normunds būs admins

Status
Not open for further replies.

make a wish kid

New member
Nov 19, 2020
5
0
Labdien!

Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 16
- Links uz sasveicināšanās topiku! Nav, neredzu iemeslu, ņemot vērā visus pēdējos 10 sasveicināšanās topikus-.DAROVA TOPIKI  
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) CS;GO  - NĒSMU BIJIS NEKUR ADMINS GRIBU PAMĒĢĪNAT, JO BIEŽI IGRĀJU SERVERĪ UN DAUDZ CHEATERU TUR IR UN NAV KAS NOBANO.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - 124H AWP SERVERĪ.
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu. Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  NE NĒSMU NEVIENAM PAR HAKERIEM TEICIS TAPĒC ES RAKSTU ŠEIT LAI BŪTU ADMINU.Domāju benchix teiktu kad es varētu būt admins.°Nezinu ko tārpiņs tiektu .
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! MAN VAIDZĒTU ADMINA TIESĪBAS , JO ES KATRU DIENU NĀKU SERVERĪ UN GANDRĪZ KATRU DIENU SASTOPU CHEATERUS .ES PALĪDZĒTU JUMS SERVERĪ ATBRĪVOTIES NO CHEATERIEM .
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. JA NAKU PA REIZEI TAGAD NĀKŠŪ BIEŽĀK. 

 
Last edited by a moderator:

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Priekš 16 gadnieka diezgan švaki. Neesmu redzējis tevi ne discordā, ne foruma. Anti.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Pirmais solis mācies rakstīt

Otrais solis sasveicināšanās topics ir obligāts

Trešais solis status norāda ar linku nevis ierakstot skaitli

Ceturtais solis ir obligāti jānorāda 3 admini kuri varētu apliecīnāt, ka tiešām esi sūdzējies par cheateriem

Piektais solis pirms raksti admin pieteikumu pierādi aktivitāti visur nevis tikai serverī.

 
Last edited by a moderator:

Baby Keam

New member
May 28, 2021
1
1
Čalis katru dienu ir aktīvs awp serverī, admini gandrīz kā tur nav, tikai benchix pa retam iejiet, bet tā ļoti reti ir adimna kurš var nobanot čīterus

 

make a wish kid

New member
Nov 19, 2020
5
0
Pirmais solis mācies rakstīt

Otrais solis sasveicināšanās topics ir obligāts

Trešais solis status norāda ar linku nevis ierakstot skaitli

Ceturtais solis ir obligāti jānorāda 3 admini kuri varētu apliecīnāt, ka tiešām esi sūdzējies par cheateriem

Piektais solis pirms raksti admin pieteikumu pierādi aktivitāti visur nevis tikai serverī.
es nezinu par ko tu runā ,bet awp chill serverī ir varbūt daudz admini ,bet viņī nav aktīvi ,jo cheateri ir gandrīz aktru dienu  un nav kas bano.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
galīgi garām neesu Tevi nekur aktīvu redzējis . 

2 . Kur tu mums palīdzi ja nesūdzi nevienu "ES PALĪDZĒTU JUMS SERVERĪ ATBRĪVOTIES NO CHEATERIEM ."

3. Obligāti sasveicināšanās. 

vispār lasot tavu pieteikumu sajūta , ka mums obligāti Tev jādod acc . Pilnīgs un galīgs ANTI

UN beidz atbildēt uz katru postu. 

 
Last edited by a moderator:

make a wish kid

New member
Nov 19, 2020
5
0
galīgi garām neesu Tevi nekur aktīvu redzējis . 

2 . Kur tu mums palīdzi ja nesūdzi nevienu "ES PALĪDZĒTU JUMS SERVERĪ ATBRĪVOTIES NO CHEATERIEM ."

3. Obligāti sasveicināšanās. 

vispār lasot tavu pieteikumu sajūta , ka mums obligāti Tev jādod acc . Pilnīgs un galīgs ANTI

UN beidz atbildēt uz katru postu. 
nav mana vaina kad neredzi cik es esu aktīvs awp servēri

 
Status
Not open for further replies.
Top