tad beastys kko sāka dirst, saņēma gag, neilgu, tad tu fightoji tuneļus, un laikam saveoji, or some shit like that, un tad beastys man sāka dirst, ka es tev neko nedarot, par to, ka tu campo, es uzrakstiju, ka tu fightoji tuneļus, tad kādu laiciņu viss mierīgs, pilnīgs klusums, tad es ieeju retake, jo bij 2 reporti par spinboteri, spinboteris jau bij izgājis, es ienāku atpakaļ pubā, mape mainās, fudys jau tur bij, un iedeva mute beastyam uz 30 min, par to, ka kko dirsa par mani, viņš man to pateica admin čatā, es uzrakstu beasty, kas tev ir, tad viņš tur kkadu pilnīgu bs sāka rakstīt, to redzēs demo, tad tu kko iejaucies, un sāc dirst man, par to saņēmi silence, jo tu jau esi apnicis visam serverim, viss serveris man saka, ka tu bez apstājas runā, un muldi kko, es tev iedevu silence, tad tu sāc izmantot admin čatu kā parastu čatu, vairākas reizes, un tad nosauc mani par lohu, par ko sekojoši saņēmi banu, tad beastyam beidzās mute, un tad nu aizgāja, beastys tur sāk mani nodirst, draudēt, saka, ka es esmu kkads dalbajobs ne admins, par ko viņš arī saņēma banu, end of the story. Sorox, nesaprotu kam tu šo rakstiji, ja tu jau kādas 100x esi banots/gagots/muteots, jo tu pilnīgu hujņu dari, un tu tpt nesaproti. :D

 
Status
Not open for further replies.
Top